Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Ceny w skateshopach

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ceny w skateshopach, Przeginanie!!!
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chce wyrazić swoje zdanie na temat CEN niektórych rzeczy w *****astikowe rozwalające sie po 3 miesiącach jazdy plastiki trzeba dać 5 zł. Wsumie wychodzi że za 8 tych plastików trzebaby było dać 20 zł!! a taka kasa to już jest połowa np. oryginalnej płyty. 20zł na 8 małych plastików? albo inny przykład: sa 2 śróby tez sie płaci 5 zł! a gdybym chciał mieć 20 śrób to co? musze dać 50 ZŁ ZA 20 ŚRÓB?<hahaha>  . Zestaw do trucków np jeden ma w zestawie 4 gumki pivot i 2 slidery, kosztuje to 15 zł a inny zestaw ma tylko jeden slider i tylko 2 gumki pivot i kosztujesz też 15 zł......przecież to jest złodziejstwo i tyle.......co są dzicie na ten temat?

Napisane Jan 4, 2007, 5:20 pm
qba98

qba98

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qba98 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ceny w *****        <tylkorazem

Napisane Mar 27, 2007, 9:48 am
0La

0La

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 0La zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To fakt, niektóre rzeczy są drogie, ale zauważ że np. w przypadku ciuchów w każdym sklepie bez względu na to czy to skateshop czy tez nie, zapłacisz prawie tyle samo kasy.
A deski to deski - chcesz mieć dobre drewno to musisz zapłacić. Tyle :thinking:

Napisane Mar 27, 2007, 2:57 pm
sbomba

sbomba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sbomba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy od skateshopu w niektorych jest tanio np deck zero 150zl z gripem a w niektorych drogo 280 bez gripu

Napisane Mar 27, 2007, 4:21 pm
bartekmann

bartekmann

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekmann zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są skateshopy, w których takie rzeczy są gratis

Napisane Mar 27, 2007, 6:54 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszelkie śrubki , kingpiny , nakrętki , łożyska (co do nich jakość nieporównywalnie gorsza) , podkładki można kupić za grosze w sklepach typu śrubteks itp... i co do niektórych nie wydamy np.. na kingpina 15 zł a 0.50 zł pozostaje jeszcze lekka kwestia dostosowania , przypiłowania ale w niektórych nie potrzeba się bawić w takie rzeczy a co do jakości śmiało można zaryzykować stwierdzenie że jest ona taka sama.... w końcu z tych 15 zł jest 14.50 za markę a 0.50 zł za materiał i robotę...(zvat)

kto zaprzeczy?????

Napisane Mar 27, 2007, 8:09 pm Ostatnio edytowane Mar 27, 2007, 8:10 pm przez mullen190
phantom666

phantom666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phantom666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

podsumujmy :
decki - bardziej sie oplaca kupic w USA i zaplacic za przesylke.
lozyska - jakosciowo te za 80zl (8szt czyli 10 za jedna) dorownoja tym za 2zl/szt.
montazowki - kupujcie tylko te super mega mocne tytanowe z skate shopu... a w 'metalowcu' za 8 zaplacisz moze ze 2 zl ?
kolka - tu niema chyba zamiennch odpowiednikow
trucki - j/w
kingpiny - ja za dwa zaplacilem 1.09zl.

a co do "kingpinow za 9zl" to owszem.... ale za kilo, wiem bo patrzylem.

Napisane Apr 14, 2007, 11:20 pm
teuki

teuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to prawda ze w niektorych skateshopach jest zadroga ale zdazaja sie takie gdzie jest tanio albo poprostu trzbe kupowac w necie

Napisane Apr 15, 2007, 8:48 am
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem ogrinalnego kingpina relik. kupilem za 12 zl. pojezdzilem chwile (2 miechy?) i mi nakretka odpadla. troche sie zdziwilem ale na kingpinie nie bylo wcale gwintu.
a kupilem w takim sklepie ze srobami kingpina za ok.2 zl i do dzis trzyma. troche sie trzeba pobawic w przypilowanie ale to nie problem.

Napisane Apr 15, 2007, 9:48 am
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Guliwer powiedział(a):
dlatego wole kupic tanie zwykłe sróbki (np montazówki) na wage i wymieniac je czesciej ale taniej niz dac za jakies oryginalne ze znanej firmy za przecietnie 10 zł za 8 sróbek... przegiecie
No patent... ale ja i tak kupuje oryginalne i jak narazie jest spox (od paru miechów)... a gościu kiedyś w skateshopie pamiętam nagadał mojej mamie że montażówki do deski to jakiś inny system i wogóle że tego sie nie kupi nigdzie indziej niż w skateshopie !

Napisane Apr 15, 2007, 11:32 am
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=Mstr]
PATRZY(A)LEM W METALOWYCH SKLEPACH I SA PO 9 ZETA SAME "KINGPINY" BEZ NAKRETEK.[/quote]

Śruba 60 mm M10 o twardosci 8,8 kosztuje 70 gr.
Nakretka na klucz 15 kosztuje jakies 6-7 groszy. Trzeba je tylko delikatnie przypilowac ale jesli ktos mieszka na wsi to nie jest to zaden problem.
Wiem bo ostatnio kupowalem. Nie wiem gdzie ty dorwales takie drogie sruby.
Moze byly mega utwardzane, im twardsza sruba tym drozsza ale i lepsza. Ale 8,8 jest wystarczajace, w kazdym razie sruba wytrzymuje mi tyle samo co zwykly kingpin amoka albo mafii... (miesiac - poltora miesiaca).

[quote=elsajan]
PATRZY(A)LEM W METALOWYCH SKLEPACH I SA PO 9 ZETA SAME "KINGPINY" BEZ NAKRETEK.[/quote]jakie 9 zeta? 30 gr u mnie w sklepie kosztuje... chyba poszedłeś do skateshopu...[/quote]i myslicie ze jakosciowo jest taki sam ? to sie mylicie ;][/quote]

Wszyscy myslimy ze kingpin jest jakosciowo taki sam, a nawet mamy na to dowody. Nie miales to nie oczerniaj, chcesz sie lansowac kingpinami za 10 zl nie widze przeszkod, ja sobie wole za ta 10 zl kupic trzy piwa i 5 srub.

Napisane Apr 15, 2007, 12:02 pm Ostatnio edytowane Apr 15, 2007, 12:09 pm przez Robaaal
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziewier65 powiedział(a):
Chce wyrazić swoje zdanie na temat CEN niektórych rzeczy w *****astikowe rozwalające sie po 3 miesiącach jazdy plastiki trzeba dać 5 zł. Wsumie wychodzi że za 8 tych plastików trzebaby było dać 20 zł!! a taka kasa to już jest połowa np. oryginalnej płyty. 20zł na 8 małych plastików? albo inny przykład: sa 2 śróby tez sie płaci 5 zł! a gdybym chciał mieć 20 śrób to co? musze dać 50 ZŁ ZA 20 ŚRÓB?<hahaha>  . Zestaw do trucków np jeden ma w zestawie 4 gumki pivot i 2 slidery, kosztuje to 15 zł a inny zestaw ma tylko jeden slider i tylko 2 gumki pivot i kosztujesz też 15 zł......przecież to jest złodziejstwo i tyle.......co są dzicie na ten temat?

Owszem to też jest drogie ,ale też pomyśl nad tym że same ciuchy są drogie...np. jaka kurtka typu error czy coś dochodzą ceny nawet do 300zł za jakiś kawałek szmaty...Dla mnie to przesada

Napisane Apr 15, 2007, 8:26 pm
mikenskate

mikenskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikenskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W skateshopach jest drogo. Nawet już nie chodzi o części, chociaż 150 zeta za 4 kółka to nie tanio.Ubrania tez za tanie nie są:/ :mad:

Napisane Apr 17, 2007, 10:39 am
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

takie sa realia, niektorza chca wspierac polska deskorolke ale ona nas nie wspiera, a po drugie wszystko jest robione w tych zaje.bany.ch chinach :mad:

Napisane Apr 17, 2007, 12:04 pm
meanxkid

meanxkid

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meanxkid zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a takie nakretki na oske trucka mozna kupic w metalowym?..czy moze oska trucka jest inaczej nagwintowana i taka zwykla nakretka nie pasuje?

wie ktos?

Napisane Apr 17, 2007, 11:18 pm
24karaty

24karaty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 24karaty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zanim sie zacznie jezdzic na desce trzeba sie liczyc z tym ze to drogi sport. Po pewnym czasie 100zl jest niczym.Trzeba wydawac kase zeby miec na czym jezdzic xP

Napisane Apr 18, 2007, 2:57 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mysle ze poprstu producenci kupuja normalne rzeczy i tylko djaja swoje logo i za to logo placi sie 70% wiecej

Napisane Apr 18, 2007, 4:37 pm
bujal1978

bujal1978

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bujal1978 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moze tylko co do temau...ceny w polsce dyktowane przez "prawie"monopolistow sa zdzierstwem czy tego chcecie tego czy nie...skoro dechy w usa mozna kupic w hurcie na poziomie 25$ doliczajac cla i podatki wychodzi okolo 35$... ja tez tu place podatki itp i jakos stac mnie by oferowac WAM dechy TANIEJ niz system oferuje sklepom w cenach hurtu...i oszczedzcie sobie gadek o wspieraniu polskiego skatebordingu bo zarowno oni jak i ja kierujemy sie jedna zasada rynku...maxymalizacja zysku... a teksty o wspieraniu promowaniu polskiego skatebordingu to glodne kawalki dla naiwnych dzieci...TU TYLKO CHODZI O KASE....i TO NIE MALA.... co do jednego z johnnym sie zgodze..."monopolisci" juz zauwazyli ze traca duza czesc rynku przezemnie i mi podobnych....i wiedza albo obniza ceny albo beda tracic klientow...wiadomo na konkurencji zawsze najlepiej wychodza klienci w postaci lepszych uslug i nizszych cen...wystarczy porownac moj zestaw za 400zl (decha+trucki+lozyska+kolka)...i wezdzie teraz oferte np.andera....ile wam wyszlo???...albo kolka z lozyskami za 110....to prawie cena samych kolek w polsce:)

Napisane Apr 19, 2007, 12:55 am Ostatnio edytowane Apr 19, 2007, 1:05 am przez bujal1978
Ado1345

Ado1345

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ado1345 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Guliwer powiedział(a):
dlatego wole kupic tanie zwykłe sróbki (np montazówki) na wage i wymieniac je czesciej ale taniej niz dac za jakies oryginalne ze znanej firmy za przecietnie 10 zł za 8 sróbek... przegiecie

Kupilem raz Independent - jezdze juz z 4-5 lat ale jeszcze je mam i chyba jeszcze dlugo bede je mial

A ogolnie co do cen to jest nie wyobrazalne
Moj kumpel zlamal decka w 3 dni po zakupie i co teraz znowu ma wydac te 150 zl?
(a jezeli znowu mu sie zlamie po 3 dniach?)

Napisane Aug 1, 2007, 11:38 pm
HITMAN07

HITMAN07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HITMAN07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprey powiedział(a):
ceny są drogie niestety trzeba sie z tym liczyć

jakoś cen nie kupowałem, ale jak mówisz ze sa drogie to chyba sie nie skusze ...  :P
conajwyżej moga byc akcesoria drogie a nie ceny  ^^) ale nawiązując do tematu... fakt ceny sa troche zawyzone, np łozyska Mafia a zwykłe cx, przecież to sa te same łozyska tylko w pudełku mafii. a więc podliczając łozysko cx jedno kosztuje 1,65 zł a łozysko cx w opakowaniu mafii + naklejka 4,95 zł  :thinking: sami sie zastanówcie  ;)

Napisane Aug 2, 2007, 10:13 am Ostatnio edytowane Aug 2, 2007, 10:16 am przez HITMAN07
szamot3

szamot3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szamot3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w skateshopach sa duże ceny, przyznaje i dlatego tam nie staram się kupować zbyt dużo rzeczy

Napisane Aug 2, 2007, 5:41 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja