Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Ceny w skateshopach

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ceny w skateshopach, Przeginanie!!!
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chce wyrazić swoje zdanie na temat CEN niektórych rzeczy w *****astikowe rozwalające sie po 3 miesiącach jazdy plastiki trzeba dać 5 zł. Wsumie wychodzi że za 8 tych plastików trzebaby było dać 20 zł!! a taka kasa to już jest połowa np. oryginalnej płyty. 20zł na 8 małych plastików? albo inny przykład: sa 2 śróby tez sie płaci 5 zł! a gdybym chciał mieć 20 śrób to co? musze dać 50 ZŁ ZA 20 ŚRÓB?<hahaha>  . Zestaw do trucków np jeden ma w zestawie 4 gumki pivot i 2 slidery, kosztuje to 15 zł a inny zestaw ma tylko jeden slider i tylko 2 gumki pivot i kosztujesz też 15 zł......przecież to jest złodziejstwo i tyle.......co są dzicie na ten temat?

Napisane Jan 4, 2007, 5:20 pm
Skater410

Skater410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skater410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak racja ceny są zadóże :( ale trzeba jeździc :cyclops:

Napisane Mar 18, 2007, 8:49 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no niektorze rzeczy sa niedorzeczne np portfele po 50 zlotych albo t-shirty po +100. A z desek to nie wiem jak moga byc np lepsze montazowki...

Napisane Mar 18, 2007, 9:09 pm
bann15

bann15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bann15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fakt ceny sa wysokie ale w skateshopach sobie kolesie sami wymyslaja ceny bo hurtem kupili duzo taniej no ale trzeba to umiec wykorzystac np. blat Alien Workshop w sk8 shopie kosztowal 259zl a do tego grip + 25 zl = 284zl
kupilem wszystko za 200zl bo mu powiedzialem(kolesiowi w sklepie) ze mam przy sobie 2 paki no i za tyle sprzedal zaloze sie ze jakbym mial 180 to tez by sprzedal
w Stanach cena takiego kompleciku wlasnie tyle wynosi o 100zl taniej no ale w Polszy to juz tak jest :mad:

*Napisane Mar 18, 2007, 9:30 pm
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokładnie trzeba sie liczyc z cenami w skateshopie tam zawsze sa drogie rzeczy...Ale ja sie do tego juz przyzwyczaiłem:P

Napisane Mar 18, 2007, 9:39 pm
Debat

Debat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Debat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprey powiedział(a):
ceny są drogie

brawo :rolleyes:

co do tematu... wszystkie części do deski mają sporą cenę porównując do tego na ile to wystarcza;]

Napisane Mar 18, 2007, 11:05 pm
antifaSk8

antifaSk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to antifaSk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no rzeczywiście ceny desek sprawiają, że bardziej boję się o deskę niż o własne zdrowie XD to jest przegiecie. Znane firmy budują swoją markę przez liczne reklamy, nazwiska skaterów, kolorowe loga czy gratisy. Ludzie to łykają ja pelikany ciepłe buły bo każdy chce miec blat z ryjem Bam Margery, który się udziela w MTV. Wiec uznane firmy mają monopol i interes się kreci. W Polsce brakuje jakiegoś alternatywnego żródła produkcji desek, nie pobierającego kase za 'marke np. choćby Sklejka S.A Bydgoszcz lub inne tego typu firmy.
No ludzie przeciesz koszt produkcji 1 profilowanej deski ze sklejki nie moze przekroczyc 10 / 20 zł. Chinczyki napewno robią to za jeszcze mniejsza kwote No ale po namalowaniu loga, (które sie zamaże po 1 boardslide) cena wzrast o 1000%. Z drugiej jednak strony gdybysmy nie płacili za markę, firmy by nie sponsorowały zawodników ani nie inwestowały w skateboarding bo było by to nie opłacalne. Więc jeśli chcecie wspierać przemysł deskorolkowy kupujcie kingpiny za 10 zł z 3 naklejkami gratis i logiem firmy lub jak chcecie zaoszczedzic to idzcie do żelaznego  i za tą cene kucpie sobie 2 kg kingpinów ale liczcie się z tym że jak przyjedziecie na skatepark to bedziecie wyśmiani przez dzieciaki bo nie jestescie "coool' bo nie macie firmowych czesci :P     

piedrole ja chcę jeździc na deku a nie chwalić sie kolegom że mam blat z ameryki XD

Napisane Mar 19, 2007, 1:48 am
bujal1978

bujal1978

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bujal1978 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

powiem w temacie tylko tyle...deck w usa w hurcie kosztuje ok 30$ (elementy)
wysylka fedexem palety do europy ok 1 max 2$ clo i vat ok 25%...RESZTA TO CZYSTY ZYSK IMPORTERA czyli 32$ deck razy 1.25 (vat+clo) razy 3zl za 1$= 120zl cena decka..i tyle

Napisane Mar 19, 2007, 8:47 am
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprey powiedział(a):
ceny są drogie niestety trzeba sie z tym liczyć

hahahaha ceny sa drogie rozwaliłes mnie tym xD

trzeba kompinowac a nie na anderze kupic kingpiny za 10 zł

Napisane Mar 21, 2007, 4:33 pm
Giersu

Giersu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Giersu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w ameryce w skateshopie za 7$ można kupić koszulke DC, a u nas za 100:(

Napisane Mar 21, 2007, 5:57 pm
bujal1978

bujal1978

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bujal1978 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Giersu powiedział(a):

nie przesadajcie z tymi cenami "w USA"...moze i kupisz koszulke za 7 buckow ale w lumpeksie albo taki model co bys za darmo nie wziol, ewentualnie rozmiary dostepne to xxxs lub 3xl, normalna koszulka (nie tylko skate) kosztuje ok 12-15$, deck w sklepie srednio 45$

Napisane Mar 21, 2007, 6:45 pm
Giersu

Giersu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Giersu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bujal1978 powiedział(a):
Giersu powiedział(a):

nie przesadajcie z tymi cenami "w USA"...moze i kupisz koszulke za 7 buckow ale w lumpeksie albo taki model co bys za darmo nie wziol, ewentualnie rozmiary dostepne to xxxs lub 3xl, normalna koszulka (nie tylko skate) kosztuje ok 12-15$, deck w sklepie srednio 45$

mój koleg dostał od taty koszulke dc i była jeszcze metka z ceną 7$ więc nie pierd.ol

Napisane Mar 22, 2007, 1:57 pm
skater131

skater131

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater131 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no w skateshopach te ceny to przegięcie pały, np łżyska jakieś tam firmy 80zł chociaż to abec3 czy tam 5, a w żelaznym około 2 zł sztuka,nie ma różnicy??

Napisane Mar 22, 2007, 2:03 pm
skater131

skater131

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skater131 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Giersu powiedział(a):
bujal1978 powiedział(a):
Giersu powiedział(a):

mój koleg dostał od taty koszulke dc i była jeszcze metka z ceną 7$ więc nie pierd.ol

ok ale weź pod uwage za ile w Ameryce jest wyżywienie chleb 3euro??

Napisane Mar 22, 2007, 2:08 pm
sk8girl14

sk8girl14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8girl14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nom, w skateshopach jest drogo... Ale niestety trzeba się z tym liczyć, trudno.

Napisane Mar 22, 2007, 2:24 pm
bujal1978

bujal1978

Member
Wyświetl posty

Giersu powiedział(a):

wiec jego tata to niezly sknera i kupuje najtansze gowno pozatym
czy ja napisalem ze nie ma takich koszulek??? napisalem tylko ze za 7$ to badziew na przecenie chyba wiem lepiej skoro tu niestety mieszkam...sprawdz sobie w skateamerica albo activemailorder
co do ceny chleba to ok 1.40$ :rolleyes:

Napisane Mar 22, 2007, 4:30 pm Ostatnio edytowane Mar 22, 2007, 4:31 pm przez bujal1978
romek-ziomek

romek-ziomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romek-ziomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niektóre skateshopy przesadzają, ale to norma. W sumie czy zamówisz na anderze czy dojedziesz do ajkiegoś skateshopu to jeden kit, bo tu bulisz za przesyłke, a tam za paliwo.

Napisane Mar 24, 2007, 8:34 pm
Doris696

Doris696

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Doris696 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zgadzam się, ceny są za wysokie;/;/ Wychodzi na to, ze dzieciak z bidnej rodziny nie może jeździć bo go nie stać, a jak kubi tanie gówno to się rozpierdli od razu!! Ceny są za wysokie;/

Napisane Mar 25, 2007, 8:56 pm
romanS

romanS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to romanS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:

Giersu powiedzial:
bujal1978 powiedzial:
Giersu powiedzial:

ok ale weź pod uwage za ile w Ameryce jest wyżywienie chleb 3euro??

co ty czlowieku moiwsz jakim lumpeksie?oczywiscie ze od kopa kupisz koszulke kazdej firmy spokojnie za 20,25 zeta!!!!!!!!!!!

Napisane Mar 26, 2007, 7:12 am
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś gdy lansowałem się hh to se zbierałem kaske na ubrania ze skateshopu. Teraz jedyne co tam kupuję to buty i osprzęt do deski  ;)

Napisane Mar 26, 2007, 8:46 am
Guliwer

Guliwer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Guliwer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dlatego wole kupic tanie zwykłe sróbki (np montazówki) na wage i wymieniac je czesciej ale taniej niz dac za jakies oryginalne ze znanej firmy za przecietnie 10 zł za 8 sróbek... przegiecie

Napisane Mar 26, 2007, 11:04 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja