Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Almost Cheese and Crackers

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Almost Cheese and Crackers, Jak dla mnie bomba!
anonimaczek

anonimaczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anonimaczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost Cheese and Crackers to 15 minutowy Skate Video, w którym Deawong Song i Chris Haslam dosłownie wymiatają na minirampie (i nie tylko...). Jak zobaczyłem same intro to powiedziałem sobie że to jest świetny film i tak się okazało. Piszcie i oceniajcie. GORĄCO POLECAM
;)

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Jan 5, 2007, 8:35 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
szamot3

szamot3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szamot3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no triki fajne, ale mnie ten filmik nudził ;/

Napisane Aug 8, 2007, 12:25 pm
ka7mil

ka7mil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ka7mil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mega film. Zawsze chciałem się nauczyć jeżdzić na minirampie, ale nie ma takich możliwości. To co pokazał Haslam i Song to wymiot  :cyclops: I jeszcze te urozmaicenia , normalnie bylem wpatrzony w monitor i zesrany heh... ^^)

Napisane Aug 8, 2007, 12:47 pm
filipek1

filipek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wymiataja... czy dla nich jest roznica czy switch czy na swoja?

Napisane Aug 16, 2007, 8:28 pm
Komura13

Komura13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Komura13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poziom filmy jest bardzo wysoki a Song z Haslamem robili bardzo Swietne triki np.: jak Haslam zrobił bigspin hardflip (pociśnięty trik)

*Napisane Aug 26, 2007, 9:50 am Ostatnio edytowane Aug 26, 2007, 10:17 am przez Komura13
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozacki film, nawet sobie nie wyobrażałem, że taki rzeczy da się na minirampie robić :P

Napisane Aug 26, 2007, 12:00 pm Ostatnio edytowane Aug 26, 2007, 12:02 pm przez lemisz
MrVagina

MrVagina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MrVagina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądałem i filmik super:D

Napisane Aug 26, 2007, 12:05 pm
cziter2007

cziter2007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cziter2007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam pytań , bez kitu kozackie  ;)

Napisane Aug 31, 2007, 10:25 pm
Verrrr

Verrrr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Verrrr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Haslam jest najlepszy i sru. ^^) a co do filmu to zajebiaszczy  :P

Napisane Aug 31, 2007, 10:30 pm
kamil7

kamil7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak go wlaczylem to myslalem ze bedzie to nudny film z jazda tylko na minirampie za, ktora nie przepadam zbytnio ale po 5 min. ogladania zmienilem zdanie. Film mistrzowski ogladam go raz na tydzien minimum :D

Napisane Sep 11, 2007, 3:52 pm
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bluncik triple out chrisa miazga :O
Dawno oglądałem ten film ale mam miłe wspomnienia...

Napisane Sep 11, 2007, 10:59 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsza i przełomowa sv'ka na minirampce ;)

Napisane Sep 11, 2007, 11:02 pm
Mateushek

Mateushek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateushek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten filmik pokazuje jak fenomenalnie mozna smigac na mini rampie...sama słodycz z oglądania

Napisane Sep 12, 2007, 7:38 am
Sury

Sury

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sury zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten film ma wyjebany w kosmos klimat i to mi się podoba taka garażowa jazda

Napisane Sep 26, 2007, 5:19 pm
Aligatorus

Aligatorus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Aligatorus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chris jak zawsze wymiata :cyclops:Song też dawał radę B).Zarąbisty film.polecam

Napisane Sep 26, 2007, 8:08 pm
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pokazują jak sie bawią. Z klasą heh

Napisane Sep 26, 2007, 9:14 pm
barkaw

barkaw

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to barkaw zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tak sobie lubie rampy ale film jest extra :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Napisane Dec 5, 2007, 2:58 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo oryginalny filmik ^^) Całkiem ciekawe zrobiony i ciekawe triki też tam sie sypią :)

Napisane Dec 24, 2007, 7:50 pm
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lemisz powiedział(a):
kozacki film, nawet sobie nie wyobrażałem, że taki rzeczy da się na minirampie robić :P

no rzeczy jakie oni zrobili to mistrz!!! inwencja twórcza u nich jest na wyjebanym poziomie...triki kozak...to tyle z mojej strony

Napisane Dec 30, 2007, 11:51 pm
teckey

teckey

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teckey zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozak film Chris i Deawon jak zwykle wymiatali  :cyclops:

Napisane Mar 19, 2008, 8:08 am
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem już kawał czasu temu.Zajeiste tricki padają jak choćby triple flip czy grind na drzwiach.Na minirampie DS i CH widzę po raz pierwszy ale od razu widać ze na niej wymiatają tak samo jak na streecie ^^)

Napisane Mar 19, 2008, 8:57 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja