Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Ceny w skateshopach

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ceny w skateshopach, Przeginanie!!!
Dziewier65

Dziewier65

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziewier65 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chce wyrazić swoje zdanie na temat CEN niektórych rzeczy w *****astikowe rozwalające sie po 3 miesiącach jazdy plastiki trzeba dać 5 zł. Wsumie wychodzi że za 8 tych plastików trzebaby było dać 20 zł!! a taka kasa to już jest połowa np. oryginalnej płyty. 20zł na 8 małych plastików? albo inny przykład: sa 2 śróby tez sie płaci 5 zł! a gdybym chciał mieć 20 śrób to co? musze dać 50 ZŁ ZA 20 ŚRÓB?<hahaha>  . Zestaw do trucków np jeden ma w zestawie 4 gumki pivot i 2 slidery, kosztuje to 15 zł a inny zestaw ma tylko jeden slider i tylko 2 gumki pivot i kosztujesz też 15 zł......przecież to jest złodziejstwo i tyle.......co są dzicie na ten temat?

Napisane Jan 4, 2007, 5:20 pm
moroz

moroz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to moroz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taka jest prawda że większość firm ma deski z tej samej fabryki.. - np. Almost,Speed Demons,Enjoi to te same deski tylko że grafiką sie różnią...wniosek? Po co płacić za deske 220-270zł która ma "grafike znanej firmy" jak za grube 100-150zł możesz mieć tą samą tylko z "inną grafiką"...Pare dobrych lat temu Ja myślałem że co drogie to dobre...a teraz? To sobie nie wyobrażam kupienia deski za 239zł...Bullet,GreenTree i wieeeele innych "mniej znanych firm"...nie przekraczają 160zł a są tak samo kozackie jak reszta "lepszych"...pozdrawiam

Napisane Aug 2, 2007, 7:17 pm Ostatnio edytowane Aug 2, 2007, 7:21 pm przez moroz
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest drogo to fakt a najdziwniejsze ze wszystko poszło w górę jakoś tak rok, półtora temu..np. bluza z kapturam zip kosztowała koło 170 -180 zeta a dziś 220 wzwyż... Najlepsza kase bije dc...za spodnie dc 400 zeta (w kamu widziałem) to tego buty dc okolo 300 czapeczka dc 170 koszulka 110 no to wiecie...ja wole kupic buty z przeceny za góra 200 zeta i jakieś mniej komercyjnej firmy od dc, koszulke z jakiegoś zwykłego sklepu a nie z *****acic za deski po 250 zeta.
W pełni popieram inicjatywe bujala i dla mnie hasło "wspieraj Polski skatebording" to dobry żart i niezle haslo reklamowe. Tylko co ja mam z wspierania go? nic.

Napisane Aug 2, 2007, 7:58 pm Ostatnio edytowane Aug 2, 2007, 8:03 pm przez Kancio
maytek

maytek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maytek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys moglobyc taniej teraz wiecie, za te same rzeczy to wiekszosc placisz za marke juz nawet nie za produkt...

Cytuj:

A ogolnie co do cen to jest nie wyobrazalne
Moj kumpel zlamal decka w 3 dni po zakupie i co teraz znowu ma wydac te 150 zl?
(a jezeli znowu mu sie zlamie po 3 dniach?)

To 11 bedzie mial za darmo HEHE.

Napisane Aug 3, 2007, 10:48 am
guciolinho

guciolinho

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guciolinho zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wedlug mnie przesadzajom dalby ktos 320zł na buty ja nigdy chyba ze wygram w totolotka :P

Napisane Aug 14, 2007, 9:43 pm
oski07

oski07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to oski07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W ogóle cały skateboarding i inne sporty są strasznie drogie dlatego niedługo z deski pzreniose się na fb. Przykładowo: mama dać 99 zeta za rozwalające się po miesiącu gówno warte aluminiowe trucki albo 250 zeta za dechę na której nie mozna robić lepszych tricków. To i tak drogo. Sporty extremalne są dla milionerów. Nie oszukujmy się. Żeby mieć dobry sprzęt i ciuchy to trzeba mieć masakrycznie bogatych rodziców albo miec tymczasową pracę (min.15-16 lat). FB lepszy bo nie trzeba wydawać na niego tyle kasy a  podróbę która kosztuje 5 zeta i się znudzi mozna poprostu oddać młodszemu kuzynowi i bratu. Niedługo robię o tym reportaż. Polska to kraj wyzysku.

Napisane Aug 14, 2007, 10:17 pm
invalida

invalida

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to invalida zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bujal ma troche racji, bez dwoch zdan- w polskich dystrybucjach w polowie siedzia ludzie majacy gowno zwizanego z skateboardingiem, za to bedacymi 'specami' od finsow, rachunkowosci badz kto wie czego jeszcze- patrza i pilnuja aby odpowiedni % byl w kieszeni zawsze. jak przychodzi co do czego aby chociaz maly datek zrobili w dobrej incjatywie niemal kazdy grzecznie pokaze ci srodkowy palec.
ceny sprzetu w polsce sa blizsze tym w europie, ale standrad zycia to chyba nie ten.
kupowanie na wlasna reke ze stanow tez zadko sie na cos zda bo zerzre cie podatek i clo+ wysylka (niedawno sprawdzalem koszt przesylki ok 5kg na stronie ich poczty- ok.40-50$, nie pamietam dokladnie teraz).
co do *****acic za towar w momencie jego przyjscia, to ceny od razu sa mniej na reke co przeklada sie na klientow.
mozna jeszcze dodac o czyms takim jak 'kreowanie wizerunku marki' - tzn marki bardziej luksusowej, ekstrawaganckiej itp. przyklad- quiksilver europejski (rozni sie od tego z usa kolekcjami, miejscami szycia ciuchow itp), dc w polsce tez idzie w ta strone, nowy dystrybutor vansa w polsce to chyba z wlasnym czlonkiem na rozum sie pozmienial ale coz... (buty z przed 2 kolekcji ciagle w tej samej cenie? nie wiem czy plakac czy smiac sie).
generalnie moglbym taki jeszcze troche popisac, ale nie wiem czy kopmus w ogole chce sie to czytac :)

Napisane Aug 14, 2007, 11:55 pm Ostatnio edytowane Aug 14, 2007, 11:56 pm przez invalida
sniQers

sniQers

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sniQers zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cool Sport w Krakowie, zaraz obok Carrefoura ^^
Teoretycznie to sklep sportowy, ale znaleźć w nim można raczej ubrania, buty, sprzęt nadający sie tylko do jazdy na desce i rolkach. Ciekawa była mina mamy gdy obleciała wokół cały sklep i widziała, że nic dla syna się nie nadaje ( miał moża 8 lat... ). :F
Ceny też nie są wygórowane - z tego co dotychczas zauważyłem są one mniej więcej takie same lub odrobinę mniejsze niż w andegrand.pl, ale już w porównaniu do innych sklepów internetowych na blacie na przykład zaoszczędziłem 10zł.

Napisane Aug 16, 2007, 4:08 pm
AdamSk8

AdamSk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AdamSk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fakt ceny czasem sa BARDZO wysokie ale trzeba się z tym liczyć.Deska nie należy do tanich zajawek

Napisane Aug 19, 2007, 8:24 pm
kejrola

kejrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kejrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

AdamSk8 powiedział(a):
Fakt ceny czasem sa BARDZO wysokie ale trzeba się z tym liczyć.Deska nie należy do tanich zajawek

z tego co wiem ceny sa zawsze bardzo wysokie... bo nawet te obnizki nie sa zadowalające ;) pzdr  ;)

Napisane Aug 19, 2007, 9:12 pm
cinek172

cinek172

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cinek172 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cenysa wsokie-fakt... ale istnieje przeciez cos takiego jak promocje!!!

Napisane Aug 22, 2007, 1:35 pm
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziewier65 powiedział(a):
a gdybym chciał mieć 20 śrób to co? musze dać 50 ZŁ ZA 20 ŚRÓB?

Nie rozumiem twojego toku myślenia... A gdybyś chciał mieć 200 śrub? To bys musiał dać 500 zł... Żal ;/

Napisane Aug 22, 2007, 1:52 pm
Puczin

Puczin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Puczin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

LOL to już bardziej się opłaca kupic przez neta np. na allegro czy w jakimś skateshopie online

Napisane Aug 23, 2007, 12:27 pm
RybaSlap

RybaSlap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RybaSlap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moroz powiedział(a):
Taka jest prawda że większość firm ma deski z tej samej fabryki.. - np. Almost,Speed Demons,Enjoi to te same deski tylko że grafiką sie różnią...wniosek? Po co płacić za deske 220-270zł która ma "grafike znanej firmy" jak za grube 100-150zł możesz mieć tą samą tylko z "inną grafiką"...Pare dobrych lat temu Ja myślałem że co drogie to dobre...a teraz? To sobie nie wyobrażam kupienia deski za 239zł...Bullet,GreenTree i wieeeele innych "mniej znanych firm"...nie przekraczają 160zł a są tak samo kozackie jak reszta "lepszych"...pozdrawiam

Kurde co wy z tymi głupimi przekonaniami??!!!??!! Co z tego, że z tej samej fabryki??!!
To jest w ogóle inna firma!! A co za tym idzie?? Inne drewno!! Co z tego, że robione na tych samych prasach, jak deski tyle co mają ze sobą wspólnego, to to, że leżą obok siebie!!!

Napisane Aug 23, 2007, 1:19 pm
dex93

dex93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo z deski wielki biznes sie zrobil

tak bylo kiedys

a dzisiaj jak jest kazdy widzi

wtedy to zakladalo sie zwykle trampki szlo na gorke si smigalo downhillem, piekne  czasy.
dziś trzeba mieć najnowszy model butow DC z systemem niescierajacych sie sznurowek, systememe @%6jHp utrzymującym jezyk na srodku, systemem CO4729 z poduszką wypelniona żelem, z systemem StrongShoe ze SPECJALNYM materialem na nosie do nieścierania się nosa, i inne pieprzone gowna niepotrzebne nikomu

Napisane Aug 23, 2007, 1:57 pm Ostatnio edytowane Aug 23, 2007, 2:03 pm przez dex93
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danielgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie żebym reklamował pewnego sprzedawcy na allegro ale daje do myslenia to że sprzedaje on deck Elementa model"Element or z papierem i przesyłką z USA za 140 zeta a ten sam w skateshopie 239!!...chore to jest

*Napisane Aug 23, 2007, 5:47 pm Ostatnio edytowane Aug 23, 2007, 5:47 pm przez danielgst
piszczel

piszczel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piszczel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

danielgst powiedział(a):
Nie żebym reklamował pewnego sprzedawcy na allegro ale daje do myslenia to że sprzedaje on deck Elementa model"Element or z papierem i przesyłką z USA za 140 zeta a ten sam w skateshopie 239!!...chore to jest

W USA blaty sa tanie jak barszcz, moj kolega tam byl i mi mowil.

A co do cen, to w anglii jest jeszcze gorzej - za blat placisz £50, a za np. longsleev'a £24. Koszulki po £20.

I co, Polskie ceny juz tak nie smierdza?

Napisane Aug 23, 2007, 6:41 pm
danielgst

danielgst

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danielgst zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piszczel powiedział(a):
danielgst powiedział(a):

W USA blaty sa tanie jak barszcz, moj kolega tam byl i mi mowil.

A co do cen, to w anglii jest jeszcze gorzej - za blat placisz £50, a za np. longsleev'a £24. Koszulki po £20.

I co, Polskie ceny juz tak nie smierdza?

Tak tylko że dla Anglika 50£ to jak 50 zł;]...

Napisane Aug 24, 2007, 9:09 am Ostatnio edytowane Aug 24, 2007, 9:09 am przez danielgst
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak skateboard to drogi sport lecz jest on wart sobie!W moim mieście jest jeden skateshop więc sklep podwyża ceny o 50% jest to ździersteo więc kupuje na sklepach internetowych

Napisane Aug 24, 2007, 2:39 pm
tutek

tutek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tutek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skayeboarding to drogi sport i trzeba sie z tym liczyc. a co do cen w skateshopach są przerażające

Napisane Aug 24, 2007, 4:01 pm
Gorti

Gorti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gorti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w skateshopach sa drogie rzecze i trzeba sie z tym pogodzic wedlug mnie lepirj kupic przez neta ale tez nie wszystko

Napisane Aug 25, 2007, 1:35 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja