Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Sprzedam » Birds Fingerboard!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Birds Fingerboard! , WBIJAJ!!!
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko na temat deseczek na stonce

Świeżutkie kółeczka! Zarówno w wersji WHITE jak i dla ludzi lubiących śmigać na outdorze wersja METAL! info na stronce jak i dostępność na allegro!

BIRDS'y NA ALLEGRO! KLIKAJ!

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO!

pozdro

Napisane Jan 27, 2007, 9:02 am Ostatnio edytowane Nov 20, 2010, 7:51 pm przez PtaSzku
Friket

Friket

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Friket zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ładne estetyczne tylko za grube!

Napisane Jan 27, 2007, 12:58 pm
FAFIK3

FAFIK3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FAFIK3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ładne i estetyczne mi się podobają
a i co to za kułka przynich
^^)

Napisane Jan 27, 2007, 1:02 pm
koniu91

koniu91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koniu91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaje**** deseczki...

Napisane Jan 27, 2007, 1:51 pm
dzi4dek

dzi4dek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzi4dek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie wygladaja fajny profil, cena tez nie wysoka ale jak dlamnie to i tak duzo(niewiem jak dla innych) ... czekam na garfiki a moze zakupie ;] pOzdro nice jOb

Napisane Jan 27, 2007, 2:02 pm
kocel666

kocel666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kocel666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

temat zostawiam bo decki są ładne... ale warna dostaje ptaszku za nie powiadomienie mnie o tym^_^

Jak ktoś nie wie o co chodzi to popatrzcie na przypięte tematy w sprzęcie...

Napisane Jan 27, 2007, 2:53 pm
Lolunysa

Lolunysa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolunysa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sądze że blaciki są bardzo ładne i czekam kiedy bedą na sprzedasz jak jakieś bedziesz miał to pisz :D pozdro

Napisane Jan 27, 2007, 3:15 pm
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko blaciki choć ciut za grube. Ja właśnie złamałem swojego :(

Napisane Jan 27, 2007, 3:28 pm
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne fajne ..nie wiem gdzie wy widzicie kanciaste noski .... cena dobra ... hmm podoba mi się że są bez grafiki ... Jak zaczniesz sprzedawać rób z grafiką i bez ... jest zróżnicowanie .... Nie wypowiadam się o profilu bo każdy ma właśnie zdanie i własny gust :D ... estetyka ... 10/10

Napisane Jan 27, 2007, 4:26 pm
Rychuskater

Rychuskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no po prostu piekne dzielo!! Wiadomka Ptaszku.... jak ty cos robisz to zajebiscie!!! Super robota!! Tylko mam do ciebie ziooom male pytanie... czy lakierowales je lakierem w spray'u?? Jakby co to mozesz walic na PM!!

POZDRO ziooom i moja ocena to oczywiscie ....hmmm... no wlasnie 100/10 HEHEH!!

ELO....!!

Napisane Jan 27, 2007, 4:54 pm
Karpiorfb

Karpiorfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karpiorfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

eee tam ... ja tam lubie jak widac dobrze warstwy i najlepiej jak sa ciemne

Napisane Jan 27, 2007, 6:23 pm
linos93

linos93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to linos93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

żebym mial oceniac dal bym 7/10 mi sie podobają ale za grube

Napisane Jan 28, 2007, 9:39 am
jgavron

jgavron

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jgavron zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo ładne decki, lepiej jakby warstwy były na przemian (jasna, ciemna, jasna..) ale i tak są ładne, podoba mi się profil. tylko mógłbyś zeszlifować boki, by nie były kanciaste.

Napisane Jan 28, 2007, 10:51 am
nexpo

nexpo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nexpo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet fajne, tylko jak by były jedna warstwe chudsze i troche zaokraglone kanty to spoko.

PS. Co to za kułeczka??

Napisane Jan 28, 2007, 11:44 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oooo profil bardzo podobny do evolve to lubię :P fajne deseczki, bardziej podoba mi sie blat w odcieniu ciemnego drewna (taka czekoladka) ogolnie fajne deseczki

Napisane Jan 28, 2007, 11:49 am
Lolunysa

Lolunysa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolunysa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://img219.imageshack.us/img219/3355/birdsfingerboardprofilaah9.jpg

One wcale nie są zagrube !

Napisane Jan 28, 2007, 12:13 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

TE BLATY NIE SĄ ZA GRUBE

przypatrzcie sie na widok z profilu ! to są tylko 4 ply!

Napisane Jan 28, 2007, 2:19 pm
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no blaty naprawde fajnie wygladaja ładny profil estetyczne;] grubosc w sam raz ładnie widac warstwy bo sa na przemian jasna ciemna no pozdraiwm pracuj dalej

Napisane Jan 28, 2007, 2:21 pm
kub@

kub@

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kub@ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PtaSzku powiedział(a):
TE BLATY NIE SĄ ZA GRUBE

to jeszcze zależy jakiej grubości forniru sie daje kolego :)

Napisane Jan 28, 2007, 3:48 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

kub@ powiedział(a):
PtaSzku powiedział(a):
TE BLATY NIE SĄ ZA GRUBE

aś zarzucił niusem ;]

oczywiście fornir 0,6 mm. poprostu tak to wyszło na zdjęciu ! :D

Napisane Jan 28, 2007, 4:41 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PtaSzku powiedział(a):
kub@ powiedział(a):
PtaSzku powiedział(a):
TE BLATY NIE SĄ ZA GRUBE

aś zarzucił niusem ;]

oczywiście fornir 0,6 mm. poprostu tak to wyszło na zdjęciu ! :D

nawet ladne tylko troche krzywe (profil) a poza tym juz mowilem mozna wyszlifowac boki decka 4 ply ze bedzie wygladal jak ply. to wszystko zalezy od rodzaju "szlifu"

Napisane Jan 28, 2007, 4:50 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja