Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » decki andera

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
decki andera
RybaSlap

RybaSlap

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RybaSlap zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wątpie, żeby ktoś go miał. Weszły na a.pl dzisiaj, albo wczoraj. Może w przyszłości skusze sie na ten blat :cyclops:

Dodany

Napisane Jan 31, 2007, 3:48 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:05 pm przez bydlak
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

decki andegrand.pl byly produkowane juz jakies 2 lata temu w dwindle, tak jak teraz byly dwa modele, jesli sie nie myle byly atari i angelgirl, z opwiadan starszych kumpli wiem, ze w modelu angelgirl nie dalo sie rozwalic nose'a, walili o beton i nic, moim zdaniem to dobre decki ^^) chociaz sa lepsze ;)

Napisane Jan 31, 2007, 4:03 pm Ostatnio edytowane Jan 12, 2008, 6:52 pm przez johnny1
Rider777

Rider777

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rider777 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem kiedys andergranda ale dawno.Po kilku dniach się rozwarstwial.

Napisane Jan 31, 2007, 4:13 pm
lookas

lookas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lookas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

patrzyłem w nowym info i ta z gównem mi sie podoba :P

Napisane Jan 31, 2007, 4:38 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja bym tego nie ryzykowal, jezli sa takiej jakosci jak te kolka co teraz sprzedaja to masakra ;O ale znajac zycie pewnie wiekszosc dzieciakow kupi blat andera zeby sie nim lansowac wsrod kolegow ;)

Napisane Jan 31, 2007, 4:41 pm
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem blat andera i nie narzekałem. Miał fajny profil łatwo się na nim triki kręciło tylko, że... przetrwał 5 dni. No, ale to dobrze, bo słyszałem, że tamtych już ma nie być więc te z pewnością są lepsze :)

Napisane Jan 31, 2007, 5:28 pm Ostatnio edytowane Jan 31, 2007, 5:29 pm przez tomeckc
kubahcino

kubahcino

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubahcino zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakeiś 1.5 roku temu miałem andera minilogo i byłem z niego zadowolony. Moge powiedzieć, że są to lekkie, wytrzymałe blaty z dobrym profilem.

Napisane Jan 31, 2007, 5:31 pm
zetaf

zetaf

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetaf zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolega miał dłuuugo na nim jeździł i nie mógł połamać:) a zwłasnego doświadczenia nic nie wiem ale jak nie bede miał kasy to pewnie kupie andegranda.....

Napisane Jan 31, 2007, 5:34 pm
charset

charset

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to charset zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niewiem trzeba sprubować :) Ja osobiście poczekam aż będzie pewność że te blaty są spoko. Ale wiadomo że jedni mówią , że blat sie po 1 dniu rozwarstwia albo bo zwykłym ollie złamany tail ... A zaś inni że 2 sezony wytrwał hehe pozdro =)

Napisane Jan 31, 2007, 5:49 pm
Seeth

Seeth

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seeth zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

anderek sprzedaje dobre deski, i ogólnie to co ander sprzedaje jest git. Nie mam zastrzerzen

Napisane Jan 31, 2007, 5:54 pm
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś były fajne decki (atari,andegirl, kaczor lub minilogo). W tych nowych nie widać kolorowych warstw i wyglądają mi one na stajnię wszystkich shitków za 99zł. Na dodatek te grafy.... Jedna z neta, druga to zwykła czcionka...

Napisane Jan 31, 2007, 6:04 pm Ostatnio edytowane Jan 31, 2007, 6:10 pm przez Wojtass
Nasa

Nasa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nasa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

decki andegrand.pl byly produkowane juz jakies 2 lata temu w dwindle, tak jak teraz byly dwa modele, jesli sie nie myle byly atari i angelgirl, z opwiadan starszych kumpli wiem, ze w modelu angelgirl nie dalo sie rozwalic nose'a, walili o beton i nic, moim zdaniem to dobre decki ^^) chociaz sa lepsze np jart

Ja mialem andergirla i bezkitu był nieznliszczaly;P "Good shit"

Napisane Jan 31, 2007, 6:08 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem moze te blaty sa fajne ;D moze sie kiedys na nie skusze a moze sa do dupy ;p tak czy siak polecam Nervousa mam juz 2 blat i wymiata :d ;P

Napisane Jan 31, 2007, 6:31 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pro Kaczor - podobno dobry byl i mial kolorowa warste :O:O:O:O:O
a te? moze ta sama jakos, widze ze profil nawet nawet. ;]

Napisane Jan 31, 2007, 8:11 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adik93 powiedział(a):
powiedzcie gdzie są produkowane bo mże się skusze.

Ta seria tam gdzie miniramp'y.

Wojtass powiedział(a):
Na dodatek te grafy... Jedna z neta...

Oj Wojtek Wojtek a ty znowu szukasz czegoś jak najgorszego co da się powiedzieć.
Ale nie wyszło.

Grafika jest własnoręcznie malowana przez bootsa.

Napisane Feb 1, 2007, 10:55 am
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Adik93 powiedział(a):

no czyli lipa beda sie szybkro kruszyc i skracac

Napisane Feb 1, 2007, 1:13 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elsajan powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Adik93 powiedział(a):

To się okaże, ale skoro wiesz o tym zanim choć jeden został przetestowany to spoko...

Napisane Feb 1, 2007, 1:20 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
elsajan powiedział(a):
Zyga powiedział(a):
Adik93 powiedział(a):

To się okaże, ale skoro wiesz o tym zanim choć jeden został przetestowany to spoko...
nie no zyga ja wystawiam opinie po tym jak zobaczylem co sie dzieje z minirampami

Napisane Feb 1, 2007, 1:26 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

elsajan powiedział(a):
nie no zyga ja wystawiam opinie po tym jak zobaczylem co sie dzieje z minirampami

Poszło na dop tej febryki co miniramp bo to dość popularne deski na które nie było za dużo narzekania i w dobrej cenie.

Ale... poczekamy zobaczymy.
Obyś nie miał racji ;)

Napisane Feb 1, 2007, 1:29 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2007, 1:30 pm przez Zyga
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Łał! wygladaja znakomicie! pojezdzil bym se na takim ale niemam kasy na decka:(

Napisane Feb 1, 2007, 2:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja