Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Niszczenie Skateparków

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Niszczenie Skateparków, U Was też tak jest?
sqlejciq14

sqlejciq14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sqlejciq14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Są rzeczy które wiekszość skaterów kocha, a przynajmniej szanuje. Lecz niektórzy tego nie rozumieją i przychodzą sobie beztrosko na skatepark, na przykład aby wysprayować swoją ksywkę na rampie. Na koniec wakacji dowiedziałem się że we Włocławku jest Skatepark. Gdy byłem tam pierwszy raz miejsce te wyglądało zupełnie inaczej niż dzisiaj, w złym tych słow znaczeniu.

Po co niektórzy to robią? Co mają po tym że zniszczą coś co komuś sprawia jak wiele radości? Ja osobiście takich ludzi nie rozumię!
Odpowiadajcie! 

*Napisane Jan 27, 2007, 10:05 pm
Grico94

Grico94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grico94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bazancik - "jakieś dzieci próbowały ją wyciągnąć.Ale nie dały rady"
To może trzeba było je przepędzić ? A nie się patrzeć ? ^^)
Jeśli chodzi o moje miasto to nie ma i tak skate parku... masakra :(
Kiedyś w parku na zrypanej powierzchni (twarde, chropowate i nierówne) ustawili kilka przeszkód. No cóż... w parku... nie były zbyt szanowane  :mad:
Ale co tam. Jak są chęci to zawsze się znajdzie jakieś miejsce żeby pojeździć
( swoją drogą ja dopiero zaczynam swoją przygodę z rolkami. w sobote mi zlecą dopiero 2 tygodnie, więc jeżdżę... ekhm "nieprofesjonalnie"  :rolleyes:)

*Napisane Apr 16, 2009, 2:25 pm
kendizu

kendizu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kendizu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi tam nie przeszkadza jak ktoś zrobi ładne, dopracowane grafiti, i nawet uważam ze lepiej wyglada box jak ktoś coś na nim maznie, ale nie jakieś 3 kreski i ktoś myśli ze fajny ejst bo pobazgrał sobie:/

Napisane Jun 15, 2009, 2:41 pm
googi

googi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to googi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u  mnie na  skateparku to najbardziej wkurzają cioty na odkurzaczach czyt. skuterach
jak przyjadą i  sie cieszą ze  po funboxie sobie przejadą ;/ albo przyjedzie  jakiś dziadek samochodem i sobie  między  rampami zaparkuje ;|

Napisane Jun 15, 2009, 3:56 pm
Marcu

Marcu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi grafy nie przeszkadzają , ale jak po sp walają sie potłuczone butelki , albo jak przeszkody są poniszczone to krew mnie zalewa ;]

Napisane Jun 16, 2009, 11:14 am
siwyowp70

siwyowp70

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siwyowp70 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to co ze ktos pomaluje sprayem rampe jezdzi sie tak samo

Napisane Jul 22, 2009, 2:21 pm
kubamaju4

kubamaju4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubamaju4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A mnie wkurza jak przychodzą takie kozaki co nic nie umieją, jarają cały czas fajki, nabijają się ze wszystkich, w dodatku siedząc na boxie, mimo że obok są wolne ławki. To mnie dobija. A grafy to zbytnio nie przeszkadzają.

Napisane Jul 22, 2009, 3:05 pm Ostatnio edytowane Jul 22, 2009, 3:05 pm przez kubamaju4
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

U mnie jest a raczej byl skatepark. maly Kurwa najpierw chcieli mnie obrobic. typek wpierdol dostal potem:D a teraz jest w takim stanie ze nic tam sie nie da zrobic;/ rampa jest rozjebana po maxie. zreszta konstruktor to tez jakis skurwiel. rampa z dziurami i przerwamixD. postaralismy sie o drugi skatepark rok wyciaglismy go od gminy ale postawili. potem cos dyrektorce szkoly odmilo i nam go ogrodzila metalowym ogradzeniem. od rurki do ogrodzenia jest 1m.;/ przychodza dzieci i kurwa rozpierdalaja miejscuwke marza itd. inni zrobili sobie ognisko na murku;/ jeszcze inni smieca. kurwicy mozna dostac;/

Napisane Dec 31, 2009, 2:31 pm
ddominikk

ddominikk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddominikk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wrzucmy to na forum graffiti moze sie choc troche odczepią
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Napisane Jan 1, 2010, 2:43 am
rester

rester

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rester zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nie pomoze takich to tylko napierdalac. bo innego sposobu nie ma. oni maja wyjebane gdzie pokoluruja sobie sciane, murek czy co innego. ich obrazek musi byc i tyle. wiec to sensu nie ma;/

Napisane Jan 1, 2010, 12:17 pm
Elek93

Elek93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Elek93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

googi powiedział(a):
u  mnie na  skateparku to najbardziej wkurzają cioty na odkurzaczach czyt. skuterach
jak przyjadą i  sie cieszą ze  po funboxie sobie przejadą ;/ albo przyjedzie  jakiś dziadek samochodem i sobie  między  rampami zaparkuje ;|

Zróbcie jak w 1:37
http://www.youtube.com/watch?v=JUdH9Mkd3EA

Napisane Jan 1, 2010, 4:54 pm
rester

rester

Member
Wyświetl posty

kiedys skakalismy no i typek widzial i po chamie nam zaparkowal. Wiec kumpel chcial mu 360 na maske zrobic. naszczescie trzymalismy go bo to chyba merc byl;/ haha dobre;]

Napisane Jan 1, 2010, 9:45 pm Ostatnio edytowane Jan 1, 2010, 9:48 pm przez rester
WieczorLBN

WieczorLBN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to WieczorLBN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W Lublinie były kiedys dwa skateparki obydwa beznadziejne ale przynajmniej były.
Niewiadomo dlaczego jeden został rozłożony(zabrano wszystkie miejscówki)
Drugi mieści sie na blokowiskach, w uj dresiarzy wieczorami (park jest oswietlany wiec fajnie by sie smigalo nawet wieczorami) no nie jest pomalowany nawet;)) bo zrobili im scianki obok zeby mogli sie wyzyc -.- Wszystko bylo fajnie do czasu az jakas banda podpierd-----a wszystkie blaszki... Zapewne dla zabawy jak ekipa blackganga....

Napisane Jan 2, 2010, 7:04 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kradną rurki i JP piszą.

Napisane Mar 29, 2010, 10:29 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

juniwersal powiedział(a):
Kradną rurki i JP piszą.

:rolleyes: rurki sie zabetonowuje : )

Napisane Mar 30, 2010, 2:28 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to juniwersal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

HulajnogaFun powiedział(a):
juniwersal powiedział(a):
Kradną rurki i JP piszą.

:rolleyes: rurki sie zabetonowuje : )

Haha, no co ty?
Impossible is nothing :D

Napisane Mar 30, 2010, 2:34 pm
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Możesz nie wierzyć, ale u nas na serio zakosili i na złom zanieśli  :(
Wkurza mnie jeszcze to, że kilka dni po zbudowaniu przeszkody, było widać więcej markera niż drewna :/

Napisane Mar 30, 2010, 3:50 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HulajnogaFun zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rozwiazaniem moga byc kryte parki gdzie wpuszczaja tylko kolesi z deska, rolkami, albo BMx, czy hoi wie z czym jeszcze... : DDD

Napisane Mar 31, 2010, 11:47 am
Multilotek

Multilotek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Multilotek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta jasne... W takim mieście jak moje to na pewno ktoś zainwestuje w kryty skatepark :P

Napisane Mar 31, 2010, 4:23 pm
juniwersal

juniwersal

Member
Wyświetl posty

Tutaj nawet niekrytego nie ma. Zaledwie kilka przeszkód, miniramp.

Napisane Mar 31, 2010, 7:04 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun

Member
Wyświetl posty

Multilotek powiedział(a):
Ta jasne... W takim mieście jak moje to na pewno ktoś zainwestuje w kryty skatepark :P

Przecie można pomarzyć, nie?  :rolleyes:

Napisane Apr 1, 2010, 10:09 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja