Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Wasza ulubiona miejscówka??

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasza ulubiona miejscówka??
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To co w temacie...Opiszczie swoją ulubioną miejscówke do jazdy na desce:P

*Napisane Jul 12, 2005, 10:03 pm
Brunon

Brunon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Brunon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja ulubiona miejscówka?:]
No np.....
Fala ( taki sklep spożywczy).
Blue City...
i chyba tyle....
No i wszystkie co są fajne......

Napisane Jul 12, 2005, 11:23 pm
marek@tg

marek@tg

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marek@tg zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paderewa is the best!!!!!!!!!!!!

Napisane Jul 13, 2005, 9:32 am
kozak14

kozak14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozak14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SKATE PARK W GLIWICACH I W ZABRZU ORAZ SCHODY PRZY SKLEPIE LUX I MULTIKINIE W ZABRZU

Napisane Jul 13, 2005, 2:55 pm
patmat

patmat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patmat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Liceum Prus
Gimnazjum nr 1
Sp8
Sklep Rena
Bank BPH
Bank PKO
To wszystko w moich Żarach:]

Napisane Jul 13, 2005, 8:12 pm
kubaskat

kubaskat

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubaskat zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja ulubionamiejscówka i kumple jeżdzimy na lidlu i to jest naszamiejscówka

Napisane Jul 13, 2005, 9:56 pm
banan91

banan91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to banan91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moją ulubiona miejcówą...jest Pomnik Witosa i SkatePark Kamuflage w BlueCity. To są naprawde fajne miejscówy w Warszawie!

*Napisane Jul 13, 2005, 10:41 pm
przemacz

przemacz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemacz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepszy spot, na jakim jeżdziłem w moim mieście (Częstochowa) to Pomnik (powszechnie znany jako Monument, choć tutaj nikt tak o nim nie mówi). miejscówa b. dobra oferująca wiele możliwości. Nie dawno jeżdzili tam prosi z 5 boro, w czerwcu Cliche i jeszcze jacys Szwedzi. Wszystkich gorąco zapraszamy pomnik pamieci narodowej przy ulicy Sobieskiego. (Tylko sie nie pytajcie o to ludzi trzymając deskę pod pachą:P)

Napisane Jul 19, 2005, 5:06 pm
damaster

damaster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to damaster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PAIN GWINT IHI'S PLEJS
nietopiący sie w upale asfalt, "jumak" do gindów i slideów, schody 2 i 3, murkki, gapy, drzwi  :P, klimat :cyclops:, będą palety (byly jush ale skini je spalili :/) i porecze

Napisane Jul 21, 2005, 1:48 pm
drovzee

drovzee

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to drovzee zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja ulubiona miejscowka to : schody i funbox

*Napisane Jul 22, 2005, 8:14 am
kpromil

kpromil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kpromil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla mnie najlepszą miejsuwą jest lidla na niebuszewie w szczecinie

Napisane Jul 22, 2005, 12:19 pm
jawor666

jawor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jawor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Moja ulubiona to pomnik matki polki w Łodzi. Ostatnio nas psy zlapali z kumplem jak jezdzilismy mamy placic 5 tys zl:).  Fajna tam jest miejscówka......

Napisane Jul 22, 2005, 12:53 pm
metrox

metrox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to metrox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skatepark Gdynia-Dąbrowa i Stalin w Pradze :)

Napisane Aug 5, 2005, 8:51 pm
MitS

MitS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MitS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zus w olsztynie, lo3, gim12, słoneczko, placyk :)

Napisane Aug 6, 2005, 10:45 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PADAREWA† :rolleyes:

Napisane Aug 7, 2005, 10:20 am
Coupler

Coupler

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Coupler zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Paderewa i basen w Ostrawie

Napisane Aug 7, 2005, 10:33 am
bekon2

bekon2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bekon2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-zus/pko
-sezam
-biedronka
-park kusocinskiego
wszystkie w olsztynie

Napisane Aug 7, 2005, 11:59 am
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec tak:
LO im. Prusa
Parking przy ul. podwale
Kaufland (zadko jestem, ale fajan miejscowa)
No i ostatecznie wlasne podworko:D

Napisane Sep 23, 2005, 9:10 pm
reeft

reeft

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to reeft zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oczywiście teatr słwoackiego po prostu słowak mógłbym tam nawet mieszkać na stałe :)

*Napisane Sep 25, 2005, 3:10 pm
daniels15

daniels15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to daniels15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja ulubiona miejscowa to w szczecinie zamek jest tam super klimat i jezdza to bardzo znane osoby zamek szczecin!!!

*Napisane Oct 5, 2005, 6:44 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja