Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Wypad w gory / jaworzyna kryn...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wypad w gory / jaworzyna krynicka, wasze opinie o tej miejscowce
dudiX

dudiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dudiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam w planach w tym roku wybrac sie wlasnie do jaworzyny czy moze ktos z was tam byl i jest w stanei zaprezentowac ta miejscoke od strony rajdera a nie wladz powiatowych (tudziez gminnych etc) z gory dzieki

*Napisane Jan 3, 2007, 10:24 pm
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BYłem dużo razy ale ani razu nie jeżdziłem ale z mojego punktu widzenia przedstawia sie tak: +bardzo dużo długich żróżnicowanych tras wjazd na sam szczyt za pomocą tak zwanej "gondoli" ktora jest zajeb iscie droga na srodku tras są orczyki minusem jest takze ilość ludzi jeżdzących po tych stokach ale i tak to najlepsze miejsce do jazdy na desce w okolicy krynicy

Napisane Jan 22, 2007, 4:59 pm
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mieszkam w Krynicy, i mówie ci lepiej nie przyjeżdzaj bo prawie już nic śniegu na niej nie ma :D chyba że jeszcze nasypie :p chyba w ten sezon będą mieli duże straty.

Napisane Jan 22, 2007, 5:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja