Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Jak woskować dechę??

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jak woskować dechę??, ??????????????????????
mulator

mulator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Który sposób lepszy na zimno czy na gorąco?

Napisane Jan 27, 2007, 7:45 pm Ostatnio edytowane Jan 27, 2007, 7:59 pm przez mulator
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten trzeci :P
Ja nigdy nie woskowałem deski i raczej narazie nie musze więc nie wiem...

Napisane Jan 28, 2007, 9:04 am
Lapa07

Lapa07

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lapa07 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na zimno jest o wiele lepiej ale całkiem czystą deche jest trudno posmarować, musisz ją troche zjechać. Radziłbym przetopić wosk zeby sie natłuścił-sposób sprawdzony.

Napisane Jan 28, 2007, 9:27 am
mulator

mulator

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mulator zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehehe
ja dostałem dechę po swojej siostrze i jest zjechana ale nie tak bardzo dzisiaj robie wosk wiesz świece i troche oleju. Wyczytałem że to jest dobre do smarowania krawężników ale i nart i snowboardu
dzięki za porady  :)

*Napisane Jan 28, 2007, 11:21 am Ostatnio edytowane Jan 28, 2007, 11:23 am przez mulator
xBrysiUx

xBrysiUx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xBrysiUx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja polecam smarowanie na gorąco. zchodzi z tym pare minut, ale efekt jest super. jesli dużo jezdzisz po stokach, a mniej w FS to smarowanie dużo daje bo dużo lepiej sie jezdzi. smar na zimno to po dniu jazdy sie zetrze i tyle z niego pozytku, a jak sie dobrze nasmaruje na cieplo to mozna ddłuższy czas pośmigać na nasrarowanym ślizgu ;] pozdro! ! !

Napisane Feb 27, 2007, 5:41 pm
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

stary gorlaski sposob:
bierzesz zwykla swiece i trzerz do upadlego. najlepszy chyba jaki znam. zadne smary zadne przetopione woski nic. zwykla swicą po slizgu i bedziesz mial idealnie

Napisane Feb 28, 2007, 10:04 am
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bierzesz wosk i prasujesz zelaskiem(tak w monumencie robia)

Napisane Feb 28, 2007, 8:58 pm
Kogvt

Kogvt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kogvt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gorąca metoda lepsza... Smarujesz woskiem świeczką czymś tam i przejeżdżasz żelazkiem I tyle...

Napisane Mar 3, 2007, 1:03 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja