Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Almost Cheese and Crackers

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Almost Cheese and Crackers, Jak dla mnie bomba!
anonimaczek

anonimaczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anonimaczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost Cheese and Crackers to 15 minutowy Skate Video, w którym Deawong Song i Chris Haslam dosłownie wymiatają na minirampie (i nie tylko...). Jak zobaczyłem same intro to powiedziałem sobie że to jest świetny film i tak się okazało. Piszcie i oceniajcie. GORĄCO POLECAM
;)

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Jan 5, 2007, 8:35 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3fy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wedlug mnie film jest kozacki. nic dodac nic ujac :D

Napisane Jan 6, 2007, 7:09 pm
freeqfree

freeqfree

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to freeqfree zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

śmieszny i zajebisty szkoda że krótki ale i tak zawal :rolleyes:

Napisane Jan 6, 2007, 7:13 pm
mikisk8

mikisk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikisk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powiem szczerze ze nie przepadam za jazda na rampach ale ta była bardzo fajne szczegolnie momenty z tymi oponami heh

Napisane Jan 6, 2007, 8:07 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tricki które odwalali były mega!!!
np. blunt triple flip out haslama albo wysokie  fs 360 songa.
film megalityczny!!!!

Napisane Jan 7, 2007, 6:20 pm
jebut

jebut

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jebut zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jakoś nigdy niejaralem się minirampą a po filmie zaczelem się jarac minirampa

Napisane Jan 7, 2007, 6:22 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

triczki sypały sie niezłe.... ale jakos nie przypadł mi do gustu... :thinking:

Napisane Jan 7, 2007, 7:06 pm Ostatnio edytowane Jan 7, 2007, 7:07 pm przez avensis14
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chris wymiatał fajny filmik ale szkoda że taki krótki

Napisane Jan 7, 2007, 8:26 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam ten film z 3 miechy na kompie i jeszcze nie oglądałem... może dlatego ze nie kręci mnie minirampa... :(

Napisane Jan 7, 2007, 8:29 pm
kacperx

kacperx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film przekozacki! Haslam i Song nieźle wymiatają. Jeden z moich ulubionych filmów.

Napisane Jan 7, 2007, 8:37 pm
McCvir

McCvir

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McCvir zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Połączenie jazdy technicznej z dobrą zabawą. Ciekawe sv ... :P

Napisane Jan 7, 2007, 8:37 pm
Rozek123

Rozek123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rozek123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dla mnie kozak na maxa

Napisane Jan 7, 2007, 8:44 pm
GordonPzn

GordonPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GordonPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Film, a raczej Haslam i Song wykonują zajebiście skomplikowane numery, potem jeszcze urozmaicają sobie jazdę. Początkowo myślałem, że takie rzeczy można zrobić tylko na fingerze xD Cóż. Byłem w totalnym błędzie. Blunstall kickflip to nosestall, blunstall 36 flip out i inne po..ane tricki są tu niesamowite! I jeszcze obaj nie rozróżniają swojej nogi od switcha... Niewiarygodne.
Macie tu chociaż kawałek tego szaleństwa. 

Napisane Jan 7, 2007, 8:45 pm
dzi4dek

dzi4dek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzi4dek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oOOo qwa mac kozak film widzialem juz go wczesniej zajawa na maxa,co oni tam robia ...PRO PRO

Napisane Jan 7, 2007, 8:50 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie początek nudzil juz mialem wylaczac ale gdy zaczeli wprowadzac te rózne przeszkody typu opony to zaczelo mnie wciągac. No a ten blunt triple flip aut haslama to masakra

Napisane Jan 8, 2007, 3:08 pm
mariannek

mariannek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariannek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozak film poczatek jest super

Napisane Jan 8, 2007, 4:30 pm
Lapa07

Lapa07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lapa07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie podoba mi sie to sv.Triki trzaskali fajne ale nie cierpie minirampy.

Napisane Jan 8, 2007, 4:31 pm
Stolets

Stolets

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Stolets zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeden z moich ulubionych SV. Szkoda że krótki...

Napisane Jan 9, 2007, 1:53 pm
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no fojny ale czy czasem niebyło takiego tematu juz?

Napisane Jan 9, 2007, 2:03 pm
mute

mute

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mute zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wyjmiatali na switchu jak na normal,w ogóle nie rozróżniałem :O sypały sie kombosy jakich świat nie widział! np. to z kuszkami albo oponą ^^)

Napisane Jan 9, 2007, 2:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja