Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Po co macie konto na andegran...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Po co macie konto na andegrand.pl?
hubibob

hubibob

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to hubibob zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chciałbym poruszyć temat, który jest rzadko (może nawet w ogóle) nie naruszany. Moim zdaniem to ważny temat. Otóż: Po co macie konto na andegrand.pl? Dla niektórych to tylko stronka, na której chcą zdobyć sławę swymi gifami i zdjęciami, jedni chcą pogadać z kolegą, inni chcą zamówić coś w skate-europe, następni chcą poznać inne osoby, które mają podobne zainteresowania, niektórzy chcą zobaczyć poziom deskorolki i innych sportów extremalnych w Polsce. Ja mam konto na andegrandzie, aby hmmm... to wszystko co wymieniłem wcześniej. Dobra dosyć o mnie. Proszę o szczere wypowiedzi. Dla mnie jest to trochę trudne pytanie, ale trzeba sobie na nie odpowiedzieć. Nie wyobrażam sobie internetu bez adegranda. Dla mnie to centrum sportów extremalnych w Polsce, a nawet centrum polskiego, amatorskiego rapu i hip-hopu. Pozdro dla wszystkich internautów i andegrandowców, którzy odwiedzili tę stronę. Yo! Skate or die!

*Napisane Jan 22, 2007, 10:03 pm Ostatnio edytowane Jan 22, 2007, 10:17 pm przez hubibob
olaf

olaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to olaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja używam andera po to aby sobie obejrzeć fajne demka i newsy oraz poznawać ciekawe osoby:)

Napisane Jan 22, 2007, 10:06 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Konto na andegrand.pl załozyłem żeby skonfrontować poziom i swoje umiejętności jazdy na desce z innymi użytkownikami. Chiałem również dowiedzieć się czegoś więcej o sportach mnie interesujących i przy okazji wypowiadać się na tematy tworzone przez innych. Dowiedzieć sie jak powinno wykonywać poprawnie odpowiednie tricki i żeby pomóc tym, którzy pomocy potrzebują.

Napisane Jan 22, 2007, 10:11 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam konto na a.pl poniewaz...
potrzebne mi było kiedys forum...
i to na tyle , :)

Napisane Jan 22, 2007, 10:13 pm
Deseczka

Deseczka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Deseczka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masz racje, temat ten nie jest poruszany wogule. Jednak powodem jest to, że odpowiedź na powyższe pytanie nie jest najistotniejsza. Ważniejszy jest sposób naszego wyrażania się na nim. W swoim pytaniu zawarłeś jednocześnie odpowiedź. Jednak ja mam tu swoje konto ze względu na tematykę forum. Jeżdżę na desce, więc chce mieć kontakt z ludźmi o podobnej zajawce. Dzięki takiej stronie mogę dowiedzieć się o rzeczach jeszcze dla mnie nie znanych a pomocnych. pzdr

Napisane Jan 22, 2007, 10:13 pm
soczesniak

soczesniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soczesniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś po to zeby kupić nowy blat, traki itp i wrzucałem foty. Teraz w sklepie jest gówno. A zdjęcia dodaje okazyjnie co jakiś czas. Poczytać tematy na forum i popatrzeć jak śmigają inni zajawkowicze.

Napisane Jan 22, 2007, 10:15 pm
Czerwienna

Czerwienna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Czerwienna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja jestem tu bo lubie xD
pooglądać filmy, pogrzebać w forum.
pogadać, pośmiać się z ludzi :D

Napisane Jan 22, 2007, 10:29 pm
mafioza-1994

mafioza-1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mafioza-1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam konto na andegrand.pl zeby kupować decki

Napisane Jan 22, 2007, 10:32 pm
ewwa

ewwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ewwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

głównie założyłam tu konto, by móc zamawiać ze skateshopu
potem zaglądałam tu by oglądać foty, filmy... itp. zobaczyć poziom innych osob
dowiadywać sie nowych newsow o imrezach...
i tak zostało ;]
elo

Napisane Jan 22, 2007, 10:35 pm
mullen_pawel

mullen_pawel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen_pawel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no na poczatku tylko zamawiałem deski a potem dopiero zaczłem sie interesowc forum , fotami i filmami

Napisane Jan 22, 2007, 10:39 pm
buzy

buzy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to buzy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche głupi temat ale ja  tu siedze bo niema co robic, dowiaduje sie co sie dzieje z swiatowa deskorolka i polska.... ogladam dema i sv udzielam sie naforum oceniam zdjecia poznaje nowych i ciekawych ludzi

Napisane Jan 22, 2007, 10:40 pm
juniorsk8

juniorsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniorsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zakupy, oglądanie demek , ocenianie i poznawanie innych, przglądanie i wypowiadanie sie na forum skateboard :] tyle . pzdr

Napisane Jan 22, 2007, 10:49 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bo andegrand to skateshop który jest 16km ode mnie.

Napisane Jan 22, 2007, 10:53 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

NA poczatku sie zarejestrowalem zeby pogadac z ludzmi o desce... i tak zostalem.

Napisane Jan 22, 2007, 11:02 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalozylem zeby zrobic zakupy w sklepie, a teraz uzywam do ogladania demek na forum, posmiac sie z glupoty ludzi na forum no i zeby byc na biezaca z newsami w deskorolce i fb :P

Napisane Jan 22, 2007, 11:07 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na początku zarejestrowałem się, tak po prostu, bo kumpel miał konto, a przy okazji potrzebowałem fajnego plecaka, tutaj go znalazłem. Potem zaczęła się głupia zabawa w "wpisy za wpisy", chwila zmądrzenia i przeniosłem się na forum, by marnotrawić czas i nabijać posty w temacie "Bajka psychologiczna"(ah to były czasy:cry:). Ostatnim etapem była zupełna metamorfoza, przestałem odpisywać na "WPISY", olewam to, dodałem jakieś tam gify, na forum zacząłem się normalnie udzielać, starając się, aby moje wypowiedzi były na poziomie.
Czemu dalej tu siedzę? Przecież mógłbym siedzieć na "e****.pl Najlepszej stronie w sieci", tam pisać co mi się żywnie podoba, bo przecież nikt tam nie panuje nad tym syfem który jest np. na forum. Tylko to jest właśnie ta różnica, że tam jest syf, którego nikt już nie ogranie, bo musiałby wyczyścić forum, a tutaj jeżeli wpadną takie dzieci to zawsze można syf po nich samemu sprzątnąć. Ta stronka stała się moim drugim domem. Wchodzę tu dla newsów w SK8BOARDZIE, żeby sobie pogadać na forum lub komunikatorze, obejrzeć jakieś fajne tricki no i czasami coś kupić.
Co się troszkę rozpisałem:P Mam jeszcze parę rzeczy do napisania, ale to już podchodzi pod takie "urzekła mnie Twoja historia" więc przemilczę.
Ostatnie słowo: Do docenienia a.pl trzeba dorosnąć!
PEACE

Napisane Jan 22, 2007, 11:12 pm
Piesialala

Piesialala

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piesialala zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jestem tu bo...zaczęlo się od kupowania butów.... no i teraz to sporadycznie czytam forum i z ludźmi gadam :]

Napisane Jan 22, 2007, 11:15 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szkejt Szop , dowiedziec sie o newsach pochwalic sie trikami itd. duzo rzeczy mozna sie dowiedziec , a.pl na zmule dobry jak zmula wbijam ^^)

Napisane Jan 22, 2007, 11:17 pm
Sajm00n

Sajm00n

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sajm00n zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

buzy powiedział(a):
troche głupi temat ale ja  tu siedze bo niema co robic, dowiaduje sie co sie dzieje z swiatowa deskorolka i polska.... ogladam dema i sv udzielam sie naforum oceniam zdjecia poznaje nowych i ciekawych ludzi

Zgadzam sie z przedmowca ^^ dodatkowo zamawiam blaciki ^^

Napisane Jan 22, 2007, 11:18 pm
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja się zarejestrowałe na a.pl nicałe 2 lata temu bo mój kumpel miał tu konto i chciałem przejrzeć jego foty i ocenić. Kilka tygodniu jeszce wchodziłem na andegrand poczym zaprzestałem. Wróciłem dopeiro po roku gdy miałem zlamałem noge i zaczęła sięmoja zajawa na fb. Przeglądałem forum, ogladałem dema i gify, wreszcie sam zacząłemsie wypowiadać i tak do dziśaj. Poznałemtu wpsaniałych ludzi i z penościa poznam wiecej(WiF). Głównie wchodze na forum fb ale zajrze rniwez czasmi do kategorii pozostale oraz skateboard. 

Napisane Jan 22, 2007, 11:20 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja