Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Almost Cheese and Crackers

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Almost Cheese and Crackers, Jak dla mnie bomba!
anonimaczek

anonimaczek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to anonimaczek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost Cheese and Crackers to 15 minutowy Skate Video, w którym Deawong Song i Chris Haslam dosłownie wymiatają na minirampie (i nie tylko...). Jak zobaczyłem same intro to powiedziałem sobie że to jest świetny film i tak się okazało. Piszcie i oceniajcie. GORĄCO POLECAM
;)

/edit Karwan89: Dodane do spisu

*Napisane Jan 5, 2007, 8:35 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:32 pm przez Karwan89
dzudzu06

dzudzu06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzudzu06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zaje*iste SV ;) ogólnie kozak ;d Haslam wymiata ;d blunt, triple flip ;o;o ;d to mnie zatkało ;d

Napisane Aug 24, 2008, 10:43 am
Mullen101

Mullen101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mullen101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze sv jakie widzialem a ten numer z dzwiami ...

Napisane Aug 24, 2008, 7:46 pm
fated

fated

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fated zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

świetny filmik chociaż nie lubię Haslama :thinking:

Napisane Aug 24, 2008, 11:39 pm
skaren

skaren

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skaren zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

według mnie film jest zajebisty

Napisane Jan 23, 2009, 7:59 pm
sk8robson

sk8robson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8robson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

15 minut konkretnego karania na deseczce :rolleyes: polecamm:)

Napisane Jan 23, 2009, 11:01 pm
darecki555

darecki555

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darecki555 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też kocham almosta film jest taki sobie ale jak wy sie jaracie jak bożki takimi tycimi triczkami to ściągnijcie sobie caly film Almost Round 3 35 min. jarania. Zajebiste triki lepsze niz tu te mnie nie podjaraly za bardzo. Chris Haslam śmiga tam jako pierwszy tu macie link w google video caly filmik.

http://video.google.com/videoplay?docid=6170634429676598120

Napisane Jan 29, 2009, 7:26 pm
DamiAnem2

DamiAnem2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DamiAnem2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajne pomysły np, Song podjezdza robi stala podiągo za linke która zwalnia opone
opona zjezdza na deske na której stoi puszka puszka wylatuje i łapie ja halsa mi jest fajnie:D

Napisane Jan 29, 2009, 8:24 pm
1OSTR1

1OSTR1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 1OSTR1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MEGAUPLOAD <-----------  Mam nadzieję, że zrobiłem dobry uczynek. Odprawiłem pokute ;pp

Napisane Feb 2, 2009, 9:24 pm
dam1213

dam1213

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dam1213 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mistrz sv i tyle;d :)

*Napisane Mar 6, 2009, 9:43 pm
Baser

Baser

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baser zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stare ale jare ;P  lubie daewona songa i haslama - razem wymiataja w tym filmie. choc widzialem go juz 5 razy to bym obejrzl jeszcze 50 razy ;P

Napisane Mar 13, 2009, 3:37 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

darecki555 powiedział(a):
Też kocham almosta film jest taki sobie ale jak wy sie jaracie jak bożki takimi tycimi triczkami to ściągnijcie sobie caly film Almost Round 3 35 min. jarania. Zajebiste triki lepsze niz tu te mnie nie podjaraly za bardzo. Chris Haslam śmiga tam jako pierwszy tu macie link w google video caly filmik.

rozumiem, że z tricków to znasz ollie i nie za bardzo wiesz co oni robią na tej minirampie, a round 3 się jarasz bo jeździ tam szekler

Napisane Mar 13, 2009, 7:51 pm
tulib96

tulib96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tulib96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ravenrox powiedział(a):
darecki555 powiedział(a):

rozumiem, że z tricków to znasz ollie i nie za bardzo wiesz co oni robią na tej minirampie, a round 3 się jarasz bo jeździ tam szekler

:P Wtedy Sheckler nie sprzedawał się jeszcze do MTV :]
A co do filmu: O ku*wa jakie oni tam tricki sadzą :O

Napisane Mar 13, 2009, 9:09 pm
Ravenrox

Ravenrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ravenrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szekler to szekler, niewazne w jakiej formie ;d tzn np zajarali sie nim z mtv to kochają wszystkie jego stadia rozwoju

Napisane Mar 13, 2009, 10:16 pm
Sk8Kszysztof

Sk8Kszysztof

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sk8Kszysztof zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filmik jest zaje*****. Jaram sie jak widze co oni tam robia  ^^)

Napisane Mar 13, 2009, 10:27 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja