Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » uczucie samotności...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
uczucie samotności..., gdy wszyscy cie olewają
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Doszedłem do wniosku, że najgorszym uczuciem dla człowieka jest samotność. Wszyscy są zalatani, nie mają czasu by nawet zamienić kilka słów lub nie zwracają na ciebie uwagi. Poprostu olewają cie za to jakim jesteś albo nie masz dla nikogo wartości. Dzisiaj miałem taką sytuacje, że starsza sie na mnie wydarłaże nie znam jej nru komórki (bo coś tam chciała przez domowy konto doładować i 25 zł straciła bo zły numer wybrała)...Kumple mówią: " nie mam czasu" a po chwili widzisz ich na drodze idących z jakimś idiotą. Mój kumpel prawie by samobójstwo popełnił bo dla jego starszych najważniejszy jest alkohol. Za każdym razem jak do niego ide to jego rodzice są troche(?) ścięci...Sam mi mówił dawniej, że gdy prubował starszych odciągnąć od flaszki wylewając każdą napotkaną w domu do kibla dostał wpierdul od starego... powiedzcie mi.....na czym ten świat stoi?!?! co o tym sądzicie i czy mieliście/macie tekie uczucie samotności?

czasami wydaje mi sie, że jestem jak Forrest Gump... robie dobrze ale i tak robie źle, z czasem jednak to co było dobre, zamieniło się w złe staje sie znów dobre, a na końcu to wszystko szlak trafia... wykres:
  /|        /''''
/  |___/      |________

Napisane Jan 25, 2007, 1:11 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2007, 9:46 pm przez rufus102
FBcool

FBcool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBcool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w klasie jest taki kolo co nieprzeszedl i kurwa kazdego ustawia jak chce...
Wysmiewa sie z niektorych ze nosza kolczyki i ze to gejowskie a sam je nosi...
Kurwa powie ze maja mnie nie lubic to mnie nie lubia... Ja juz dawno olalem system i zyje sam, ale kurwa niektorych rzycie jest naprawde zjebane jak huj... Jak tam pisal [?) ktos ze mama i tata kolegi caly czas pija, niektorym sie rzyc odechciewa...

PS: How kill??

Napisane Jun 29, 2009, 11:29 am
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FBcool powiedział(a):
niektorym sie rzyc odechciewa...

Nigdy nie słyszałem o kimś, komu się rzyć odechciała : O

No dobra, żeby nie było, że nabijam i spamuję, to dodam od siebie, że nie czuję się samotny (na szczęście). Mam wokół siebie rodzinę, przyjaciół, więc nie jest źle.

Napisane Jun 29, 2009, 11:38 am Ostatnio edytowane Jun 29, 2009, 11:39 am przez elmacio
Syrq

Syrq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Syrq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czytając większość postów, doszedłem do wniosku, że na forum prawie wszyscy są samotnikami :P Ja nie odczuwam takiego czegoś... Mam rodziców, dwie siostry, duuużą rodzinę dzięki czemu nie jestem samotny... Kumple to co innego. Mam paru kumpli, ale nie wydaje mi sie ze by mi pomogli w razie potrzeby :P Ale są spoko. Czasami tylko czułem się samotny, jak były dnie kiedy nagle wszyscy się ode mnie odwrócili... ale przechodziły bardzo szybko. U mnie wszystkie kłótnie zapominane są na drugi dzień, albo po prostu nie są wspominane :P
@FBcool - ja pierd*le, nienawidze takich ludzi... i nie mam na myśli tylko tego co nie przeszedł, ale resztę, co przechodzi na jego stronę, bo sie boi -_- Zamiast się mu przeciwstawić w grupie, to oni srają w gacie i siedzą cicho, chociaż wiedzą, że go nie lubią.

Edit: kozasa - DZIĘKI CI! Dzięki, że napisałeś posta z dwoma słowami, przy okazji nie wniosząc nic do tematu, i wyszukałeś jeden błąd w moim calutkim poście! Niech cię bóg błogosławi... Proszę, poprawiłem. Bądź ucieszony.

Napisane Jun 29, 2009, 11:42 am Ostatnio edytowane Jun 29, 2009, 1:53 pm przez Syrq
kozasa

kozasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kozasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Syrq powiedział(a):
doszłem 

Doszedłem :D  :P

Napisane Jun 29, 2009, 12:50 pm Ostatnio edytowane Jun 29, 2009, 12:51 pm przez kozasa
cykus

cykus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cykus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karas93 powiedział(a):
cykus powiedział(a):
A ja to *****le czy jestem sam czy nie  ^^) Czasem są kumple i sie spotykamy a czasem niema nikogo i mówi sie trudno  :P Jak czuje sie samotny to zawsze posłucham sobie rapu i jakoś samotność mija i wszystko mam gdzieś  :cyclops: Do samotności można sie przyzwyczić  ;) wystarczy mieć sposób na jej zabicie  :P ..

Podaj go, a wyśle Ci piwo pocztą.

Sam musisz do niego dojść ..

Napisane Jun 29, 2009, 12:57 pm
FBcool

FBcool

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FBcool zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Syrq powiedział(a):

@FBcool - ja pierd*le, nienawidze takich ludzi... i nie mam na myśli tylko tego co nie przeszedł, ale resztę, co przechodzi na jego stronę, bo sie boi -_- Zamiast się mu przeciwstawić w grupie, to oni srają w gacie i siedzą cicho, chociaż wiedzą, że go nie lubią.

Tylko ze jak np. ja bym zrobil grupke z naszej klasy ktura by mu sie przeciwstawila to:

1. To sie nie uda bo i tak sie posraja, lub mnie wystawia
2. Jesli juz cos to ma kumpli w gim. i liceum [ starszych ]
3. [Miejsce na twoja reklame]

elmacio powiedział(a):
FBcool powiedział(a):
niektorym sie rzyc odechciewa...

Nigdy nie słyszałem o kimś, komu się rzyć odechciała : O

No dobra, żeby nie było, że nabijam i spamuję, to dodam od siebie, że nie czuję się samotny (na szczęście). Mam wokół siebie rodzinę, przyjaciół, więc nie jest źle.

Dobraaa, kolejna riposta tylko tera niemiales sie do czego przyczepic...  A ja znam takich....

Napisane Jun 29, 2009, 1:22 pm
Barej

Barej

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Barej zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ToFFiKxD powiedział(a):
kuboloS powiedział(a):
to że ktos jest samotny to jego wina nie otoczenia

wiesz co zależy w jakim przypadku ostatnio się nad tym zastanawiałem i wiele osób jest odrzucanych przez to że np. mają inne poglady ( i to nie seksualne) nie są modne, albo nie chodzą na fajki i wóde w wieku 14-16 lat... i przez dużo osób jest odrzucanych bo są normalne a nie takie sztuczne gówna... :/// Niestety tak prawda... :( Świat ku**a schodzi na psy... :/

często też są odrzucane osoby różniące się czymś.

Napisane Jun 29, 2009, 2:43 pm Ostatnio edytowane Jun 29, 2009, 2:43 pm przez Barej
chudy6511

chudy6511

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chudy6511 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Barej powiedział(a):
ToFFiKxD powiedział(a):
kuboloS powiedział(a):
to że ktos jest samotny to jego wina nie otoczenia

wiesz co zależy w jakim przypadku ostatnio się nad tym zastanawiałem i wiele osób jest odrzucanych przez to że np. mają inne poglady ( i to nie seksualne) nie są modne, albo nie chodzą na fajki i wóde w wieku 14-16 lat... i przez dużo osób jest odrzucanych bo są normalne a nie takie sztuczne gówna... :/// Niestety tak prawda... :( Świat ku**a schodzi na psy... :/

często też są odrzucane osoby różniące się czymś.

Np. tym że mają włosy na nogach.

Napisane Jun 29, 2009, 5:34 pm
raziel1993

raziel1993

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raziel1993 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W większości to ja bardzo lubię być sam. Nikt dupy nie truje i ogólnie spokój, ale fajniej jest porozmawiać z kimś zaufanym.

Napisane Jun 29, 2009, 6:15 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozasa powiedział(a):
Syrq powiedział(a):
doszłem 

Doszedłem :D  :P

NIE WESZŁEŚ!

Napisane Jun 29, 2009, 6:47 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja