Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Niszczenie Skateparków

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Niszczenie Skateparków, U Was też tak jest?
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są rzeczy które wiekszość skaterów kocha, a przynajmniej szanuje. Lecz niektórzy tego nie rozumieją i przychodzą sobie beztrosko na skatepark, na przykład aby wysprayować swoją ksywkę na rampie. Na koniec wakacji dowiedziałem się że we Włocławku jest Skatepark. Gdy byłem tam pierwszy raz miejsce te wyglądało zupełnie inaczej niż dzisiaj, w złym tych słow znaczeniu.

Po co niektórzy to robią? Co mają po tym że zniszczą coś co komuś sprawia jak wiele radości? Ja osobiście takich ludzi nie rozumię!
Odpowiadajcie! 

*Napisane Jan 27, 2007, 10:05 pm
Galu1994

Galu1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Galu1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U nas to mamy przejebane z malymi dziećmi co mieszkają obok(mają tak 7-9 lat)
Co chwile nam przeszkadzają zjeżdżając na dupie (i jeszcze musimy na nie wrzeszczeć że to nie jest plac zabaw).  Non stop biegają wszedzie i jak ktoś potrąci(bardzo mi przykro) to płacz i do matki lecą. Raz prawie mnie pobiła, (patologia w rodzinie jest u nich) ale jej się nie wytłumaczy, że to nie nasza wina!!!!! :mad: :mad: :mad: Lepiej powinna te dzieciaki trzymać na smyczy a nie!! :mad:  A najgorsze jest to że ciągle śmiecą i nie można jeździć. Raz kumpel zapomniał wosku to wysmarowały cały sk8park(ślizgo jest teraz w ch*j), a szczególnie rampę i nawrzucaly piachu wszędzie. Z kumplami mamy teraz taki WKURRRR, że już zaczęliśmy działania bardziej agresywne!!!! :mad: :mad:

PEACE!

Napisane Oct 15, 2007, 3:04 pm
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Galu1994 powiedział(a):
U nas to mamy prze*****ne z malymi dziećmi co mieszkają obok(mają tak 7-9 lat)
Co chwile nam przeszkadzają zjeżdżając na dupie (i jeszcze musimy na nie wrzeszczeć że to nie jest plac zabaw).  Non stop biegają wszedzie i jak ktoś potrąci(bardzo mi przykro) to płacz i do matki lecą. Raz prawie mnie pobiła, (patologia w rodzinie jest u nich) ale jej się nie wytłumaczy, że to nie nasza wina!!!!! :mad: :mad: :mad: Lepiej powinna te dzieciaki trzymać na smyczy a nie!! :mad:  A najgorsze jest to że ciągle śmiecą i nie można jeździć. Raz kumpel zapomniał wosku to wysmarowały cały sk8park(ślizgo jest teraz w ch*j), a szczególnie rampę i nawrzucaly piachu wszędzie. Z kumplami mamy teraz taki WKURRRR, że już zaczęliśmy działania bardziej agresywne!!!! :mad: :mad:

PEACE!

Stary, przesrane. Ja miałem podobnie i wkońcu sie wku*wiłem i "niechcący" potrąciłem jakieś tak, że sie popłakało (tak naprawde nic mu nie było, raczej to był szok). Potem sie trzymały z daleka, Ty masz troche gorzej z tą ich starą  :stare: ale takie też były, wzywały psy i nic mi nie mogli zrobić, bo to nie plac zabaw tylko skatepark. A do tematu, to zdarza sie, że wyrywają nawet rurki  :mad:

Napisane Oct 19, 2007, 5:27 pm
arekszarwa

arekszarwa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arekszarwa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szkoda skateparków bo se ziomy jeżdzą a tak to na ulicy będą jeździć .
pozd.

Napisane Oct 25, 2007, 1:14 pm
Mroqq

Mroqq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mroqq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja powiem tak .Ja ROZUMIE JEŚŁLI Walnie typ grafa czy tagówki gdzieś na boku skateparku czy jak są betonowe rampy to takie fajne grafy bo to tak szybko nie schodzi  czy gdzieś na boku na murkach .Ale kretynizm jak u nas są rampy quatery i spin metalowy a przyjdzie pare ziomów walnei taga sprejem czy napsize "jebać policje" i co jest fajny ? a potem kółka z farby =/ a to i tak schodzi szybko (tzn ta tagówka) -.- kretynizm =/ no ale cóż ich to widocznie cholernie jara... No ale mówią o deskarzach że nic nie szanują bo skaczą ze schodów ,potem sei te schody rozkruszą itp ... czy rolkarzy że ślizgają sie po jakiejś ruże ... eh jeden drugiego nei szanuje i taki mamy świat

Napisane Oct 25, 2007, 1:21 pm
PIEKUL2

PIEKUL2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PIEKUL2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie rozwalili caly, i kawałek spalili  :mad:

Napisane Oct 30, 2007, 2:56 pm
Kuraj

Kuraj

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kuraj zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie no ja też takich ludzie nie rozumiem -.-''... u mnie na całe szczęście takiego czegoś nie ma ;) choć pewnie w końcu ktoś się znajdzie któremu coś (nie wiadomo czemu...??)będzie przeszkadzać i postanowi to zniszczyć albo oszpecić -.-''

Napisane Nov 1, 2007, 11:57 am
ice92

ice92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ice92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ogolnie to do estetycznego taga na boku czy naWET powierzchni do jeżdżenia nic nie mam. ale zresztą jak kazdy jestem przeciwko wandalizmowi. i nie kategoryzuje tego czy cos jest na bloku czy na parku. ogolnie jesli jest cos nowe to nie widze sensu pokazywac czegos co jest chujowe na tym. u nas na miescie taka akcja jest ze przynajmniej raz w miesiącu jeden dzieciak (niekoniecznie nieletni) traci albo deske albo rower. i nikt nie jest w stanie nic zrobic. oczywiscie przez dresiarzy. no ale kazdy ma swoje kredki i pozamiatane.

Napisane Nov 3, 2007, 11:09 am Ostatnio edytowane Nov 3, 2007, 11:09 am przez ice92
andy321

andy321

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to andy321 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zaraz,zaraz... czy malowanie coś na rampie, funboxie itp. to jest niszczenie? LOL? Ale wielka krzywda wam sie dzieje z powodu jakiegoś rysunku. Wg mnie najgorszymi niszczycielami są złomiarze.

Napisane Nov 4, 2007, 6:05 pm
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie w mieście był skate-park i go złomiarze rozkradli...:D

Napisane Nov 9, 2007, 10:13 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

muwicie o tym wszystkim to jest wiadome sam nie raz popedzam dzieciakow z rampy a one do mnie o co mi chodzi usiada na srodku rapmy i sie dziwia zalamujace ale jak downa ktory sie smieje z kogos bo sie przewrocic bo sie uczy jezdzic a on umie sper wszystko wspaniale to poprostu to mnie dobija juz w zupelnosci a co do roz********* sk8teparkow to wogule dzieci downa nie maja pojecia do czego to sluzy patrz rurka albo cos innego zaszpanuje i usiade na to albo cos. ciekawe co sie u mnie bd dzialo jak wybuduja nowy skatepark;/

Napisane Nov 10, 2007, 7:39 pm
Joshu

Joshu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Joshu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeszcze bym wszystko zrozumiał jakby przyszła osoba której to jest hobby i się zna na tym trochę i fajnie wygląda taki graf to jasne ze popieram ale najbardziej są wkurzający wlasnie ci co to robią zeby napisac swoja ksywke albo to ze kochaja kasie . bez jaj.
Narazie u mnie jeszcze nie ma skateparku ale moze sie to zmienic :D
http://www.emikolow.pl/forum/index.php?s=97386eac7cecb7ca15119b600522e3c7&showforum=5

Napisane Nov 10, 2007, 9:45 pm
Nime

Nime

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nime zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie żebym był za takim malowaniem głupot typu "CHWDP, KSG, HKS" i inne głupoty bo sam tego nienawidze ale w czym, wam skejterom, to przeszkadza? Gorzej sie jeździ po rampie na której jest coś napisane? Mnie takie coś nerwuje bo te wszystko CHWDP i inne głupoty ściany mi zajmują na których mógłbym malować. Ale wam? oO

Napisane Sep 4, 2008, 10:39 pm
Smuggie

Smuggie

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Smuggie zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mnie to denerwuje, raz sie wyjeb*lem na rampie i pozniej mialem spodnie ujeb*ne srebrna farba -.-

Napisane Sep 5, 2008, 6:58 pm Ostatnio edytowane Sep 5, 2008, 6:59 pm przez Smuggie
sk8ate

sk8ate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8ate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

do nas do sk8parku przychodza wieczorami menele jakieś i wiadomo butelki , porozbijane lub nie i takie tam .

Napisane Sep 5, 2008, 11:38 pm
Dro0v

Dro0v

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dro0v zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie to jest po prostu wandalizm... wandalizm = łamanie prawa więc ja tam bym zgłaszał, bo graficiarze jak i menele mają kupe innych miejsc na malowanie/picie wódy, a my skaterzy...? głównie te skateparki... :thinking:

Napisane Sep 7, 2008, 8:14 am
cormax92

cormax92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cormax92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dro0v powiedział(a):
Dla mnie to jest po prostu wandalizm... wandalizm = łamanie prawa więc ja tam bym zgłaszał, bo graficiarze jak i menele mają kupe innych miejsc na malowanie/picie wódy, a my skaterzy...? głównie te skateparki... :thinking:

graficiarze daj spokój jeszcze nie spotkałem graficiarza malującego po skateparku to malują jakieś je*ane dresy i dzieci chcące się popisać jakimś gównem

Napisane Sep 9, 2008, 4:17 pm
Dro0v

Dro0v

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dro0v zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cormax92 powiedział(a):
Dro0v powiedział(a):

graficiarze daj spokój jeszcze nie spotkałem graficiarza malującego po skateparku to malują jakieś je*ane dresy i dzieci chcące się popisać jakimś gównem

Przepraszam źle sie wyraziłem. Miałem na myśli graficiarzy jako ogólnie użytkowników sprayów :)

Napisane Sep 9, 2008, 5:06 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak mają cos malowac niech malują jakies fajne grafiti
a nie wyzywajo kogos ja na skatepark w moim miescie nakleilem naklejke z hedonu

Napisane Sep 10, 2008, 3:03 pm Ostatnio edytowane Sep 24, 2008, 4:34 pm przez GrubyAdam
Cinus91

Cinus91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cinus91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

GrubyAdam powiedział(a):
jak mają cos malowac niech malują jakies fajne grafiti
a nie wyzywajo kogos ja na swój skatepark takleilem naklejke z hedonu
twój skatepark a zrobiłeś go ?  ;) czy raczej w twoim mieście ^^
pzdr B)

Napisane Sep 10, 2008, 4:37 pm
Math

Math

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Math zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na szczęście nie mam takiego problemu na miejscówce na której jeżdze a mianowicie na skateplazie w gdańsku, ludzie są ogólnie spoko, wandalizmu nie ma (bo w sumie i nie ma co zniszczyć) i na szczęście nie ma żadnych "tagów" w stylu ' tu byłem, tu podpisałem, tu sie z tego powodu spuściłem'... jedyne na co można ponarzekać to śmiecenie (oczywiście nie wszyscy) mimo że koszy jest nawet sporo, no i czasem bikerzy używają ich jako pachołki do skoków a mogli by je po wszystkim poukładać na miejsce bo innym to zapewne troche przeszkadza bo zabiera cenne miejsce ale to w sumie szczegóły tylko...

a wracając do tematu wandalizmowi kategoryczne nie, i co tu dużo mówić. A ludzie którzy niszczą nie swoją własność i tylko po to by to zniszczyć to idioci i ich sie raczej zrozumieć nie da, co tam siedzi w ich móżdzkach... czasem sie też zastanawiam, jak idę ulicą i widze przewrócone kosze, czym ten kosz sobie zasłużył nie że próbuje go bronić, może zaczepił tego gościa co go sponiewierał, może źle sie spojżał, może stał mu nie potrzebnie na drodze... nie wiem, ale czy to powód by go rozwalać i rozsypywać wszystko w około?... no to żem sie rozpisał a chciałem tylko troche..

a wiec meritum sprawy.. wandalizm = nie, Ci co sie tego dopuszczają bez żadnych racjonalnych pobudek to idioci (no chyba że robią jakąś partyzancką akcje zakrojoną na wielką skale by zniszczyć dławiący nas ustrój?? może to jest powód) a śmietniki nikomu nie zawadzają....  peace

Napisane Sep 11, 2008, 9:03 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja