Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Sprzedam » Birds Fingerboard!

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Birds Fingerboard! , WBIJAJ!!!
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko na temat deseczek na stonce

Świeżutkie kółeczka! Zarówno w wersji WHITE jak i dla ludzi lubiących śmigać na outdorze wersja METAL! info na stronce jak i dostępność na allegro!

BIRDS'y NA ALLEGRO! KLIKAJ!

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO!

pozdro

Napisane Jan 27, 2007, 9:02 am Ostatnio edytowane Nov 20, 2010, 7:51 pm przez PtaSzku
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zmniejsz profil błagam Cię : (
po co takie zagięcia.. to psuje wszystko, bo w porównaniu z innymi początkującymi blatami tutaj to wypadają jak dla mnie nieźle

co do kanciastości - chodzi o kanty deski. są proste, ścięte, a nie obszlifowane na opływowy kształt - głupio to wygląda

Napisane Jan 28, 2007, 6:55 pm
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BIOLY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre deski lecz tak jak hakro mówił mógłbyś zmniejszyć podgięcie nosów lub mógłbyś zrobić dwa rodzaje czyli obecny profil i profil np. techdecka a napewno kupie.

Napisane Jan 28, 2007, 7:04 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BIOLY powiedział(a):
dobre deski lecz tak jak hakro mówił mógłbyś zmniejszyć podgięcie nosów lub mógłbyś zrobić dwa rodzaje czyli obecny profil i profil np. techdecka a napewno kupie.

planuje zrobić drugą formę ;) :) tak więc jak tylko zrobie to dodam foty ;D

Napisane Jan 28, 2007, 7:37 pm
Hejniak

Hejniak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hejniak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PtaSzku powiedział(a):
BIOLY powiedział(a):

planuje zrobić drugą formę ;) :) tak więc jak tylko zrobie to dodam foty ;D

No no zrob dwie formy z wiekrzym i mniejszym profilem...chyba kupie :P

Napisane Jan 28, 2007, 7:48 pm
kuboloS

kuboloS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kuboloS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajne. profil mi sie podobba ten co jest, ale jak będą dwa rodzaje tym lepiej

Napisane Jan 28, 2007, 7:52 pm
lookas

lookas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lookas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kozackie blaty... ^^)

Napisane Feb 3, 2007, 3:59 pm
ramzes1

ramzes1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ramzes1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

RapssKmN powiedział(a):
Co za ku*** Kretyni Pokazcie mi Gdzie ten Fb ma Kwadratowe Taile!!! Kur... Zawsze na a.pl jesli ktoś zrobi lepszy blat od tych wszytskich Woodów na portalu to sie tylko doczepia do czegoś czego niema i to mnie własnie wkur**wia :/

masz racje te debi** do wszystkiego sięczepiają a ja będę miał fb od niego bo se zamówiłem i mi się podobają
pozdro dla wszystkich co sie nie dopi*******ą

Napisane Feb 3, 2007, 6:16 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiadomo jak ptaszek dzieci zrobi to lipy nie ma chodz ten profil troszeczke mniejszy zeby byl

Napisane Feb 3, 2007, 6:49 pm
P1OTR4Z

P1OTR4Z

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to P1OTR4Z zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mniejsze zagięcia, i kupuję z miejsca. bardzo ładne decki. a ten z ciemnego forniru... mmm :D

Napisane Feb 3, 2007, 7:17 pm
niko

niko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to niko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawaliste decki! bardzo mi sie podobają, profil też ok, ale możesz zrobić 2 rodzaje- wiekszy i mniejszy. pozdro

Napisane Feb 3, 2007, 7:19 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

UWAGA!

w przyszłym tygodniu powstaną nowe formy, nowe decki i nowe foty! ;) ogólnie decki będą do wyboru z 2 albo 3 form + mały bonus od czasu do czasu :P

pozdro
PtaSzku

Napisane Feb 3, 2007, 9:48 pm
rela23

rela23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rela23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi sie podobają
!!!

Napisane Feb 3, 2007, 9:54 pm
mati03pl

mati03pl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati03pl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zmniejsz trochę profil i będzie git! A resza bardzo dobra

Napisane Feb 3, 2007, 10:03 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobra dobra, są 4 strony komentarzy a niema podanej ceny:), jaka cena?:D

Napisane Feb 4, 2007, 8:13 am
Lolunysa

Lolunysa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolunysa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie chapnę napewno bo blaciki mi sie podobają :) a pozatym widze jekies nowe kółeczka :D czy je tesh chcesz sprzedać ? ;> jestem zaiunteresowany blatem i kółkami :D

Napisane Feb 4, 2007, 8:53 am
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Lolunysa powiedział(a):
Ja sie chapnę napewno bo blaciki mi sie podobają :) a pozatym widze jekies nowe kółeczka :D czy je tesh chcesz sprzedać ? ;> jestem zaiunteresowany blatem i kółkami :D

foty kółeczek wraz z nowymi fotami blacików zostaną wrzucone :p oczywiście ceny też  ^^)

GUTEK jak sie nie myle to cene pisałem w jednym z postów na pierwszej stronie przy zdjęciu decku z profilu :P

elo

Napisane Feb 4, 2007, 11:39 am
OlaR

OlaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OlaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skad masz takie kolka??? Blaty bardzo ladne i estetyyczne... Czekma na grafiki. :)

Napisane Feb 4, 2007, 9:39 pm
Mikolaj92

Mikolaj92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikolaj92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutek101 powiedział(a):
dobra dobra, są 4 strony komentarzy a niema podanej ceny:), jaka cena?:D
Cytuj:
jednak cena będzie się wahała w około 18-20 złociszy  (+ przesyłka oczywiście :p)
masz gutek :]

Napisane Feb 4, 2007, 10:19 pm
swarzecha

swarzecha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swarzecha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siema, no nareszcze ktos kto zabral sie porazdnie do pracy ladne te deski chodzi mi o deske od keluja ktora mi pokazal:) swietne wykonanie:) profil za duzy ale to sie zmieni pewnie. oby tak dalej pzdr czekam na mniejszy profil

Edit No#01        04.02.2007        23:50
Na prośbe keluj'a bo on ma bana:

http://www.efbe.republika.pl/BiRD5.jpg

Napisane Feb 4, 2007, 11:34 pm Ostatnio edytowane Feb 4, 2007, 11:50 pm przez swarzecha
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:O zaje.biste kółeczka właśnie takich szukałem, mam nadzieję że cena będzie rozsądna... Ptaszku podaj cenę tych kółek B)

Napisane Feb 5, 2007, 9:09 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja