Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Eutanazja

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Eutanazja
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest temat o aborcji, nie znalazłem jednak nic o eutanazji.
Co myślicie ? Moim zdaniem powinna byc dozwolona.

Napisane Jan 3, 2007, 7:08 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w 100% jestem za eutanazja. Gdy czlowiek wie ze juz nie ma szans na przezycie i niechce sie juz meczyc to czemu mielibysmy mu odmowic tego ze chce umrzec i dalej nei cierpiec. Powiecie jak na to zareaguje rodzina bla bla, no ale czy rodzina tej osoby sie nie bedzie tak samo dlugo cierpiec jak on bedzie umeirac w meczarniach tak wiec

EUNTAZJI MÓWIĘ TAK!!

Napisane Jan 3, 2007, 7:14 pm
Sinuzz

Sinuzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sinuzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A moim zdaniem NIE!!!

Spytajcie dlaczego, gdyż mam szereg argumentów na sformułowanie odpowiedzi.

Temat spoxik zacząłeś :rolleyes:

*Napisane Jan 3, 2007, 7:14 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sinuzz powiedział(a):
A moim zdaniem NIE!!!

Spytajcie dlaczego, gdyż mam szereg argumentów na sformułowanie odpowiedzi.

Temat spoxik zacząłeś :rolleyes:
no napewno powiesz o religii, ale mogles odrazu podac swoje argumenty ;]

Napisane Jan 3, 2007, 7:19 pm
Sinuzz

Sinuzz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sinuzz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak.
Mam na myśli religię, wszystkie opinie ludzi związanycj z Kościołem (przynajmniej większość).

Eutanazja- od gr. εὐθανασία euthanasia - "dobra śmierć" – zadanie śmierci osobie nieuleczalnie chorej umotywowane skróceniem jej cierpień.

Jak widzicie jest tutaj napisane ZADANIE ŚMIERCI - czyli BEZPOŚREDNIE spowodowanie, że osoba UMRZE.
Nie można bronić się tym, że ON, ONA CIERPI!!!
Eh...

Napisane Jan 3, 2007, 7:24 pm Ostatnio edytowane Jan 3, 2007, 7:24 pm przez Sinuzz
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eutanazja? Powinna być dozwolona.

Napisane Jan 3, 2007, 7:29 pm
Sinuzz

Sinuzz

Member
Wyświetl posty

Mam jeszcze jedo pytanie do zwolenników i silnych propagatorów nawet na anderze eutanazji :
-Czy na miejscu jakiegoś lekarza bylibyście w stanie lekko mówiąc pozbawić życia osoby chorej?

PISZCIE :stare:

Napisane Jan 3, 2007, 7:30 pm
9414

9414

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 9414 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sinuzz powiedział(a):
Mam jeszcze jedo pytanie do zwolenników i silnych propagatorów nawet na anderze eutanazji :
-Czy na miejscu jakiegoś lekarza bylibyście w stanie lekko mówiąc pozbawić życia osoby chorej?

CIęzko powiedzie ale szanuje anastezjologa który skrócił cierpienia Welby'ego.Mam nadzieje tylko że nie wsadzą go za kratki.

A krk to banda debili.Zmusza człowieka do cierpienia.Bezsensownej wegetacji.
Zaraz ktoś napisze że jest przeciw eutanazji bo to zabawa w Boga.I wicewersa.

jestem na tak.zdecydowanie :)

Napisane Jan 3, 2007, 7:36 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mysle ze powinna zdecydowanie byc dozwolona jak mnie leb boli to wytrzymac nie moge a co dopiero ludzie  z guzem lub rakiem nie moge sobei takeigo bolu wyobrazic czlowiek nie zasluzyl na takie meki przynajmniej wiekszosc

Napisane Jan 3, 2007, 8:14 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Sinuzz powiedział(a):

odnoszac sie do aborcji to oczywiscie ze byli by w stanie ;] jeden zastrzyk i czlowiek przenosi sie do lepszego swiata

Napisane Jan 3, 2007, 8:22 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli bylbym lekarzem i byloby to nie legalne w moim kraju a nawet gdyby nie wiem czy bym sie odwazyl

Napisane Jan 3, 2007, 8:28 pm
Seeth

Seeth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seeth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stanowczo tak... powinno byc dozwolone

Napisane Jan 3, 2007, 8:35 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Eutanazja powinna byc jak najbardziej dozwolona,  JESTEM NA TAK

Napisane Jan 3, 2007, 8:56 pm
michej

michej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sinuzz powiedział(a):

Taki był by jego obowiązek ,nie ważne czy mu się to podoba.
Przecież nie robi nikomu źle.

Napisane Jan 3, 2007, 9:48 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Sinuzz powiedział(a):

Jezeli nie wiesz kto to
Welby
to polecam google a jezeli wiesz to dziwi mnie twoja postawa i pytanie na które bez wahania odpowiadam "tak, odłączyłbym".

Napisane Jan 3, 2007, 10:29 pm
shortys666

shortys666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shortys666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem rownież całkowicie za.... Nie mam cienia wątpliwości o co do tego, że eutanazja  jest w wielu wypadkach najlepszym wyjściem... Skróceniem cierpień zarówno chorego jak i rodziny... Wg mie tylko osoba która na prawde nie widziała na własne oczy rozpaczy krewnych i bólu chorego może potepiać eutanazje.... Sztuczne podtrzymywanie zycia w takiej chwili jest daremne..... Stosunek koscioła jest conajmniej absurdalny....

Napisane Jan 3, 2007, 10:37 pm Ostatnio edytowane Jan 3, 2007, 10:39 pm przez shortys666
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ech... i podobnie jak w przypadku aborcji znowu mam dylemat. Z jedenej strony gdy osoba bardzo cierpi i nie ma już chęci do życia powinno myu się ulżyć i odebrać to życie.  Jednak z drugioej strony jestem osobą wierzącą i podobnie jak w przypadku aborcji uważam że to tylko Bóg możeodebrac człowiekowi życie.

Oglądaliście może taki film "Za wszelką cenę". Z clintem Eastwodem i Hilary Swank. Historia jest o bokserce(Swank), która prz pomocy swojego trenera(Eastwoda) odnosi sukcesy w boksie. Jednak podczas jednej z walk dochodzi od "wypadku" w wyniku czego  kobieta łamie sobie kręgosłup. Bokserce nie chce sie życ i trener stosuje eutanazje. A to  tak mi sie przpomniało.

Napisane Jan 3, 2007, 10:39 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drakx powiedział(a):
osobą wierzącą i podobnie jak w przypadku aborcji uważam że to tylko Bóg możeodebrac człowiekowi życie.

Zdejmiesz kiedyś okulary wiary i zobaczysz jakie wszystko jest na prawdę.

Napisane Jan 3, 2007, 10:44 pm
Sinuzz

Sinuzz

Member
Wyświetl posty

michej powiedział(a):
Sinuzz powiedział(a):

Taki był by jego obowiązek ,nie ważne czy mu się to podoba.
Przecież nie robi nikomu źle.

To, co powiedziałeś jest zbyt proste...
Może i lekarz nie robi nikomu źle, ale z drugiej strony (przynajmniej wg. mnie) ma grzech!
To co z tego, że robi to za zgodą osoby chorej, ale i tak odbiera życie człowiekowi - nawet łagodnie odłączając od respiratora, czy podając mu śmiertelny zastrzyk...

Dziwi mnie postawa niektórych, chociaż też macie sporo racji, ale... no jest to ale.
ZABIJANIE TO GRZECH!!!
Pozbawić życia człowieka może tylko Bóg.
Zastanówcie się nad tym i nie wzorujcie się na idiotach, którzy tak często są przedstawaini w mass mediach.
:stare:

*Napisane Jan 3, 2007, 11:00 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Sinuzz powiedział(a):
ZABIJANIE TO GRZECH!!!
Pozbawić życia człowieka może tylko Bóg.
Zastanówcie się nad tym i nie wzorujcie się na idiotach, którzy tak często są przedstawaini w mass mediach.
:stare:

Sex przed ślubem to też grzech.
3/4 rzeczy to grzech.
Spotkamy się w piekle.
JOŁ!

Napisane Jan 3, 2007, 11:05 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja