Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Piosenki, piosenka przy które...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Piosenki, piosenka przy której się rozklejacie?
artursdz

artursdz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artursdz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No więc, temat jest chyba bez sensu ale mnie to Ciekawi.. Pytanie takie jak w temacie.. Macie jakieś piosenki które wam przypominają nie wiem o czym albo i uspokaja? Ja mam pare, piosenki 2paca, albo jakieś ballady rocowe ;)

edit by Adi21: starajcie się wrzucac z youtuba, bo mozna od razu odsluchac. :)

*Napisane Dec 21, 2006, 8:54 pm Ostatnio edytowane Nov 21, 2010, 12:31 am przez Adi21
tras

tras

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tras zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgadzam sie jeszcze przy tych smutniejszych tupaca i bc - do d**y no i przy plytce pezeta muzyka powazna

Napisane Dec 21, 2006, 8:58 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze nie ze mnei rozkleja, ale uspakaja mnie zaje.biscie piosenka placebo -where is my mind :P

Napisane Dec 21, 2006, 9:00 pm
bragga

bragga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bragga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam sentyment do "Pamięci" Tetrisa, albo do "Naturalnej kolei rzeczy" Jurasa i Wigora. Te dwa kawałki chyba mi się nigdy nie znudzą, zmuszają do refleksji i uspokajają :)
edit/ No i oczywiście "To o nich i to dla nich" KG- mistrzostwo!

Napisane Dec 21, 2006, 9:01 pm Ostatnio edytowane Mar 4, 2007, 7:59 pm przez bragga
MargeraB

MargeraB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MargeraB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chyba nie ma czegoś takiego na mnie...Zwykle muzyka mnie nakręca na deske i nie ma mowy o uspokojeniu się.Jak kiedyś koleżanka powiedziała:"Ochłoń posłuchaj muzyki.ona cię uspokoi" i puściła mi coś takigo co nazywa się chyba pop.Myślałem, że zgłupieje...

Napisane Dec 21, 2006, 9:04 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na uspokojenie to slucham chill'a...
Duzo tez takich kawalkow,gatunkowo ktorych przewaznie nie slucham, jak jak wlasnie np.Dni, których nie znamy... Zycie warszawy nawet fajna jest... oj,troche jest ich,ale tez jakos mi do glowy nie przychodzi...
Lubie sobie Eny'i posluchac  =P, takich tez indianskich rytmow(apache), takiej instrumentalnej ale nie byle jaka: OCARINA! klasyka...i nie tylko. To jest chill... (:

przewaznie wieczorami tego slucham albo w pochmurne dni jak siedze przed PC a za oknem pada deszcz...

Napisane Dec 21, 2006, 9:06 pm Ostatnio edytowane Dec 21, 2006, 9:07 pm przez danlancher
Seborth

Seborth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seborth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Killah Priest - From Then Till Now
Cunninlynguists - Missing Children
Raekwon f. Ghostface - Heaven & Hell
Remedy - Never Again
Killarmy - Blood For Blood

Taka magiczna piąteczka... :O Przy tych kawałkach wymiękam

Napisane Dec 21, 2006, 9:13 pm
Kani92

Kani92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kani92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uspokaja to mnie Children of Bodom i Slipknot... bo żebym sie uspokoiła to sie musze najpierw powyżywać xD
A tak żeby sobie posmutać to najczęściej:
3 doors down-let me go
Bullet For My Valentine - All These Things I Hate
Limp Bizkit - Behind Blue Eyes
Tylko jedna ma jakieś większe powiązanie ale o tym nie będe mówić...;pp

Napisane Dec 21, 2006, 9:13 pm
kozi1991

kozi1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozi1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

scorpions- wind of change... piekna piosenka...

Napisane Dec 21, 2006, 9:16 pm
SkindzieL

SkindzieL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkindzieL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dżem - List do m.
Dżem - Do kołyski
I coś jeszcze może było, ale dużo tego jest, a z tego wszystkiego przychodzi mi do głowy tylko dżem. Te dwie piosenki szczególnie :).

Napisane Dec 21, 2006, 9:29 pm
Rychuskater

Rychuskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej jestem twardy!!! Nie rozkleje sie do lez w piiosence raczej!!

Napisane Dec 21, 2006, 9:32 pm
maciocha

maciocha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maciocha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uspakajam si przy pioenkach
Fenomen kazdy ma takie chwile, i tupacu till the end of die....

Napisane Dec 21, 2006, 9:34 pm
EIC

EIC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EIC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Utwory Miles'a Davisa.
Polecam.

Napisane Dec 21, 2006, 9:36 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NDK - Legalizuj
Rocker T - True Ganjaman
Vavamuffin - Smoking
Bob Marley / Sublime - Smoke Two Joints
Wayne Marshall - Legalize Ganja
Marlon Asha - Ganja Farmer
Cypress Hill feat. Damien Marley - Ganja Bus
Sublime - Bong Song
NDK - Smoke Weed (Good Sensi)

Normalnie nie sposób się nie wzruszyć :cry:

A tak serio to raczej się nie rozkjelam, ale jest taka jedna ładna ( naprawdę ładna ) piosenka, którą lubię:

Harlem - Kiedy Góral Umiera *

;)

* Nie chodzi o szanownego kolegę Goralx'a, ale biorąc pod uwagę stan punktowy naszej niewysublimowanej zabawy to można rzec, że jednak o Niego tu chodzi :P

Napisane Dec 21, 2006, 9:36 pm Ostatnio edytowane Dec 21, 2006, 11:07 pm przez tomeckc
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale rozklejacie w jakim sensie?

Napisane Dec 21, 2006, 9:42 pm
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uspokaja mnie kawalek

stare dobre małzenstwo-zlociste chryzanteny

a nie rozklejam sie przy zadnej nie znalalem jeszcze takiej

Napisane Dec 21, 2006, 9:46 pm
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...takie moze wyciskacze łez to nie, ale uspokoajajace (w sumie to muzyka jakiej słucham na codzien jest uspokoajająca :thinking:) jak najbardziej...takie ulubione to
1)Bob Marley - Time will tell
2)Lee Perry - Blackboard jungle dub (kawałek z przejazdu Tosh'a Towned'a z "Emerica - This is skateboarding)
3)Dire Straits - Brothers in arms
4)Dżem - Naiwne pytania
5)Pink Floyd - Comfortably numb

i jeszcze dużo innych, ale te chyba najlepsze... :rolleyes: ^^)  :P ;)

Napisane Dec 21, 2006, 9:47 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gone away Offspringa....

Napisane Dec 21, 2006, 9:50 pm
Ninja121

Ninja121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ninja121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm... ja moge sie rozkleić np. przy "Miłość rośnie wokół nas" z Króla Lwa... Kuwa to piekne jest!!Fajny temat!

Napisane Dec 21, 2006, 9:54 pm
kalfas

kalfas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalfas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie rozklejam się raczej przy tych piosenkach tylko dają mi na chwile do myślenia.
slipknot-vermilion pt.2
slipknot-vermilion pt.1
machnie head-message in a bottle
rammstein-wo bist do
soad-lonely day
slipknot-circle
rammstein-amour
rammstein-nebel

Napisane Dec 21, 2006, 10:04 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja