Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Skating czy szkoła?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skating czy szkoła?, Co ważniejsze?-decha czy szkoła.
KowalowaFP

KowalowaFP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KowalowaFP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Często jest tak, że by jezdzić na desce rezygnujemy z nauki.Czyli że bardziej ważna jest deskorolka! Jednak nauka jest równie ważna-zależy jak dla kogo.Jedni uważają że są w stanie poświęcic na skating cały swój czas, a inni , że potrafią go rozplanować tak, aby starczyło czasu na skateboard i na szkołę.Różnie to bywa! Jednak dla mnie teraz ważniejsza jest decha, a z nauką jakoś tam idzie;)

*Napisane Jan 17, 2007, 9:24 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem w  technikum i zalezy mi na tej szkole. ale dsk jest czym ponad to wszystko ;) robie tak ze przyjde ze szkoły ide odrazy na dsk przychodze na wieczor koło 17.00 lub 18.00 albo troche pozniej i od tamtej pory ucze sie to co mam ;) peace

Napisane Jan 17, 2007, 9:31 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem w 2 gim, oceny z tego okresu gówno mi dają dlatego wogóle się nie staram. w 3 gim się przyłoże do nauki

więc śmigam kiedy moge

Napisane Jan 17, 2007, 9:36 pm Ostatnio edytowane Jan 17, 2007, 9:37 pm przez michal92
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po przeanalizowaniu sytuacji stwierdziłem że do niczego w tym kraju nie dojde.o zawodowym skateboardingu też moge zapomniec dlatego chyba wyjade za granice
krótko mówiąc:
mam w dupie szkołe a deska tylko w wolnych chwilach

Napisane Jan 17, 2007, 9:41 pm Ostatnio edytowane Jan 17, 2007, 10:14 pm przez bydlak
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
jestem w 2 gim, oceny z tego okresu gówno mi dają dlatego wogóle się nie staram. w 3 gim się przyłoże do nauki

więc śmigam kiedy moge

tez tak mi sie kiedys wydawalo i powiem, ze im wczesniej sie powaznie wezmiesz, bedziesz mial wiecej czasu w 3 klasie, nie bedziesz musial tyle powtarzac do egzaminu na koniec :P

w kazdym razie trzeba dzielic czas na nauke, dziewczyne i deske... no i z reguly deska przegrywa... najwyzej 30 minutek przed domem wieczorem i to wszystko, a co tu marzyc o wyjsciu na miejscowki czy cos :P

Napisane Jan 17, 2007, 9:46 pm
Cama

Cama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi naprawde bardzo zależy na szkole bo w końcu od tego zależy całe moje przyszłe życie  i w ogóle oceny są dla mnie ważne ;)
ja nie jestem jedną z tych osób typu
Cytuj:
mam w dupie szkołe
a potem żyją na utrzymaniu mamusi albo mają jakąś marną prace ;)
więc myśle że szkoła i deska są na tym samym poziomie  :)
ale jak mam do wyboru iść na deske albo nauczyć sie na jakiś sprawdzian to zostaje w domu i sie ucze  :)
ale potem od razu deska  :)

Napisane Jan 17, 2007, 9:48 pm
milczu

milczu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to milczu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ktos ma naprawde duza zajawke to radzi sobie z tym wszystkim stara sie znalesc czas na deske i na nauke dlatego na desce dlugo nie wytrzymuja pozerzy ktorzy jezdza by sie chwalic ziomka z ekipy ze sa zajebistymi elo ziomami bo smigaja na desce  ;)

*Napisane Jan 17, 2007, 9:52 pm
benio

benio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to benio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heh ja mam czas na to i na to...wracam ze szkoly, ide na silownie, jem obiad, ide na deske, wracam, ucze sie troszke, wychodze na trening taekwondo i boxu, wracam i znowu sie troszke ucze...czasami z czegos rezygnuje....najczesciej jest to nauka :/

Napisane Jan 17, 2007, 9:56 pm
Winiar93

Winiar93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Winiar93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wracam, ze szkoly na deck z godzinke pozniej o 16 lekcje i  pozniej na dwor na deck albo komp

Napisane Jan 17, 2007, 10:00 pm
KitteN

KitteN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KitteN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B) no wiesz jak bys mial talent i bys ze tak to ujme ewoluował to mógłbyc brac udział w zawodach i znalesc sposnorów i bys do czegos doszedl i zbijal kase na tym to po co ci szkola ale z drugiej strony jezeli do niczego nie dojdziesz ( a raczej nie dojdziesz bo zadko komu sie to udaje ale nadzije mozesz miec) to co ci po desce jak nie skonczysz szkoly i do niczego w zyciu nie dojdziesz ( bo bez szkole to se mozesz kible w PKP czyscic) Ja bym tam na twoim miejscu wybrał szkołe a gdy juz ją zkonczysz to mozesz zacząć myslec o skateingu. Oczywiscie chodząc do szkoly tez mozesz jezdzic.  :thinking: :)

Napisane Jan 17, 2007, 10:01 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ehhh... w pierwszym semestrze bardziej stawialem na skateboarding, ale teraz chce to zmienic... z zeszlego roku pogorszyla mi sie srednia o 1,70, wiec to troche duzo, ale na deskorolke tez trzeba znalezc czas, jestem od niej uzalezniony, kocham ją

Napisane Jan 17, 2007, 10:04 pm
webster

webster

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to webster zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

proste ze jak musze to sie ucze a jak mam wolniejszy dzien to ide na deskę-nie bede w przyszłości sprzątał czyjegoś klopa tylko dlatego ze nie chciało mi sie uczyć, starcza mi czasu na deske i na nauke a jestem taki ze jak juz coś robie to robie to najlepiej jak potrafię wiec nawet jak nie jeżdze codziennie tylko 2-3 razy w tygodniu max to itak ucze sie bardzo wielu tricków i moim zdaniem to ze jeździłbym codziennie niczego by nie zmieniło bo byłbym codzien zmęczony dniem poprzednim-bo jak sie skacze schody (a ja prawie za każdym wyjsciem na deskę to robie) to następnego dnia bolą stawy(rosnę). Nauka jest dla mnie ważna bo jak widzę kolegów z mej klasy, nie uczących sie wogóle i patrzących na mnie jak na jakiegoś gorszego bo dostałem ze sprawdzianu 5 a oni marne 2 to zaczynam se myśleć" ciekawe co będzie robił w po skonczeniu edukacji..." to na tyle, poco sie tak rozpisałem?

Napisane Jan 17, 2007, 10:09 pm
ridenn

ridenn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ridenn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezeli zalezy ci zeby miec jakas prace ,to obie rzeczy mozna pogodzic^^
W Polsce nie ma jeszcze tak ,ze w wieku 16 lat wypatrzy ci sponsor ,bo jestes bardzo dobry i jestes ustatkowany do konca zycia ^^
Wiec obie rzeczy mozna pogodzic...

*Napisane Jan 18, 2007, 10:33 am
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tygodniu szkola a na weekendy DSK, chyba ze juz sa luzy w szkole to w tygodniu tez mozna wyjsc

Napisane Jan 18, 2007, 10:50 am
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

piszecie madze ale nikt nie wspomniał o rodzicach a oni jak wiemy zmuszaja do nauki a nie do deski. Ja mam mały prblem z tym bo moja stara mówi: bedziesz sie dobrze uczył mozesz jezdzic. (dobrze tz. miec srednia ponad 4 do 4,5 tyle starczy ale mi ise niechce uczyc olewam ja i szołe ale przesto niemoge jezdizc zaczesto> ale pewnego razu w te ferie pomyslałem: jak chce miec przyjemnosc, i radosc z jazdy i jak chce jezdzic jak najczesciej nawet codziennie to musze sie wziasc w garsc i sie uczyc ale na nauce mi niezalezy bop po skonczeniu szkoły napewno niezostane w takiej dziuze jaka jest polska tylko wyjade za granice a najchetniej do holandii. Z drugiej strony na nauce mi zalezy z jednego powodu.... DESKOROLKA

Mój dzien powinien wygladac mniejwiecej tak:
-szkoła
-dom ( obiad)
-nauka
-i najlepsze deska
(nbiewiem czy nakompa znajde czas by tu dzielic sie moim zdaniem ale trudno jakos to wytrzymam bede zagladał tu jak bedzie zła pogoda i niebedzie mozna jezdzic :) )

Napisane Jan 18, 2007, 11:05 am
Jedi38

Jedi38

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedi38 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Obie rzeczy są tak samo ważne dla mnie

Napisane Jan 18, 2007, 12:05 pm
Gaski

Gaski

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gaski zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedno jak i 2 jest ważne.

Napisane Jan 18, 2007, 12:30 pm
finger13

finger13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to finger13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chdoze teraz do gimnazjum sportowego. Dziennie mam 8-9lekcji w tym dwa w-fy ,czyli 8:00 - 16 siedze w szkole....potem obiad, lekcje .... i na deche nie mam czasu. Jezdze tylko we wtorek albo weekendy.

Napisane Jan 18, 2007, 1:43 pm
flipskater

flipskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to flipskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam taki swój sposób na godzenie jednego z drugim:
-rano szkoła
-południe deska
-wieczorem lub ok. 22 jak wróce z dechy odrabiam lekcje

czasami tak siędze nawet do 1.00 ,ale czego się nierobi dla skateboardingu :)

Napisane Jan 18, 2007, 3:57 pm
ptaszek8

ptaszek8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ptaszek8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie będe ukrywał i wymuszał sobie bo nie lubie szkoły... trudno.Deska jest naj

Napisane Jan 18, 2007, 5:16 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja