Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Polski snowboarding

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Polski snowboarding, słaby czy mocny
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uważacie że polski snowboarding jest słaby czy też mocny wypowiadajcie się.

Napisane Dec 25, 2006, 12:06 am Ostatnio edytowane Dec 25, 2006, 12:06 am przez Qbasiek95
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dosyc dobry, zalezy jeszcze jaki styl masz na mysli, bo np. freeride raczej taki sobie

Napisane Dec 25, 2006, 12:15 am
rosickey

rosickey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rosickey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po obejzeniu worm upa mozna wywnisokowac iz radzimy sibie w swiecie... ale gdzie nam do ameryki, wloch francjii czy innych poteg

Napisane Dec 25, 2006, 6:38 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIe najgorszy ale po oglądnięciu najnowszego filmu Burtona For Right Or Wrong zastanawiam się czy jesteśmy bynajmniej "w miarę"

Napisane Dec 25, 2006, 9:38 pm
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie jest tak bardzo zle. Co roku coraz wiecej osob jezdzi na desce, ale polski snowbard to raczej rekreacja. Tak mi sie bynajmniej wydaje.

Napisane Dec 26, 2006, 10:07 am
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie to bardzo dobry :) nasi riderzy mają styl a to sie liczy :)

Napisane Dec 26, 2006, 4:27 pm
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nasza rodzina scena pnie się w góre.Paulinka ligocka została zaproszona na X games,na olimpiadzie też od żeńskiej strony pokazaliśmy że umiemy jeździć.choć zostaliśmy niezłusznie ocenieni (kto widział przejazd Poli przyzna mi racje).Pawian,pająkowie,sąsiad-Nasi megastylowi wyjadacze.Nowe snowparki(przeważnie jibbparki) są budowane lub ulepszane np.Snowpark w sieprawiu.Dla nmnie pnie się w góre.

Napisane Dec 27, 2006, 12:19 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mamy kilku dobrych riderów: Ligoccy, Pawian, Tadek Garus, młody Kuba Dytkowski, Sticorama, Marcelina Frycz... Wiem, że powymieniałem ludzi z każdej możliwej odmiany snowboardu, ale te twarze są pewnymi ludźmi do odnoszenia sukcesów. Wszystko się rozwija, snowparki nie są nam obce. I co najważniejsze- ludzie mają na to zajawkę i jest spore zainteresowanie tym tematem. Potęgą nie jesteśmy, ale "dajemy radę", jak to się mawia  ;)

Napisane Dec 27, 2006, 12:26 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja