Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » przyzwyczajenie sie do nowego...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
przyzwyczajenie sie do nowego decka , u gory
tomeczek11

tomeczek11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeczek11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak dlugo przyzwyczajaliscie sie ?  np macie starego decka i  wymiatacie / zlamal sie wam i kupujecie nowego  / dluzszego szerszego jak dlugo cwiczycie na nim zeby tak samo jezdzic bo ja mam nowego i mi ollie nie idzie nawet

Napisane Jan 7, 2007, 4:07 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kilka godzin ;] jak sie troche popsuje to go katam normalnie :D

Napisane Jan 7, 2007, 4:12 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

normalnie znaczy dzień albo 2 i już można smigać jak na starym.

Napisane Jan 7, 2007, 4:18 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pare godzin dla sowojenia sie z nowym ksztaltem i nowy papierem ktory trzyma sie butow ze az miodzio :D

Napisane Jan 7, 2007, 4:23 pm
neckuno

neckuno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to neckuno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To zalezy,ja np.nie lubie jak grip jest nowy bo ciezko mi wtedy krecic flipy,ale tak to kwiestia max dwoch dni i jest gitara.Ciezko jest tez sie przyzwyczaic do nowego profilu,rozmiaru itp,dlatego najlepiej jest sobie upodobac jeden konkretny model blatu,ale coz wszystkiego trzeba sprobowac.
Peace!!

Napisane Jan 7, 2007, 4:36 pm Ostatnio edytowane Jan 7, 2007, 4:37 pm przez neckuno
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie raczej dosc szybko przyzwyczajam godzine to max

Napisane Jan 7, 2007, 4:38 pm
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak kupuuje deck to zawsze o takich samych wymiarach.Ale zawsze nowy deck jest sztywniejszy i bardziej sprężysty(aż chce się jeżdzić)Przyzwyczajam sie ze 2 godzinki i potem go katuje ile wejdzie nie ma że boli

Napisane Jan 7, 2007, 4:41 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dokładnie .. ja też mam już swój ulubiony model profilu szerokość itp i taki blacik zawsze kupuje wiec zawsze jeździ mi sie tak samo.....

Napisane Jan 7, 2007, 4:46 pm Ostatnio edytowane Jan 7, 2007, 4:47 pm przez criteria
strejli

strejli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to strejli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najczęściej kupuje te same wymiary wiec ogólnie to 10-15 minut i jeżdże jak na starym a nawet lepiej :D

Napisane Jan 7, 2007, 4:53 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie przyzwyczajam w ok. godzine tak żeby wszystko ok było

Napisane Jan 7, 2007, 4:58 pm Ostatnio edytowane Apr 16, 2009, 6:36 pm przez frycol_hiphop
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh... z 15 minut i mistrz

Napisane Jan 7, 2007, 5:05 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od kilku godzin do kilku dni

Napisane Jan 7, 2007, 5:09 pm
kudlaty0

kudlaty0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kudlaty0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wlasnie wczoraj dostalem nowy deck i trucki. zupelnie inna wysokosc truckow, wczesniej jezdzilem na na maksa przykreconych a teraz na rozkreconych i po kilku godzinach jazdy mozna sie przyzwyczaic.

Napisane Jan 7, 2007, 5:51 pm
paul7

paul7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to paul7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

he, ja sie jakos po 1h przyzwyczajam, a pomyslcie jak taki Jamie Thomas, czy Andrew Reynolds, jak oni sie przyzwyczaja i 4 decki dzienie ida ^^)

Napisane Jan 7, 2007, 5:58 pm
FisTacH

FisTacH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FisTacH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zawsze kupuje te same wymiary wiec nie musze sie długo przyzwyczajać

Napisane Jan 7, 2007, 5:58 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kilka godzin albo gora z 2 dni :P ale musisz sie przyzwyczaic bo na czms trzeba jezdzic ;]

Napisane Jan 7, 2007, 6:06 pm
zdzieboll

zdzieboll

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdzieboll zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak jak przedmowca...:D:D Ale ja zazwyczaj kupuje takie same rozmiary :P

Napisane Jan 7, 2007, 6:23 pm
jarekb7

jarekb7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekb7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Największa różnica jest jeśli jeździłeś na zwykłym, a teraz jezdzisz na profilowanym.

Napisane Jan 7, 2007, 6:39 pm
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie tylko 2 dni przeslwyczajalem ale jak teraz mam lepsze lozyska to mi sie szybko jezdzi xD

Napisane Jan 7, 2007, 8:12 pm
jacekp52

jacekp52

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jacekp52 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

z nowym deckiem jest jak z dziewczyną (trzeba sie troszke najeździć a będzie dobrze;p)

Napisane Jan 7, 2007, 8:22 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja