Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » uczucie samotności...

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
uczucie samotności..., gdy wszyscy cie olewają
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Doszedłem do wniosku, że najgorszym uczuciem dla człowieka jest samotność. Wszyscy są zalatani, nie mają czasu by nawet zamienić kilka słów lub nie zwracają na ciebie uwagi. Poprostu olewają cie za to jakim jesteś albo nie masz dla nikogo wartości. Dzisiaj miałem taką sytuacje, że starsza sie na mnie wydarłaże nie znam jej nru komórki (bo coś tam chciała przez domowy konto doładować i 25 zł straciła bo zły numer wybrała)...Kumple mówią: " nie mam czasu" a po chwili widzisz ich na drodze idących z jakimś idiotą. Mój kumpel prawie by samobójstwo popełnił bo dla jego starszych najważniejszy jest alkohol. Za każdym razem jak do niego ide to jego rodzice są troche(?) ścięci...Sam mi mówił dawniej, że gdy prubował starszych odciągnąć od flaszki wylewając każdą napotkaną w domu do kibla dostał wpierdul od starego... powiedzcie mi.....na czym ten świat stoi?!?! co o tym sądzicie i czy mieliście/macie tekie uczucie samotności?

czasami wydaje mi sie, że jestem jak Forrest Gump... robie dobrze ale i tak robie źle, z czasem jednak to co było dobre, zamieniło się w złe staje sie znów dobre, a na końcu to wszystko szlak trafia... wykres:
  /|        /''''
/  |___/      |________

Napisane Jan 25, 2007, 1:11 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2007, 9:46 pm przez rufus102
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oj to najgorsze uczycie.najbardziej smaotnym czyję się gdy nie mam deski...
współczyje wszystkim ludziom samotnym

Napisane Jan 25, 2007, 6:34 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak na serio to ja miałem depresję... jedzcie czekoladę radzę ! Według mnie inni nas odrzucają bo mamy odmieny styl życia albo coś mamy niecodzinngo w sobie...

Napisane Jan 25, 2007, 10:08 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

matihood powiedział(a):
Tak na serio to ja miałem depresję... jedzcie czekoladę radzę ! Według mnie inni nas odrzucają bo mamy odmieny styl życia albo coś mamy niecodzinngo w sobie...

taaaaa racja ja mam duzo ''kolegow'' ale wiem ze by mi nie pomogli w potrzebie wiec trzymam ich na dystans

a propo tego uczucia jest mi ono znane jak tlen kazdego dnia ze tak poetycko ujme
cos jest innego i kazdego to troche ciekawi ale po czasie cie olewaja tyle ze ja olewam ich pierwszy mam ich gdzies sam dla siebie jestem wystarczajaco interesujacy

p.s. mati hood zacznij ich olewac to sami przyjda zoabczysz wyprobowalem na sobie

Napisane Jan 25, 2007, 10:15 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2007, 10:16 pm przez rychu911
kuki

kuki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najbardziej dobijające jest to ze nie mozna na nikogo liczyć.....nie ma komu sie wygadać.. a jak sam proponuje kumplowi zeby wyszedł pogadac to puszcza jakąś ścieme że boli go głowa albo ze ma  dużo roboty w domu..:(

Napisane Jan 25, 2007, 10:47 pm
Marcel5100

Marcel5100

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcel5100 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja znalazłem kobietę moich marzeń i właśnie w takich cieżkich chwilach ona daje mi siłę... :)

Napisane Jan 25, 2007, 11:16 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Marcel5100 powiedział(a):
Ja znalazłem kobietę moich marzeń i właśnie w takich cieżkich chwilach ona daje mi siłę... :)
taaa co racja to racja nei kazdy ma

Napisane Jan 25, 2007, 11:26 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może to dziwne, ale ja.. nigdy nie czułam sie samotna. Może dlatego że mam dużą rodzine, troje rodzeństwa, które nie daje mi spokoju i kochających rodziców. Nie mam czasu na myślenie o samotności psychicznej, a fizycznej oddczuć mi nie dadzą nigdy :) Bardzo sie z tego ciesze.. Rodzina to podstawa, wierzcie mi. Szanujcie i kochajcie ją.
Kolejna sprawa to przyjaciele. Mam 2 serdeczne przyjaciółki od 16 lat przynajmniej, więc ehh.. jakikolwiek problem.. to mam sie z kim podzielić.

Chciałbym wam powiedziec, że każdy jest tylko człowiekiem i nikt nie chce być samotny i to nie jest prawda ze kazdy was olewa. Może to wy okażcie troche serca. Inni tez mają problemy, nie tylko wy, inni tez potrzebuja bliskosci i nie chca byc samotni. Wiec otwórzcie sie, uśmiechnijcie......

Napisane Jan 25, 2007, 11:28 pm
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja chodze do całkiem niezłego liceum więc mam tam niezłych kumpli którzy nie powiedzą "spierdalaj" itp. Jestemosobą dość towarzyską i ogólnie kumpli mam, no i kilku przyjaciół tez się znajdzie, prawdziwych przyjaciół. No właśnie często zdarza sie tak iż osoba z która sie przyjąxnimy i tkóra my uznajemy za przyjaciela, obrabiqa nam dupe za plecami. Tego nie nawidze, wytłukł bmy takie osoby.

Napisane Jan 25, 2007, 11:29 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi
przynajmniej mam pełną kontrole nad moim życiem i wiem że nikt za mnie nie spier doli chociaż były momenty w moim życiu że sie wkórwiałem sie że nikt niechce tego i owego

karolaaa ja jakos nie czuje oparcia w rodzinie a mam 4 rodzeństwa i musze ich napierdalac w łby co dnia bo albo nie daja mi spokoju albo mnie wkórzaja

Napisane Jan 25, 2007, 11:34 pm Ostatnio edytowane Feb 17, 2007, 10:59 pm przez bydlak
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
matihood powiedział(a):

taaaaa racja ja mam duzo ''kolegow'' ale wiem ze by mi nie pomogli w potrzebie wiec trzymam ich na dystans

a propo tego uczucia jest mi ono znane jak tlen kazdego dnia ze tak poetycko ujme
cos jest innego i kazdego to troche ciekawi ale po czasie cie olewaja tyle ze ja olewam ich pierwszy mam ich gdzies sam dla siebie jestem wystarczajaco interesujacy

p.s. mati hood zacznij ich olewac to sami przyjda zoabczysz wyprobowalem na sobie

POdobnie mam. Mam inny styl niz  moi 'kumplowie'. Mam inne poglady,slucham innej muzy...
Kiedys sie tym przejmowalem,probowalem sie robic na kogos zeby nie odstawac. teraz mam to w 4 literach i mi to zwisa w sumie. Chodz czasem ,np. teraz,przydalo by sie jakies wsparcie...;/

Napisane Jan 25, 2007, 11:42 pm Ostatnio edytowane Jan 25, 2007, 11:43 pm przez danlancher
Piesialala

Piesialala

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piesialala zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

o tak..uczucie samotności? od jakichś 4 miesięcy bez kilku dni..."Niby cudownie , ale wcale nie jest dobrze "...czasem by się ktos przydal...szczególnie brakuje mi czegoś takiego , kto mógłby mnei przytulic i powiedzieć że nie ma sie co martwić , bo przeciez będzie ok , ale nie ma nikogo takiego...sama nie wiem dlaczego....jest tak ze jak sie chce żeby Cie ktos pokochal to ktos Cie pokocha i okazuje sie , ze to nei jest wlaśniwa osoba....oh tak samotna bardzo często...szczególnie wieczorami...przyjaciele nie mają zbyt wiele czasu....jesli ja mam oni nei maja , jesli ja nie mam oni mają...i nie da rady...beznadziejne uczucie..nienawidze go.... ta traka pustka w środku...;|

Napisane Jan 25, 2007, 11:55 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam chłopca z moich snów, swojego księcia z bajki, naprawdę nie wiem co było gdybym go nie spotkała nigdy. On mnie zawsze podnosi na duchu i leczy z wszelkich smutków i samotności.

Napisane Jan 25, 2007, 11:59 pm
BlackHaUsE

BlackHaUsE

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackHaUsE zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja sie tak czulem jak chodzilem do 5 klasy podstawuwki odrzucali mnie bojestem czarny ( nie dokonca ) wszyscy sie wysmiewali "brudas" albo o "ciolek idzie... itd
teraz kied chodze do gim znalazlem kolege ( teraz przyjaciela ) on byl niektorych idolem itp ja zaczcolem sie znim kumlpwac is sie naal z nim kumplluje kidys nawet jak hajsu nie mialem to mi pozyczyl 50 zł i za 4 miechy mu oddalem i tak to jest z nadal sie czuje czasami samotny :(

*Napisane Jan 26, 2007, 12:02 am
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bydlak powiedział(a):

karolaaa ja jakos nie czuje oparcia w rodzinie a mam 4 rodzeństwa i musze ich na*****ac w łby co dnia bo albo nie daja mi spokoju albo mnie wkórzaja

Wierz mi, moje rodzenstwo tez czasami doprowadza mnie do szału! Ale mussisz nauczyc sie z nimi zyc, akceptować ich, rozmawiac z nimi. Ehh ;]

Wy sie tak nie przejmujcie wszystkim. Dużo zależy od waszego podejścia. Uprawiajcie sport, chodzcie na zajęcia pozalekcyjne. Nie poznacie nowych ludzi przed kompem. Znajomi z neta to tylko iluzja, nie dadzą wam tego co ci, którzy beda mogli z wami być.
Wiem tez, że niektórzy mają kumpli a odczywają te samotność.. hm.. w wieku dojrzewania często pesymistycznie sie patrzy na wszystko, wiec polecam zażywać wiecej sportu, powietrza i optymizmu oczywiscie!
Cytuj:
ja sie tak czulem jak chodzilem do 5 klasy podstawuwki odrzucali mnie bojestem czarny ( nie dokonca ) wszyscy sie wysmiewali "brudas" albo o "ciolek idzie... itd

Walić takich ludzi! :[ Tez mam przyjaciółkę nie-polkę i tez spotykały nas nieprzyjemności, ale to ci ludzie, którzy gadają mają jakies problemy i naprawde walić ich!

Napisane Jan 26, 2007, 12:41 am
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czułem się BARDZO samotny, gdy po pół roku chodzenia z dziewczyną - zobaczyłem ją z innym jak całowali się na ulicy...

najgorsze jest uczucie samotności..

tak ściska w środku, nic Ci sie nie chce..

ajj ale juz jest dobrze :)

Napisane Jan 26, 2007, 1:09 am
Piesialala

Piesialala

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piesialala zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

taaa i mnie to samo ale pewnie do rana przejdzie bo teraz to tragedia...;/

Napisane Jan 26, 2007, 1:22 am
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

ja mam takie poczucie 24h 7 dni wtygodniu pelen etat do rana nie przechodzi

Napisane Jan 26, 2007, 1:25 am
Piesialala

Piesialala

Member
Wyświetl posty

ja mam często i najczęściej wieczorami ale wszystko zależy raczej od rana...jak Cie rano rodzice wkurwią i od pierwszego kroku po wstaniu z łózka sie czepiaja to trudno sie dziwić jak masz zly dzień ..ja tak mam czasami, a niekiedy poprostu mnie weźmie , zamkne sie w pokoju , porycze troche powkurwiam sie i zasypiam nieświadomie

Napisane Jan 26, 2007, 1:28 am
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

nEvErHoOd powiedział(a):
czułem się BARDZO samotny, gdy po pół roku chodzenia z dziewczyną - zobaczyłem ją z innym jak całowali się na ulicy...

najgorsze jest uczucie samotności..

tak ściska w środku, nic Ci sie nie chce..

ajj ale juz jest dobrze :)

co za bycz

u mnie jest to jak powietrze cos na ksztalt egzystencjonalnego bolu istnienia
albo poprostu jestem piepszniety to czy tamto smaotnosc sux tyle ludzi a z nikad pomocy
wtedy najlepszym jest wierna kochanka muzykaaa pograz aczy nie zawsze jest

Napisane Jan 26, 2007, 1:28 am Ostatnio edytowane Jan 26, 2007, 1:32 am przez rychu911
skrzattek

skrzattek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skrzattek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ehhh... w sumie to mam dużo kolegów, koleżanek, bliższych znajomych, dalszych znajomych (Jestem towarzyski, można ze mną pogadać zawsze) ale chyba nikt z nich mnie nie bierze serio i nie mam na kogo liczyć i komu się wygadać, a poza tym nie pasuje do tych ludzi i zawsze się czuje nieswojo w ich towarzystwie :(. Może dla tego, że 
mam inny styl, nie słucham muzyki takiej jak wszyscy, jeżdżę na desce i mam troche inne poglądy na świat... Ale tak zawsze było i się przyzwyczaiłem do tego i wiem że jedyną osobą na którą mogę w 100% liczyć jest moja MAMA (którą szanuje najbardziej na świecie), z nią zawsze mogę pogadać, pójść na koncert (hc, punk, OI! itp :) ), i w ogóle jest super... A ojciec? Właściwie w moim życiu prawie go nie było i nadal nie ma, nie pamięta nawet kiedy mam urodziny:( i moim zdaniem jest po prostu do du*y...
A co do tej samotności to jest jedna ważna rzecz o której trzeba pamiętać: Nie dać po sobie poznać że jest się w dołku bo ludzie nie dają potem żyć i dalej będą pogłębiać twój smutek (są oczywiście wyjątki)
Także mimo samotności bądźcie silni i walczcie
Pozdro

Napisane Jan 26, 2007, 10:26 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja