Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » ciom, NiOm, mash, tesh, e|_0,...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ciom, NiOm, mash, tesh, e|_0, l33t 5|<1LZZ, Czy to was nie denerwuje?
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czy nie denerwuja was nastepujace rzeczy:
-uzywanie sh zamiast sz
-PiSaNiE cO DrUgIeJ LiTeRy DuZeJ
-pisanie L337 speak np. (05  74|<139()
-bezsensowne zdrabnianie wyrazow, np. ciom zamiast co
  Bo mnie czasem cholera bierze jak widze tekst typu "Ja TeSh", w wiekszosci przypadkow jest to bezsensowne szpanowanie i nie wiem czemu to sluzy :|
Co o tym sadzicie?

Napisane Jul 13, 2005, 5:28 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie 13 latki tak maja na blogach

:shit:

Napisane Jul 13, 2005, 11:38 pm Ostatnio edytowane Sep 11, 2005, 2:42 pm przez nEvErHoOd
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to wkurwia jak huj i ci co tak pisza sa w moich oczach juz zdeptani;P

Napisane Jul 17, 2005, 4:13 pm
zdybson

zdybson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zdybson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:shit: mnie wkurza zamiast np chcesz to kcesz. i inne TaKiE JeBnIeCia qrwa;)

Napisane Jul 19, 2005, 9:08 pm
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie to tak samo denerwuje jak was. Zamiast pisać normalnie, po Polsku, to robią jakieś bochomazy. Dosłownie wszędzie możemy to znaleść m.in. na forach, blogach i również na GG. Ale moda na takie pisanie powoli ginie. No i dobrze, bo jeshe troshe i bym niewytrzymał :)

Napisane Jul 19, 2005, 11:34 pm
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MnIe TeSh DeNeRwOoJe TaKie PiSmO :mad:

Napisane Jul 20, 2005, 1:25 pm
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img18.imageshack.us/img18/6379/600x1200be.png

Taka pisownia również jest nie poprawna! W ten sposób tylko kaleczy się nasz Polski język! Nie wiem co to za chora i popierdolona moda na "sh" zamiast sz, "ch" zamiast cz albo |||||3 T3G0 TYPU T3K$TY ?! Ludzie opanujcie się i przestańcie robić z siebie idiotów pisząc w ten sposób!

Pozdrawiam...

Napisane Jul 20, 2005, 5:08 pm Ostatnio edytowane Jul 20, 2005, 5:09 pm przez -Hakro-
MatLen

MatLen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MatLen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też się wkurzam jak taki koleś pisze CzE JeStEm MaCiOoS, PoKlIkAsH tRoShKe??

Napisane Jul 20, 2005, 9:08 pm
strejli

strejli

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to strejli zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie nawidze takie czegos jak ktos przyczepi sie na gg i mówi : SiEma PokLikASh ?? to od razu leci ban

Napisane Jul 21, 2005, 1:07 pm
plechu

plechu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plechu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ph3ar my 1337 5killZ :P
internetowi troglodyci na stos :cyclops:

Napisane Jul 22, 2005, 11:55 pm
lszczecin

lszczecin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lszczecin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie to wkurwia, szczególnie pisanie co drugiej litery dużej

Napisane Jul 23, 2005, 2:59 pm
McNeOxiU

McNeOxiU

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to McNeOxiU zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wkurwia mnie co druga duza litera bo mozna oczopląsu dostac i te kalectwa typu: l4n$, |_00S, itp. Czasami zdaża mi się napisać nom, thx a jak się wygłupiam to napisze coś przez sh albo dwa "o" zamiast "u"...za bardzo to nie drazni ale mimo wszystko to kalectwo...

Napisane Jul 30, 2005, 3:34 am
GRAFIT

GRAFIT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GRAFIT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Myslisz ze to nie wkurwia,jak dziewczyny z mojego gg ustawiaja jakies takie opisy to szlak mnie trafia,pozatym ja tego nie rozumiem co czasem na pisza :angry:

Napisane Jul 30, 2005, 9:10 am
TeDi_zMc

TeDi_zMc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TeDi_zMc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe, pokemonowe pismo:)
jak widze opis na gg albo ktos tak pisze, od azu blokuje :P

Napisane Jul 30, 2005, 9:18 am
foku

foku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to foku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Hakro- powiedział(a):
http://img18.imageshack.us/img18/6379/600x1200be.png

Taka pisownia również jest nie poprawna! W ten sposób tylko kaleczy się nasz Polski język! Nie wiem co to za chora i po*****lona moda na "sh" zamiast sz, "ch" zamiast cz albo |||||3 T3G0 TYPU T3K$TY ?! Ludzie opanujcie się i przestańcie robić z siebie idiotów pisząc w ten sposób!

Pozdrawiam...

Popieram..robią z siebie idiotów dla "LANSU" buahaha

Napisane Aug 1, 2005, 11:42 am
orzeszek

orzeszek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzeszek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam takie pytanie ond Was. Czy denerwuje Was nie pisanie polskich liter(ę, ą, ł, ź, ż itp.)? Ja używam ich tylko jak pisze na forum, arta, maila itp., a np. na GG, czy innym chacie nie pisze  już polsich znaków... czase zdaza mi sie za wcześnie zdjąć palec z "alta" i zamiast "ą" pisze "a". A co do tematu to te sh są dla głupiego lansu, a cyfry zamiast liter to podobno ma znaczyć, że jest hakerem, ale mnie to je*ie i tylko utrudnia mi czytanie.

@krova
Pamietam jak kiedyś na komunikatorze z kaczym pisaliscie te "chinskie paragrafy" i |_ zamiast L, albo |-| zamiast H :)

Napisane Aug 4, 2005, 8:59 pm Ostatnio edytowane Aug 6, 2005, 3:46 pm przez orzeszek
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

orzeszek powiedział(a):
denerwóje

hehe mnie denerwuje błędne używanie polskich znaków :D
a co do tematu, to mnie też to ostro wkurwia, choć się przyzwyczaiłem już i umiem to olać...

ps.
"21:14[dede1olq]: jest ktoś z BiałegostoQ?:"
ale to jest już kurwa przegięcie :D:D

Napisane Aug 4, 2005, 9:16 pm
piterulezor

piterulezor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to piterulezor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ta i 10 tys emotUF (<--lubie jedynie dawac UF na koncu zamiast ów) :rolleyes: :thinking: :P B) :O

*Napisane Aug 5, 2005, 10:37 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Orzeszek:
To bylo dawno i nieprawda :D

Napisane Aug 6, 2005, 9:23 pm
Gwiazda15

Gwiazda15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gwiazda15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O cZo w4M cH0ć!
pSh3c!eSh t4|<4 p!s0Wn!4 j3St Z4J3|3!sTa !!!
buhahahahahahh

Napisane Aug 7, 2005, 4:21 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja