Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » prawdopodobnie oszukani Bardz...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
prawdopodobnie oszukani Bardzo ważne!!!!!!!!!, Bardzo ważne!!!!!!!!!
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak juz w temacie wspomnialem jest to bardzo wazne ja (element123) i startrek prawdopodobnie zostalismy oszukani ja na 220 zł a startrek na 150 mam pytanie znacie ten nr gg8875751??
Lub:
Damian Buc
ul. Boh. Września 23/5
72-100 Goleniów.

Zakupilismy od niego rolki i nie dostalismy ja czekam 10 a startrek 11 dni

Z gory thx

Napisane Jan 2, 2007, 11:35 am Ostatnio edytowane Jan 2, 2007, 11:41 am przez element123
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

olas11 powiedział(a):
Wydaje mi sie że powinniście nagłośnic tę sprawe dopiero po 3 - 4 tygodniach a nie po 7 dniach w świeta poczty są tka zawalone ze ja pieole  wogóle to treba bylo to dyskretniej zrobic ja rozumiem ze wy czujecie sie oszukani(oby inepotrzebnie) ale poczekajcie dłuużej i wszystko sie wyjaśni.. a to ze gościa na gg niema to nic dziwnego ja wchodze na gg raz na kilka dni jak musze i sadze ze niektórzy tez tak robią więc poczekajcie

ja 10 startrek jedenascie soboty tez sie licza!!!!!!!!!!!!!!

Napisane Jan 2, 2007, 7:21 pm
Artysta

Artysta

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Artysta zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

probowalem sie z nim skontaktowac przez gg ale ziomek zgrywa cwaniaka i nie odpisuje... :mad:

Napisane Jan 2, 2007, 7:23 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

ja mysle ze jego porostu nie ma na gg moze zrobil se nowy nr niewiem a moze wyjechał wszystko jest mozliwe poczekam do konca nastepnego tygodnia jak nie dojdzie no to sie pomysli z gory thx za wspolczucia,pomysly i proby pomocy:)

Napisane Jan 2, 2007, 7:30 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze rozwiazanie, ekipa kolesiow, jakis takich silniejszych, i wbita kolesiowi na chate!

Napisane Jan 2, 2007, 7:37 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli koleś chciał Was na poważnie przewalić to adres może być zmyślony, stąd pomysł elsajana wydaje mi się nie na miejscu..

Napisane Jan 2, 2007, 7:40 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nEvErHoOd powiedział(a):
Jeśli koleś chciał Was na poważnie przewalić to adres może być zmyślony, stąd pomysł elsajana wydaje mi się nie na miejscu..
przy przelewie na konto musisz podac prawdziwy adres tej drugiej osoby ;)

Napisane Jan 2, 2007, 7:43 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

nEvErHoOd powiedział(a):

Morze i tak ale istnieje taki adres

Napisane Jan 2, 2007, 7:43 pm
Seeth

Seeth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seeth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze poczta miala problemy, poczekajcie jeszcze a potem interwencja...

Napisane Jan 2, 2007, 7:45 pm
Ref9

Ref9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ref9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poczekaj jeszcze troche, pewnie jest to wina poczty, ja czekam na paczke ze sklepu od tygodnia albo nawet wiecej i pewnie poczekam jeszcze kilka dni

Napisane Jan 2, 2007, 8:43 pm
zsw94

zsw94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zsw94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

milkshake; postaraj sie jutro podejsc pod ten adres i zobaczyc jak sie koles nazywa(napewno chłopkaom jakos pomozesz jesli ich koles przewalil)

Napisane Jan 2, 2007, 11:32 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elsajan powiedział(a):
nEvErHoOd powiedział(a):

nie
wystarczy nr konta

Napisane Jan 3, 2007, 7:59 am Ostatnio edytowane Jan 3, 2007, 7:59 am przez Zyga
Qbasiek95

Qbasiek95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Qbasiek95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sprawscie czy adres podany przez niego zgadza się z tym z konta bankowego bo ja zawsze musze pisać dane jak przelewam , ale te 11 dni to jeszcze nie tak długo kiedyś czekałem 3 tygodnie na paczke.

Napisane Jan 3, 2007, 8:49 am Ostatnio edytowane Jan 3, 2007, 9:03 am przez Qbasiek95
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak, uwazajcie TO OSZUST!!
zostałęm oszukany, naszczescie tylko (lub az) na 100 zł, zarobionych uczciwie na handlu kółkami ...

:(:( :(

naszczescie mam policjanta w rodzinie... jutro zgłosze...

Napisane Jan 4, 2007, 9:15 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
elsajan powiedział(a):
nEvErHoOd powiedział(a):

nie
wystarczy nr konta

Wystarczy,ale na pewno nie mozna podac fałszywego adresu.

Napisane Jan 4, 2007, 9:23 pm
theduke

theduke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to theduke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michej powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
elsajan powiedział(a):
nEvErHoOd powiedział(a):

nie
wystarczy nr konta

Wystarczy,ale na pewno nie mozna podac fałszywego adresu.

tkwisz w błędzie... wystarczy numer konta, na dobrą sprawę TYLKO numer konta

Napisane Jan 4, 2007, 9:28 pm
krecik11

krecik11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krecik11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mikendy powiedział(a):
Zrobił was w jajeczko i tyle. Mówiłem Ci żebyś nie kupował od Buca. huhuhhuhu

Bardzo smieszna ciekawe czy jak by ciebie tak wydymali czy bys tak sie cieszyl

Napisane Jan 4, 2007, 9:29 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

próbowałem sie odezwać do kolesia z tym numerem gg co podajesz ale nie odpisuje teraz jak cie wykiwał to udaje kozaka

Napisane Jan 4, 2007, 9:33 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

juz wiem ze to kant adres ktory mi podal nie istnieje startrekowi podal adres taki jak napisalem na poczatku a mi ktory w ogole nie istnieje ale nr konta taki sam

Napisane Jan 4, 2007, 10:28 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziwne. Pewnie współpracuje z rosyjska mafia. Ale nie serio Dziwne to sie wydaje.

Napisane Jan 5, 2007, 4:37 pm
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skraciliscie ..... to bedzie nauczka na przyszlosc

Napisane Jan 5, 2007, 4:44 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja