Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Meetingi » spotkanie w krakowie...??

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
spotkanie w krakowie...??, zróbmy meating... np. w Mc donald's
nfbt

nfbt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nfbt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze by tak sie spotkac i gdześ pojeździć pod koniec tych ferii... każdy by wziął jakąś przeszkodę i byś my sobie popykali trikosy... :P

*Napisane Jan 16, 2007, 7:13 pm
stasiu

stasiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to stasiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

...łeee...w temacie myslałem ze chodzi np. o wspolny wypad na decka gdzies albo chillout a to o fb  :(

Napisane Jan 16, 2007, 7:21 pm
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja bede robic takie spodkanie w Marcu ale narazie cicho :P

Napisane Jan 16, 2007, 7:35 pm
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale w krakowie bedziecie to robić ...  na 100 % wpadam

Napisane Jan 16, 2007, 7:42 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem za moge pomoc ale lepiej na street mamy tyle kozak spotow!!

Napisane Jan 16, 2007, 7:49 pm
ziomix

ziomix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ooo good idea!! Jak Kraków to tez bym raczej wpadl w sumie tlyko 2,5h jazdy. Dlaczego mamy byc gorsi od innych?? Jestem za, a ty Hejniak gdzie mieszkjasz??odpisz na pm

Napisane Jan 16, 2007, 7:57 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie to mógłbym kiedyś wpaść ale to bardziej na decka niż fb bym wolał :P

Napisane Jan 16, 2007, 8:03 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja moze bym wpadl ale kiedy to by bylo?

Napisane Jan 16, 2007, 9:03 pm
MaxiDaFBer

MaxiDaFBer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaxiDaFBer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stasiu powiedział(a):
...łeee...w temacie myslałem ze chodzi np. o wspolny wypad na decka gdzies albo chillout a to o fb  :(

No wiesz, wszystko na to wskazywało (np. dział - Fingerboard). ;)

Meating? A co to takiego? Będziemy się rzucac mięsem?

:P

Napisane Jan 16, 2007, 9:56 pm
menti1234

menti1234

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to menti1234 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mieszkam w krakowie To jest świetny pomysl a gdzie bys my sie umuwili???????

Napisane Jan 16, 2007, 10:29 pm
element123

element123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to element123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gdyby w Łodzi to tak ale w krakowie...ale musze przyznac swietny pomysl

Napisane Jan 17, 2007, 6:44 am
Dziarno

Dziarno

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarno zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

róbcie jakiś melanż po tym spotkaniu i wpadam!

Napisane Jan 17, 2007, 7:13 am
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarno powiedział(a):
róbcie jakiś melanż po tym spotkaniu i wpadam!

wiedziałem że to napiszesz:w00t:

Pomysł świetny ale ja mam bardzoooo dalekooooo

Napisane Jan 17, 2007, 12:42 pm
nexpo

nexpo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nexpo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dajcie tylko najlepiej na pm konkretne info bo jestem zainteresowany!! Wpadłbym na 100!!

Napisane Jan 17, 2007, 1:30 pm
nfbt

nfbt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nfbt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

tak sie zastanawiam... jak by zrobić zlot w Mc Donald's to jak te 10 czy 15 osob zacznie jeżdzić to czy nas z tam tąd nie wypieprzą... a jak by to już organizować to sobota po feriach... bo moich 2 ziomów nie może w ferie...

Napisane Jan 17, 2007, 4:13 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raczej nie;) tylko nie siedźcie koło kasy;]

Napisane Jan 17, 2007, 5:58 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
w sumie to mógłbym kiedyś wpaść ale to bardziej na decka niż fb bym wolał :P

my sie na wakacjach najezdzimy na deq w krk :D:D heehe mam nadzieje ze sie ustawimy wtedy gdzies ;)

Napisane Jan 17, 2007, 7:10 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w mcdonaldzie bez sensu!! na street!!agh, collegium novum,galeria krakowska,park krakowski to tylko czesc spotow:/ A czy w pierwsza sobote po feriach to nie sa zawody w gliwicach...

Napisane Jan 17, 2007, 8:14 pm Ostatnio edytowane Jan 17, 2007, 8:14 pm przez kajtek5
nfbt

nfbt

Member
Wyświetl posty

jeszcze się zobaczy... może rzeczywiście lepiej na jakis spotach np pod galerią krakowską... a czy w ferie czy po feriach to się jesszcze zobaczy... narazie to tylko pomysł a jak z realizacją to sie też zobaczy... tylko jak juz to każdy by wziął jakąś przeszkodę ze sobą...

Napisane Jan 18, 2007, 3:51 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

element123 powiedział(a):
gdyby w Łodzi to tak ale w krakowie...ale musze przyznac swietny pomysl

Przyszedłbyś hahah chyba tylko popatrzeć bo z jazdy to licho
P.S. Fajne ale za slabo jezdze

Napisane Jan 18, 2007, 4:18 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja