Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Rąblów byliście?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rąblów byliście?
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie, dla tych którzy śmigają w okolicach Województwa lubelskiego.
Był ktoś w Rąblowie?
Jeśli tak to co sądzicie o tym stoku? A może polecacie jakieś inne miejsca w okolicy?? B)
piszcie

Napisane Jan 31, 2007, 7:27 pm
Powerskip

Powerskip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Powerskip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja byłem w Rąblowie ;) Stoczek nie jest taki zły ale troche płaski, na lajtowe zjeżdżanie jest fajny polecam!. Zajżyj na stronke... www.nartsport.pl bodajże...a jak nie ta stronka to wpisz w google rąblów i Ci wyskoczy B) Aha zapomniałem dodać iż jest nowy stok 500m i całkiem stromy jest on chyba w Chrzanowie.

Pozdro!

Napisane Feb 9, 2007, 3:45 pm Ostatnio edytowane Feb 9, 2007, 3:46 pm przez Powerskip
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wczoraj byłem w rąblowie na snowskacie i jest tam SNOWPARK!!!! Ponad 3h śmigałem na boxach wyskoczniach itp...Było super!!!Naprawde polecam tam jechać na snowboard i snowskate bo snowpark jest wyjechany na maxa

Napisane Dec 28, 2007, 12:15 pm
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaja sobie robisz czy naprawdę boxy postawili??
Hopki widziałem jak byłem ostatnio (chyba wtorek przed świętami) ale nie były za dobrze naśnieżone więc tylko po stoku jeździłem, ale boxa na pewno nie było.

A swoją drogą to nie sądziłem że wybudują snowpark, troczę mnie tym zaskoczyli (pozytywnie)

jak masz jakieś zdjęcia z jazdy to wyślij mi na PM jak możesz.

Napisane Dec 28, 2007, 1:53 pm Ostatnio edytowane Dec 28, 2007, 1:54 pm przez krystano
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wstaw tutaj a nie wyślij mu na pm.

Napisane Dec 28, 2007, 2:00 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to erapin1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niestety nie miałem aparatuale boxy i inne przeszkody są aśniegu jest bardzo dużo oczywiście jak  jeździłem to każdy na mnie oczy wystawiał i gadałem z kilkoma snowboardzistami no i  byli mną zafascynowani bo pierwszy raz takie cos widzą :)Robiłem jakieś indi na snowskate i te podobne :cyclops: Jak będe następnym razem postaram sie zrobić jakieś foty i gify

pozdro...

Napisane Dec 28, 2007, 4:51 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

ja może jeszcze raz jutro pojade

PS może ktoś mnie zauważy  B)

Napisane Dec 31, 2007, 8:59 am
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"www.snowtown.pl" powiedział(a):
Park Rąblów.
Snowparki powstają teraz jak grzyby po deszczu, i to w coraz bardziej specyficznych miejscach. W Rąblowie niedaleko Lublina w ośrodku NartSport powstał mały snowpark oferuje on razie kilka przeszkód jibowych. Sprawdź stronę ośrodka.

Czyli jednak prawda. Ale nigdzie nie znalazłem fotek przeszkód. Wybiorę się może jak będę miał wolne.

P.S. edytuj posty.

Napisane Dec 31, 2007, 10:15 am Ostatnio edytowane Dec 31, 2007, 10:33 am przez Julekk6
krystano

krystano

Member
Wyświetl posty

1 stycznia może ja też przyjadę o której godzinie będziesz erapin1?

Napisane Dec 31, 2007, 4:46 pm
erapin1

erapin1

Member
Wyświetl posty

dokładnie nie wiem czy jade ale jak już to prawdopodobnie wieczorem

Napisane Dec 31, 2007, 5:59 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja