Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Giełda » Sprzedam » Birds Fingerboard!

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Birds Fingerboard! , WBIJAJ!!!
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko na temat deseczek na stonce

Świeżutkie kółeczka! Zarówno w wersji WHITE jak i dla ludzi lubiących śmigać na outdorze wersja METAL! info na stronce jak i dostępność na allegro!

BIRDS'y NA ALLEGRO! KLIKAJ!

KLIKAJ PO WIĘCEJ INFO!

pozdro

Napisane Jan 27, 2007, 9:02 am Ostatnio edytowane Nov 20, 2010, 7:51 pm przez PtaSzku
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

keluj powiedział(a):
maja wielki profil, maja wiem bo mam dwa..
ale juz niedlugo nowa forma i bedzie do wyboru do koloru :)
Bardzo dobre decki!

hehe ty wszytkiego masz 2 ;)

Napisane Feb 12, 2007, 9:09 pm
Skater50

Skater50

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skater50 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no kurde niech ktoś powie co to jest te czarne na tym decku prosze

Napisane Feb 13, 2007, 8:13 pm Ostatnio edytowane Feb 13, 2007, 8:13 pm przez Skater50
Skater50

Skater50

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skater50 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

e fajne kółka wyczesane a co do deckuw sa w sam raz

Napisane Feb 13, 2007, 8:14 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skater50 powiedział(a):
no kurde niech ktoś powie co to jest te czarne na tym decku prosze
BIRDS TAPE, starczy? o ile dobrze wiem niema go w sprzedazy

Napisane Feb 13, 2007, 8:14 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Skater50 powiedział(a):
e fajne kółka wyczesane a co do deckuw sa w sam raz

deckÓw

Napisane Feb 13, 2007, 8:40 pm
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ramzes1 powiedział(a):
patras_fb powiedział(a):
keluj powiedział(a):
Bardzo dobre decki!

jak masz wszystko dwa? peni** też masz dwa?

widzę że sporo osób na tym forum dużo nie kuma;/ to ''wszytsko'' było bardziej w przenosni niechodziło mi dosłownie...

Napisane Feb 13, 2007, 8:51 pm
ramzes1

ramzes1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ramzes1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

patras_fb powiedział(a):
ramzes1 powiedział(a):
patras_fb powiedział(a):
keluj powiedział(a):
Bardzo dobre decki!

jak masz wszystko dwa? peni** też masz dwa?

widzę że sporo osób na tym forum dużo nie kuma;/ to ''wszytsko'' było bardziej w przenosni niechodziło mi dosłownie...

stary a ja tylko żartowałem

Napisane Feb 14, 2007, 11:34 am
Piasek1989

Piasek1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piasek1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kopara opada!!!!! masakra estetycznie wykonane a to ze nie ma oszlifowanych krawedzi ma o coś w sobie jest inne niż wszystkie czekam na nowy profil i łykam kółka też

Napisane Feb 14, 2007, 1:33 pm
BIOLY

BIOLY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BIOLY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawaj tą nową forme ziom

Napisane Feb 15, 2007, 3:36 pm
Piasek1989

Piasek1989

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piasek1989 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

długo jeszcze na ten nowy profil będziemy czekać?
jak mogę coś doradzić to wykonbinuj różne grafiki

Napisane Feb 15, 2007, 4:15 pm
MichasPL

MichasPL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MichasPL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche kanciasty ale ogulnie spox ^^) :rolleyes:

Napisane Feb 15, 2007, 5:18 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MichasPL powiedział(a):
troche kanciasty ale ogulnie spox ^^) :rolleyes:
Kanciasty? bo co? bo ktoś na poczatku sie wypowiedział ze kanciasty! wkur**ają mnie te dzieci smieci na a.pl ;/

Napisane Feb 15, 2007, 6:15 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedy bedzie mozna kupic blacik? bo juz nie moge sie doczekac :), no i jak tam prace na nową formą?

Napisane Feb 15, 2007, 6:35 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

łoo kozaczek.Decki keluja super,koła tez miazdza...

Napisane Feb 15, 2007, 6:43 pm
keluj

keluj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to keluj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli chodzi o nową formę to niedługo dowiecie się więcej szczegółów..
Wszytko jest na dobrej drodze aby w niedługim czasie trafiły do Was naprawdę kozackie deski a nawet pewien bonusik.. :)

Warto czekać!

Napisane Feb 15, 2007, 6:46 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ze jestem w najlepszym kontacie z PtaSzkiem to powiem ze now formy sa juz gotowe ;] i powiem jeszcze coś ze kilka fb juz powstało z nowych form ale to zobaczycie niebawem ;]

Napisane Feb 15, 2007, 7:21 pm
guumiis

guumiis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guumiis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak na moje boki troche kwadratowe i gruby ten blat ;) ile on waży ?bo robi wrazenie ciężkiego :) hehe Aha. Jeśli masz na sprzedaż taki blacik to chyba będę zainteresowany.

Napisane Feb 15, 2007, 7:24 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nowe foty 1 strona! :D

pozdro
PtaSzku B)

Napisane Feb 15, 2007, 10:26 pm
Ateva

Ateva

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ateva zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

decki pierwsza klasa  :O kozackie i profile tez dobre kazdy znajdzie cos dla siebie :) cena deckow i kolek jak najbardziej mi odpowiada, teraz tylko zbiore kase i zamawiam  :rolleyes:

Napisane Feb 15, 2007, 10:29 pm
Crus1992

Crus1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Crus1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie ze 3 formy weszly kazdy ma do wyboru do koloru grafiki i kółećzka.pozytywnie oj pozytywnie :D

Napisane Feb 15, 2007, 10:30 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja