Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Niszczenie Skateparków

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Niszczenie Skateparków, U Was też tak jest?
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są rzeczy które wiekszość skaterów kocha, a przynajmniej szanuje. Lecz niektórzy tego nie rozumieją i przychodzą sobie beztrosko na skatepark, na przykład aby wysprayować swoją ksywkę na rampie. Na koniec wakacji dowiedziałem się że we Włocławku jest Skatepark. Gdy byłem tam pierwszy raz miejsce te wyglądało zupełnie inaczej niż dzisiaj, w złym tych słow znaczeniu.

Po co niektórzy to robią? Co mają po tym że zniszczą coś co komuś sprawia jak wiele radości? Ja osobiście takich ludzi nie rozumię!
Odpowiadajcie! 

*Napisane Jan 27, 2007, 10:05 pm
mazi666

mazi666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mazi666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie tylko nie rozumiem ale też nienawidze. Koleś przyjdzie z farbą, coś namaluje i myśli że jest fajny. Kiedyś mi kumpel opowiadał jak mieli takiego kolesia co sobie w soboty przychodził pomalować na skatepark ( robił to specjalnie żeby ich wkurwić ). Wzięli go nakręcili i poszli na psy. Wiem że chamsko kablować itp. ale ja bym zrobił to samo. Kolesia złapali i jebnęli mu chyba jakąś grzywnę.. niepamiętam jaką kare dali. w każdym razie koleś sie już nie pokazał.

Napisane Jan 27, 2007, 11:55 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta sytuacja jest nie tylko w przypadków skateparków. Ludzie się starają o wybudowanie skateparku bardzo długo. Robią petycje, zbierają podpisy, a tu nagle ci zniszczą. Taka sama / podobna sytuacja jest np. przy kradzieży. Ktoś zbiera przez 10 lat pieniądze na auto, a tydzień później już może go nie mieć, albo świerzo malowany blok, a tu przychodzą jacyś kibole i piszą.

Napisane Jan 28, 2007, 1:32 pm
esteves

esteves

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to esteves zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osobiście mnie to wkurza jak cholera, koleś przyjdzie nabazgra farbą i myśli że jest taki EL(0) ziomek, ehh.

Napisane Jan 28, 2007, 8:12 pm
koniu91

koniu91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to koniu91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przyjdzie, namaluje coś i myśli że jest zaje****....
Szkoda skateparków...

Napisane Jan 29, 2007, 9:26 am
Tomuss95

Tomuss95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tomuss95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U nas w swaju jest tak : Jest jedna rampa i chociaz jest za wysoka to mozna na niej posmigac, ALE tego co zrobił w niej dziure jak bym  dopadł to niewiem co bym mu zrobil  :mad: :mad: :mad: :mad:
pozdro  ^^)

Napisane Jan 29, 2007, 9:35 pm
Yokai

Yokai

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Yokai zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sorki za offtop, ale musze o tym wspomniec. ide na skate park kolo szkoly, a tam pieczatka andergrand.pl O.o ^-----------^

Napisane Feb 3, 2007, 6:04 pm
madcandy

madcandy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to madcandy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takich to za jaja powiesić.

Napisane Feb 3, 2007, 6:56 pm
agusza91

agusza91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to agusza91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dokladnie , przyjdą jakies elo dresy i ich zbuntowane dziweczki i zaczyna sie jaranie ławek i sranie pod rampami i oczywiscie na koncu podpis -.-' heh krew sie w żyłach gotuje

Napisane Feb 3, 2007, 9:45 pm
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W swidniku dresy probowaly rozpierdolic murek z palet... ale na szczescie Boniek go zrobil tak solidnie ze jest nie do rozpierdolenia i nie do podpalenia :-)

Napisane Feb 4, 2007, 6:52 pm
mlody69

mlody69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlody69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w Opolu kolo Okrąglaka jak narazie cooltura ale zawsze cos sie znajdzie ... da sie przezyć, a u Was tez tak jest ze niektozy uwazaja nas " kozystającuch ze skate parkow"  za nie mytych kiboli ... bo niektorym osobom takie miejsca kojaza sie z brudem alkiem nierobstwem i trawą ... ehhh szkoda gadac ... inteligentny czlowiek chce sie rozerwac a tu inni robia z nas "innych" a pudziesz Ty

Napisane Feb 4, 2007, 9:45 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u nas to juz calkowicie nie ma co mowic :/ nie dosc ze chujowy skatepark to jescze przyjda jakies frajery i se pcuha pomaluja po czyms... zlapac w ciemnym zaulku i skopac i polamac rece zeby nie mogl malowac :D osobisice malowanie po murach to fajna sprawa ale nei po skateparku... ten temat nie jest tylko o malowaniu sprayem ale ogolnie o niszczeniu skateparku wiec nie cisnijcie sie tylko przy takich sytuacjach ;p w ogule jeszcze u nas zajebali funbox (mysle ze wisnia mati itepe go zajebali bo gdzies sobie robia swoj ;p mi to by pasowalo jakby powiedzieli gdzie i pozwolili wchozic ;p :D )

Napisane Feb 6, 2007, 5:13 pm
plusdd

plusdd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plusdd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sprayem mu po mordzie to sie oduczy.

Napisane Feb 9, 2007, 9:49 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na to nic nie poradzi sie. kazdy skatepark, kazde miejsce gdzie mlodziez ma cos dla siebie jest dewastowane. pocieszające jest jedynie to ze podpis jakiegos pajaca na rampie nie ustrudnia jazdy na rolkach i desce... wiec najlepiej o tym nie myslec i smigac

Napisane Feb 10, 2007, 12:45 am
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

akont powiedział(a):
na to nic nie poradzi sie. kazdy skatepark, kazde miejsce gdzie mlodziez ma cos dla siebie jest dewastowane. pocieszające jest jedynie to ze podpis jakiegos pajaca na rampie nie ustrudnia jazdy na rolkach i desce... wiec najlepiej o tym nie myslec i smigac

Tak ale gorzej jak przyjdą i zaczną rozpieprzać murki, rampy itp.

Napisane Feb 10, 2007, 6:09 am
NowaczeQ

NowaczeQ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NowaczeQ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie jeżdże na sktepark do LBN (chociaż w tym mieście mieszkam) ale jeżdże do Świdnika. Jest on bardzo mały i nie ma na nim zbyt wiele rzeczy ale zato jest bardzo zadbany- 2 razy na rok są malowane wszystkie ... rzeczy banki halfpipe'y

Ja nawet nie byłem na tym sp w LBN bo to co słyszałem, że jeśli ktoś już tam przychodzi tam to żeby sobie zabrać to co zostało

Jeszcze rozumiem żeby coś sobie maznąć sprayem ale żeby to nie były suche litery tylko jakiś graffiti

Napisane Feb 10, 2007, 3:54 pm Ostatnio edytowane Feb 10, 2007, 3:55 pm przez NowaczeQ
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja jestem za "maźnięciem" jakiegoś starannego, kilkukolorwoego szablonu na boku quatera lub jakieś b. staranne srebro na tyle rampy !

Napisane Apr 10, 2007, 12:33 pm
phantom666

phantom666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phantom666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przeciez to nawet graffiti nie jest, to sa zwykle podpisy ni gruchy ni z pietruchy jakims czesto czarnym spreyem. zastanawiam sie tylko jak by wygladala rampa z dobrym graffiti ^^)moze nie bylo by tak zle ? ale... takim g...wnom mowimy stanowczo - NIE !

Napisane Apr 10, 2007, 5:47 pm
Gruszku

Gruszku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gruszku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przyjdzie ktoś - poświęci trochę więcej czasu, namaluje wyczadzisty i duży graf. Wy przychodzicie pojeździć jak zwykle. No i ciekaw jestem waszej reakcji... No tak naprawdę przeszkadza w jeździe?

Napisane Apr 10, 2007, 6:37 pm
Pers1

Pers1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pers1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie tam nie denerwuje jak sa na rampach jakies fajne grafy tylko głupie podpisy jak na jednej rampie jest jakis fajny duży graf to ok ale te amatorskie podpisy to hu***o wyglada

Napisane Apr 11, 2007, 6:19 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja