Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Aborcja. Tak czy nie?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Aborcja. Tak czy nie?
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat dość kontrowersyjny. Ostatnio głośno o tym było w mediach. Z jednej strony uważam iż w wyjątkowych, ale to naprawde wyjątkowych sytuacjach może byc stosowana. Naprzykład wtedy gdy zagrożone jest życie matki lub gdy jest 100% pewność że dziecko cierpi na nieuleczlną, śmiertelną i bardzo bolesna chorobę. Jednak jest jeszcze ta druga strona. Jestem osobą wierzącą i wierze że to bóg dał czowiekowi życie dlatego i tylko Bóg może je odebrać.  uważem e to nie człowiek powinien odbierac drugimu czowiekowi życie tylko Bóg. A co wy myślicie na ten temat. Jeśli był  taki to przepraszam ,ale nie znalazłem.

Napisane Dec 30, 2006, 12:39 am
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie powinna byc dopuszczana moim zdaniem w zadnym wypadku...

Napisane Dec 30, 2006, 1:40 am
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie samo mam zdanie jak Drakx....
tylko w naprawde wyjątkowych sytuacjach...
Dla mnie aborcja to synonim morderstwa, zabójstwa.... :mad:

Napisane Dec 30, 2006, 1:50 am
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem na tak poniewaz jak jakiejs 17-sto letniej dziewczynie zdarzy sie wpadka...to będzie mogła usunąć ciąże, i sumie to tyla..pozdro

Napisane Dec 30, 2006, 9:18 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BeatBox powiedział(a):
Ja jestem na tak poniewaz jak jakiejs 17-sto letniej dziewczynie zdarzy sie wpadka...to będzie mogła usunąć ciąże, i sumie to tyla..pozdro

Dokładnie, to samo się tyczy jak np. dojdzie do gwałtu i laska zajdzie w ciąże to raczej już nie tak fajnie i przydałaby się ta aborcja. Są niby prezerwatywy i inne tam piguły, kalendarzyki i spiralki, ale to nigdy nie da wam 100% zabezpieczenia. Dlatego też uważam że aborcja powinna być ogólnie dostępna dla wszystkich.
PEACE

Napisane Dec 30, 2006, 9:29 am
skateaga

skateaga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skateaga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie aborcja jest chora .... I masz racje zycie powinien odbierac tylko Bog .

Napisane Dec 30, 2006, 9:34 am
kalfas

kalfas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kalfas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aborcji-nie.jak ktos chce to robic to niech jedzie do holandii

Napisane Dec 30, 2006, 10:53 am Ostatnio edytowane Dec 30, 2006, 10:54 am przez kalfas
9414

9414

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 9414 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aborcji-tak.
Tak jak napisano powyżej.Ofiara gwałtu zachodzi w ciąże ...nosi w sobie dziecko jakiegoś brudnego menela...co wtedy?
Założe się że to niezbyt przyjemne uczucie.W takich sytuacjach aborcja była by zbawieniem.

Człowiek i tak bawi się w Boga.Weźmy np ludzi chorych na śmiertelne choroby.Cierpią każdego dnia  a i tak są podłączeni do respiratora który utrzymuje ich przy życiu...
I co jest najzabawniejsze muszą pisac debilne prośby o odłączenie i pozwolenie na śmierc

Napisane Dec 30, 2006, 11:41 am
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak!... co niektórzy tutaj piszą, że Bóg dał życie i tylko on może je odebrać... przepraszam ale nie wszyscy są tu wierzący... i jak napisał 9414... ludzie też się w Boga bawią... do dziewczyn: czy gdyby was ktoś zgwałcił to czy chciałybyście to dziecko?.. raczej nie... albo gdy wiadomo, że już się urodzi z wadą i będzie cierpieć?... albo gdy ciąża zagraża waszemu życiu?... do męskiej części to samo co wyżej tylko wyobraźcie sobie, że jesteście dziewczynami...

Napisane Dec 30, 2006, 11:51 am
Arturowski

Arturowski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Arturowski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thinking:

*Napisane Dec 30, 2006, 11:54 am
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aborcji mówimy zdecydowane nie!
podstawa prawna: każdy człowiek ma prawo do życia

zwykły mord usprawiedliwiany gwałtami i brakiem umięjętności stosowania antykoncepcji
jak już laska wpadni albo ją zgwałcą i nie może wychowywać dziecka z wielu przyczyn to niech urodzi i da do domu dziecka bo jest ogromne prawdopodobieństwo że noworodka ktoś chętnie przygarnie.

tym, którzy są za aborcją z całego serca życze żeby natknęli się na zdjęcia dzieci zabitych aborcją ..

Napisane Dec 30, 2006, 11:58 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TAK ale tylko w okreslonych sytuacjach

Napisane Dec 30, 2006, 11:59 am
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drakx powiedział(a):
Temat dość kontrowersyjny. Ostatnio głośno o tym było w mediach. Z jednej strony uważam iż w wyjątkowych, ale to naprawde wyjątkowych sytuacjach może byc stosowana. Naprzykład wtedy gdy zagrożone jest życie matki lub gdy jest 100% pewność że dziecko cierpi na nieuleczlną, śmiertelną i bardzo bolesna chorobę. Jednak jest jeszcze ta druga strona. Jestem osobą wierzącą i wierze że to bóg dał czowiekowi życie dlatego i tylko Bóg może je odebrać.  uważem e to nie człowiek powinien odbierac drugimu czowiekowi życie tylko Bóg. A co wy myślicie na ten temat. Jeśli był  taki to przepraszam ,ale nie znalazłem.
Zgadzam się z tobą tylko bym jeszcze dodał, że może nastąpic aborcja w przypadku gwałtu...

Napisane Dec 30, 2006, 12:00 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:mad:NIE!!! :mad: jeżeli już to tylko w sytuacjach takich jak podał Drakx czyli śmiertlenej chorobie dziecka

Napisane Dec 30, 2006, 12:06 pm
Kogvt

Kogvt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kogvt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem za tak. Są różne sytuacje i lepiej je tak rozwiązać niż potem wyławiać dzieci w plastikowych workach z rzek  :(

Napisane Dec 30, 2006, 12:13 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NIE!! Według mnie aborcja to poprostu morderstwo

jak ktos nie chce dziecka to niech go nie robi i juz!

Napisane Dec 30, 2006, 12:16 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2006, 5:20 pm przez frycol_hiphop
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aborcja bedzie tak czy siek, nawet jak ja zabronia, ale chyba jednak byloby lepiej jakby byla dozwolona bo przynajmniel bylaby przeprowadzana w specjalistycznych gabinetach a nie w nieprzygotowanym do tego pomieszczeniu. DZiecko zagraza zyciu matki, nie ma aborcji dwie osoby smiertlene, jest aborcja tylko jedna osoba, chociaz ciezko nienarodone dziecko nazwac osoba, bo przeciez w koncu kazdy czlowiek dostaje osobowoscz chwila narodzin. Gwalt, kto by chcial miec dziecko z gwaltu ;| za kazdym razem jakby kobieta patrzyla na to dziecko to przypominalaby sobie swoja neiszczesliwa historie ;/ yyy no co tu jeszcze, mzoe nie do konca jestem za aborcja w kazdej sytuacji no ale trzeba sobie jakos radzic w zyciu..

Napisane Dec 30, 2006, 12:18 pm
mariannek

mariannek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariannek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jest troche porypane bo kobiety z gory chca miec dzieci, ale jak sie jest juz w 9 miesiacu ciazy to nagle nie chca i dokonuja aborcji.
Dla mnie aborcja nie powinna  byc dopuszczalna na calym swiecie
tylko chorzy ludzie podejmua sie aborcji!!

Napisane Dec 30, 2006, 12:20 pm
EIC

EIC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EIC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bóg? O matko, co ma do tego Bóg - to tylko kwestia religi.

W określonych przypadkach jak najbardziej.

Napisane Dec 30, 2006, 12:25 pm
Lotos94

Lotos94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lotos94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Erat0 powiedział(a):
Aborcji mówimy zdecydowane nie!
podstawa prawna: każdy człowiek ma prawo do życia

zwykły mord usprawiedliwiany gwałtami i brakiem umięjętności stosowania antykoncepcji
jak już laska wpadni albo ją zgwałcą i nie może wychowywać dziecka z wielu przyczyn to niech urodzi i da do domu dziecka bo jest ogromne prawdopodobieństwo że noworodka ktoś chętnie przygarnie.

tym, którzy są za aborcją z całego serca życze żeby natknęli się na zdjęcia dzieci zabitych aborcją ..

przepraszam ale czy dziecko nie będzie cierpieć w domu dziecka... albo nie ze swoimi rodzicami?...

Napisane Dec 30, 2006, 2:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja