Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » prawdopodobnie oszukani Bardz...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
prawdopodobnie oszukani Bardzo ważne!!!!!!!!!, Bardzo ważne!!!!!!!!!
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak juz w temacie wspomnialem jest to bardzo wazne ja (element123) i startrek prawdopodobnie zostalismy oszukani ja na 220 zł a startrek na 150 mam pytanie znacie ten nr gg8875751??
Lub:
Damian Buc
ul. Boh. Września 23/5
72-100 Goleniów.

Zakupilismy od niego rolki i nie dostalismy ja czekam 10 a startrek 11 dni

Z gory thx

Napisane Jan 2, 2007, 11:35 am Ostatnio edytowane Jan 2, 2007, 11:41 am przez element123
dzi4dek

dzi4dek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzi4dek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:thinking: lol  :thinking:  to ten chlop wam sie zaoferowal czy jak skad mieliscie kontakt do niego??

Napisane Jan 2, 2007, 12:14 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a to był ktos z andergranda ??
jedzcie do niego i wezcie swoją kase albo na policje.
Ps. Po samym nazwisku widac że to buc

Napisane Jan 2, 2007, 12:27 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niom ale on nam na gg napisal

Napisane Jan 2, 2007, 1:47 pm
MiLkShAkE

MiLkShAkE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiLkShAkE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem z goleniowa ale nie kojarze tej osoby. zobacze w książce telefonicznej czy są jacyś tam bucowie jak znajde to ci powiem. :)

edit: Zyga edytuj tematy

-------------
Nienalazlem nikogo o takim nazwisku. zgłoście to na policje. ściągną jego ip itp.

Napisane Jan 2, 2007, 2:02 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2007, 2:10 pm przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Próbowałeś się kontaktować z nim?

Były święta
Nowy rok

Paczki które ze sklepu wysyłaliśmy 23 jeszcze nie wszystkie doszły.

Napisane Jan 2, 2007, 2:08 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

oni nie maja telefonu domowego sprawdzalismy a startrekowi wyslal we wtorek przed swietami a mi w srode przed swietami kolesia na gg nie ma

Napisane Jan 2, 2007, 2:09 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2007, 2:12 pm przez element123
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

element123 powiedział(a):
oni nie maja telefonu domowego sprawdzalismy a startrekowi wyslal we wtorek przed swietami a mi w srode przed swietami

czwartek (1 dzien)
piątek  (2 dzien)
sobota wolna
niedziela wolna
poniedziałek wolny
wtorek - piątek (6 dni)
sobota
niedziela
poniedziałek wolny
wtorek dziś (7 dzien)

W okresie świat to wcale nie tak długo.
Możliwe że nazwałeś kogoś oszustem niesłusznie. (oby tak było)

Napisane Jan 2, 2007, 2:14 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2007, 2:15 pm przez Zyga
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysle ze temat w nieodpowiednim dziale no ale coz :D

no nie wiem... to co zyga napisal podemna to jednak racja w okresie swiat paczki moga lezel dluuuuugo poczekaj jeszcze tydzien czy tam ile moze dojdzie jak nie to policja.. a i jeszcze 1 musisz miec archiwum jego rozmowy i pokwitowanie ze dawales na jego konto kase inaczej jestes kase w plecy

Napisane Jan 2, 2007, 2:33 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

startrek ma kwitek ja tez  mam kwitak ale ja niestety przez przypadek wykasowalem rozmowe no ale coz startrek chyba ma

Napisane Jan 2, 2007, 2:34 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spróbuje napisać do tego gościa na gadu może was usunął i zrobil zeby niepokazywac statusu nieznajomym... Jak się odezwie to was otym powiadomie

Napisane Jan 2, 2007, 2:44 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

thx gutek ale go nie ma na gg ale wsumie moze byc niewidoczny

Napisane Jan 2, 2007, 2:47 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrobił was w jajeczko i tyle. Mówiłem Ci żebyś nie kupował od Buca. huhuhhuhu

Napisane Jan 2, 2007, 3:02 pm Ostatnio edytowane Jan 4, 2007, 7:49 pm przez mikendy
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak to jest jak kupujecie od ch** wie kogo za przedpłatą.
w takich sytuacjach tylko i wyłącznie pobranie...

Napisane Jan 2, 2007, 3:04 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

wiec czekamy razem ze startrekim jutro startrek chce na policje zglosic ale nie wiem czy nie za wczesnie

Napisane Jan 2, 2007, 3:12 pm Ostatnio edytowane Jan 2, 2007, 3:13 pm przez element123
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie pokazujcie kompa policji! lepiej stracic te 220zl niz konfiskata kompa i sprawa za nielegalny soft ;|

Napisane Jan 2, 2007, 3:14 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

łatwo powiedziec ale ja toznaczy moi rodzice maja problemy finansowe i to 220 by sie przydalo albo rolki :)

Napisane Jan 2, 2007, 3:16 pm
nowajakosc

nowajakosc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nowajakosc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przesyłka powinna być maksymalnie 14 dni. (chyba ze sprowadza za granicy)

Pisałem na ten nr gg i tez nic.

MiLkShAkE A istnieje taki adres w tej miejscowosci??

Jak po 14 dniach nie przysle i koles sie nie odzywa no to radziłbym na Policje.

elsajan powiedział(a):
"...konfiskata kompa i sprawa za nielegalny soft..."

Moze akurat maja orginalne oprogramowanie :>

holla!

*Napisane Jan 2, 2007, 3:19 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie żałuje cie, bardziej żałuje startreka bo on ma zajawke a ty?
Zrobił was w jajo. Najlepiej by było zeby mu ktos faciate obił. EW. policja.

Napisane Jan 2, 2007, 3:28 pm
olas11

olas11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olas11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wydaje mi sie że powinniście nagłośnic tę sprawe dopiero po 3 - 4 tygodniach a nie po 7 dniach w świeta poczty są tka zawalone ze ja pieole  wogóle to treba bylo to dyskretniej zrobic ja rozumiem ze wy czujecie sie oszukani(oby inepotrzebnie) ale poczekajcie dłuużej i wszystko sie wyjaśni.. a to ze gościa na gg niema to nic dziwnego ja wchodze na gg raz na kilka dni jak musze i sadze ze niektórzy tez tak robią więc poczekajcie

Napisane Jan 2, 2007, 7:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja