Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » wi您ania freeride/freesstyle

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
wi您ania freeride/freesstyle, wypowiadajcie si
tomek496

tomek496

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to tomek496 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Pomoc!!!!!!

Rok temu kupi貫m sobie wi您ania Ride ale do freeride a teraz z豉pa貫m mega zajawe na hopy, boxy itp. Powiedzcie mi, czy musz kupowa nowe wi您ania, czy na tych da si 鄉iga,jak na to wp造wa decha..... mo瞠 decha z freestylu wystarczy do skakania no i wiecie oco chodzi:P

Napisane Jan 18, 2007, 2:01 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

z reguly kazde wi您ania mi瘯kie nadaj si do skakania ale to jak b璠ziesz skaka to juz zalezy od ciebie. do skakania najlepsza jest deska freestyle.

Napisane Jan 18, 2007, 2:05 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KacperSD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jedno pytanko: Jakie wi您ania sa do Freesty a jakie do FreeRide? xD PRosze o szybk odpowiedz

Napisane Jan 1, 2008, 7:34 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Wi您ania mi瘯kie nadaj sie tak samo do freestyle'u jaki i freeride'u nie wiem w czym za這篡ciel tematu ma problem... Mo瞠 twoje wi您ania maj przeznaczenie freeride ale to nie oznacza, 瞠 nie maj zastosowania we freestyle'u...

Napisane Jan 1, 2008, 7:44 pm
m12

m12

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to m12 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kazde wiazania i kazda deska nadaje sie do skokow

Napisane Jan 3, 2008, 12:32 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Wojtass zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

m12 powiedzia(a):
kazde wiazania i kazda deska nadaje sie do skokow

NIE

Napisane Jan 3, 2008, 12:39 pm
bros92

bros92

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bros92 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja polecam do freestyleu wiazania firmy GT. Sam mam tej firmy wiazania i naprade sa bardzo dobre!!!!!!!!!

Napisane Jan 3, 2008, 3:04 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Cytuj:

ja polecam do freestyleu wiazania firmy GT. Sam mam tej firmy wiazania i naprade sa bardzo dobre!!!!!!!!!

A ja my郵, 瞠 nie je寮zi貫 nigdy na 瘸dnych innych...

Napisane Jan 3, 2008, 4:09 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to KacperSD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Julekk6 powiedzia(a):
Cytuj:

No to co z tego.. On Poleca swoje nie mowi ze sa najlepsze!

Napisane Jan 5, 2008, 9:31 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wy鈍ietl posty

KacperSD powiedzia(a):
Julekk6 powiedzia(a):
Cytuj:

Je郵i by spr鏏owa jazdy na czym lepszym, to by zmieni pewnie zdanie i m闚i, 瞠 to g*no...

Napisane Jan 5, 2008, 11:23 pm Ostatnio edytowane Jan 6, 2008, 12:05 am przez Julekk6
KacperSD

KacperSD

Member
Wy鈍ietl posty

Julekk6 powiedzia(a):
KacperSD powiedzia(a):
Julekk6 powiedzia(a):
Cytuj:

Je郵i by spr鏏owa jazdy na czym lepszym, to by zmieni pewnie zdanie i m闚i, 瞠 to g*no...

No Mo瞠 i tak.. Ale je寮zi na tym wiec chwali to co ma... xD Zreszt wiecej nie wnikam xD

Napisane Jan 6, 2008, 7:55 pm
enjoi123

enjoi123

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to enjoi123 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

oeza wszyscy snowboarderzy na a.plto snowboarderzy ze sprzetemz targu?
burton freestyle tanie uniwersalen dobre wiaznia ogolnie w wiazaniu najwazniejzse jest to zeby mialo klamre z metalu reszta to dodatki

Napisane Jan 12, 2008, 11:19 pm
bujalone

bujalone

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to bujalone zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja tez mam burtony feestyle,a le na feeridowej desce, ogoglnie zwazan jestm zadowolony, te zapinki sa zajb**ste, chodza gladko i przyjemnie, zreszta jak dla mnie z wizaniami nie ma r霩nicy czy sa na puch czy na boksy i skocznie, moje daja rade i jestem zadowolony, od 2 lat nie mialem z nimi problemu...

Napisane Jan 17, 2008, 5:12 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Malinaa zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Jezeli masz miekkie wiazanie to mozesz skakac. Ja osobiscie jezdze freeride, slopestyle etc. na wiazaniach burtona. Customy sie nazywaja. Po dwoch sezonach szlak je trafia jak sie czesto jezdzi. Next kupuje Cartele i podobno sa godne polecenia...

Napisane Jan 27, 2008, 12:10 am
Miza16

Miza16

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Miza16 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja w tym sezonie smiga貫m na freestylowej deseczce Ride'a z wi您aniami typu ,,niech si noga tylko trzyma'' ca貫 plastikowe . Je盥z帷 po boxach nie odczuwa貫m tego tak bardzo, ale jak poszed貫m na tak w miar du膨 hopk i l康owa貫m jakie tricki to wi您ania a skwiercza造 z b鏊u. Sk badziewnych wi您a do skok闚o鎍zy這 si na tym 瞠 lewe si rozsypa這 i by koniec jazdy. Tak czy inaczej nie polecam ,,no name'闚'' do skok闚, jibbing jeszcze ujdzie.

Napisane Feb 26, 2008, 8:18 am
sack

sack

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to sack zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ka盥y chwali swoje, wiadomo w miare wlasnych potrzeb, ja z kolei jezd瞠 na Nitro Raiden Phantom i s poprostu na kozaku. Osobi軼ie je polecam, ale nie tylko ten model a jakiekolwiek z Nitro Raiden z systemem Airbag na pi璚ie - poprostu mistrz !

Napisane Jun 23, 2008, 9:13 am
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja