Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Hydepark » Z這dzieje w szkole ;|

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Z這dzieje w szkole ;|, S u was? Ukradli wam co?
CrashFB

CrashFB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to CrashFB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Siemanko wszystkim. Nie b璠 si tutaj jako rozpisywa pytanie postawie prosto:
czy u was w szkole s jacy z這dzieje? A konkretnie, czy wam co ukradli? Je郵i tak to co i na jakie starty?

Zak豉dam ten temat bo ju dzisiaj zajoba dosta貫m ;/

Niby u mnie w budzie jest ochrana ale ... z niej. Ukradli mi ju dwie rzeczy:
- bluz fenixa - 169z posz這 sobie... :(
- no i dzisiaj - czapka zimowa etnies (ok. 70z nie wiem trza spyta miko豉ja :P) Pochodzi貫m w niej sobie 2 dni... :|

Tyle kasy posz這 sobie... po prostu czyste chamstwo! Jak znajd kogo w mojej bluzie albo czapce to nawet nie b璠 pisa co im zrobi... jeszcze z 'prowizj' mi zwr鏂 a przy okazji z瑿y strac... szczyt chamstwa i ju!

Najgorsze jest to, 瞠 ukradli mi te rzeczy pod moj nieobecno嗆 i nie wiem kto to by ;/ Czapke mi wyjeli z plecaka a bluze podczas wf'u. Jakbym wiedzia kto to by... echhh... no trudno ale taki hajs ulic nie chodzi.

To teraz wy - wypowiadajcie si, byle na temat.
Pozdrawiam...

*Napisane Jan 4, 2007, 4:30 pm Ostatnio edytowane Jan 4, 2007, 6:59 pm przez CrashFB
michal92

michal92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to michal92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

hmmm jeszcze nigdy nic warto軼iowego mi nie ukradli...raz zostawi貫m gdzie bluze polarow i nie wiem czy zgubi貫m czy mi zajewzieli sobie, no i ksi捫ke do polskiego mi kto ukrad z plecaka gdy by貫m na wf ;O a na dodatek wtedy co mi ukradziono ksi捫ke dw鏔 innym koleg te tylko 瞠 od czego innego

ale i tak na wszelki wypadek staram si nie nosi nic do szko造 co by mi chciano ukra嗆

Napisane Jan 4, 2007, 4:33 pm
Matek91

Matek91

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Matek91 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi kiedys portfel ukradli w podstaw闚ce, ale naszcz瘰cie mia貫m tam mo瞠 z 5-6 z. Najgorsze, 瞠 to by taki typ z mojej klasy... Ale potem scigno貫m go i odda :D

Napisane Jan 4, 2007, 4:49 pm
zul

zul

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zul zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mi paczke fajek z plecaka (jin ling) kosztowa造 2.50 :P:P

Napisane Jan 4, 2007, 4:49 pm
Sergij

Sergij

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Sergij zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Takich zlodziejaszk闚 to na przekopy za szkole.
A mi jeszcze nic nie ukradli ;p

Napisane Jan 4, 2007, 4:55 pm
Michaaal

Michaaal

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Michaaal zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi jeszcze nic nie ukradli i mam nadzieje, ze nie ukradn. U mnie w szkole jest ostatnio du穎 z這dziei... cz瘰to gin pieni康ze, mp3, kom鏎ki itd. T瘼i!

Napisane Jan 4, 2007, 4:58 pm
YezQsk8

YezQsk8

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to YezQsk8 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

telefon,

ogolnie duzo moich znajomych w budzie chodzi na wy.je.bki telefonow......

:stare:

*Napisane Jan 4, 2007, 5:00 pm
mikendy

mikendy

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mikendy zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi w przedszkolu niejaki Przemek N. jest podejrzewany o ukradzenie mi pokemon闚 ;(

Napisane Jan 4, 2007, 5:04 pm
gigongo

gigongo

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gigongo zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

U mnie kradn co popadnie.Mi jeszcze to si nie zda篡這, ale mojemu koledze raz czapke ukradli, mia j w szatni w kurtce, a raz na wf mojemu koledze na wf bluze zwineli.Staram si czapki zawsze nosi w plecaku, lub w szafce zostawia kurtki i inne cenne rzeczy.Dobrze, 瞠 j mam.

P.S. raz na wf kanapki mi ukradli, ale niezmartwi貫m si, mo瞠 kto g這dny by

Napisane Jan 4, 2007, 5:05 pm
MaciekR

MaciekR

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MaciekR zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kiedys zostawilem w szatni czapk (clinic-69 z) jak wrocilem to patrze i nie ma a bluza tdp wywalona na oknie. potem okazalo sie ze taki chlopak z LO mial ja w plecaku.

Napisane Jan 4, 2007, 5:07 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mi jeszcze nic nieukradli:] szybko biegam to i tak bym go albo j dogoni:D ale mojemu koledze z deski ukradli mp3 w szkole:P ale w przedszkolu bylem 鈍iadkiem z這dziejstwa... Niejaki Piotr M. ukrad samochodziki ! bo jad kanapki z 2 sekundy:D

Napisane Jan 4, 2007, 5:09 pm
sidwilson

sidwilson

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sidwilson zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

moja szko豉 to istne skupisko z這dzieji na dyskotece andrzejkowej przewodnicz帷a samorz康u szkolnego zostawi豉 telefon 豉duj帷y si w klasie i posz豉 sie bawi do klasy na przeciwko w kt鏎ej trwa豉 dyskoteka pod koniec dyskoteki po tym jak poszed貫m sobie do domu telefon zgin掖 i od tamtego czasu poza 透ami nic w tej sprawie sie niezdarzy這 nauczyciele prowadzili 郵edztwo i nawet kamery na korytarzach i przed szko陰 niepomog造 ja by貫m jedn z pierwszych os鏏 podejrzanych z powodu 瞠 po moim wyj軼iu zgin telefon ale w 2 godziny nauczyciele byli przekonani 瞠 to nie ja
innym przypadkiem s wy逝dzenia i kradzie瞠 drobnych pieni璠zy
og鏊nie z這dziejstwo sie szerzy i tyle

Napisane Jan 4, 2007, 5:45 pm
bLaDyNt

bLaDyNt

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bLaDyNt zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Szczerze to raczej mi jeszcze nigdy nic nie zdziubalI !! :P
  sieje postrach ;]  ;D ;D

*Napisane Jan 4, 2007, 5:50 pm
paczek14

paczek14

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to paczek14 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

dzisiaj kolega wraca ze sklepiku szkolenego i zajumali mu chipsy za 1z

Napisane Jan 4, 2007, 5:52 pm Ostatnio edytowane Jan 4, 2007, 5:55 pm przez paczek14
Whizzman

Whizzman

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Whizzman zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mi naszczescie jescze nic nie ukradli...
mojemu koledze zawin瘭i 100 PLN闚 a kole瘸nce portfel...

Napisane Jan 4, 2007, 5:52 pm
BHT

BHT

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to BHT zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

U mnie w szkole s prawie wszedzie kamery... ale ia tak nic nie wychwyc. Poprostu u mnie jest chyba rekordowa szko豉 kt鏎a wychowuje z這dzieji, prawie co dziennie 4 typk闚 co komu krad這... najcz窷ciej by造 to komurki i ciuchy z szafek... raz, jeden z nich ukrad buty mjemu koledze i w nich na drugi dzie przyszed do szko造!!! :O :O :O Co za kretyn z niego... oczywi軼ie nie odda ich i powiedzia ze zap豉ci z nie po這w ile s warte, a by造 to buty G-unit(kolega nigdy nie zobaczyl tych $$). Teraz w szkole zosta jeden z nich bo 2 siedzi w wi瞛ieniu w 安idnicy z agwa速 na 14 letniej dziewczynie odemnie ze szko造, a 1 w poprawczaku za to samo.

Mi ukradli buciki, Conversy moje kochane... :(

Napisane Jan 4, 2007, 5:58 pm
maen

maen

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to maen zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Heh... te jestem z Zabrza tak jak crashfb i powiem tyle ze Zabrze to takei dresiarskie miasto i w ogole bieda jest i duzo osob kradnie.
Mi zajebali komorke (moja byla warta jakies 100zl a kumplowi ukradli za 500zl) jak wracalem ze szkoly i stalem na przystanku. A policja sprawcow nie odnalazla... :(
Pamietajcie jak bedziecie w Zabrzu to uwazajcie na drechow bo jest ich tam duzo.

Napisane Jan 4, 2007, 5:59 pm Ostatnio edytowane Jan 4, 2007, 6:00 pm przez maen
MargeraB

MargeraB

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to MargeraB zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

RAZ i tylko raz pr鏏owano mnie okra嗆...Mianowicie siedze sobie z kolegami na parapecie po這篡貫m plecak, a tu go嗆 wyjmuje mi mp3 z pleacaka na moich oczach, my郵a貫m, 瞠 ze z這軼i mu sprzedam kose(Akurat chcia貫m si pochawlic prezentem od dziadka kumplom), ale nauczyciel szed.P騧niej go軼iowi po szkole  napi**oli貫m z kolegami...kto nast瘼ny ch皻ny do zaj瞠nia co mam w plecaku?Takich trzeba t瘼i!

Napisane Jan 4, 2007, 6:25 pm
lozek202

lozek202

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to lozek202 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

u mnie praktycznie nosi telefon i w szatni przed w-f'em zostawiamy i nikomu nie zginal. ja mam tak ze swoj swojemu nie podpie**li. zalezy od szkoly wogole jak gdzies sie zdarzy ze kumpel kumplowi kradnie to juz zalosne jest.

Napisane Jan 4, 2007, 6:38 pm
Fubu

Fubu

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Fubu zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Mi Tam Nic Wielkiego Nieukradli,Pr鏂z........Markera,niewiem mo瞠 gdzie zgubi貫m ale patrz w torb i w kiesze ,gdzie on zawsze by a jego niema :cyclops: aha zapomnia豉 podac ceny haha Marker Rabeko-jak go kupywa貫m to kosztowa 15z

Napisane Jan 4, 2007, 7:28 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja