Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » Wasz pierwszy drewniany blat....

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wasz pierwszy drewniany blat...
arktos3

arktos3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arktos3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaki był Twój pierwszy drewniany deck?
Napisz!
PS. szkoda że nie mogę robić sond...

Napisane Feb 1, 2007, 5:08 pm Ostatnio edytowane Feb 2, 2007, 7:51 am przez arktos3
wishjet

wishjet

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wishjet zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mój 1 to był BERLINWOOD. B)

Napisane Feb 1, 2007, 5:19 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

super zaje.bista samoróbka xD mam ją do teraz ;D bo to unikat jakich mało xD

Napisane Feb 1, 2007, 5:52 pm
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mitt 1 Gen. 5 PLY * śmigam na nim do teraz !

Napisane Feb 1, 2007, 5:58 pm
rufus102

rufus102

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rufus102 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm :D samoróbka :D profil 15* a concave w skali od 1 do 5 był na -1  ^^)

Napisane Feb 1, 2007, 6:34 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Holywood pro model Mellow - Mateusz odszedł (z teamu), ale blat został :) fajny jest, ale patrząc z perspektywy czasu, i zarówno na progres HW jak i innych polskich blatów, teraz można kupić deseczki o wiele fajniejsze. sentyment jednak do niego mam i nie sprzedam go na pewno :) (tak samo jak mój pierwszy TD - Darkstar G7)

Napisane Feb 1, 2007, 6:42 pm
Karpiorfb

Karpiorfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karpiorfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj pierwszy to rusties :)

Napisane Feb 1, 2007, 6:43 pm
czubus

czubus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czubus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Móje pierwszy drewno to dreamwood;]

Napisane Feb 1, 2007, 6:50 pm
SzczurFb

SzczurFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SzczurFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

DreamWood.... to byly czasy

Napisane Feb 1, 2007, 6:52 pm
Mikolaj92

Mikolaj92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikolaj92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bober12 powiedział(a):
Mitt.
tak samo... :]

Napisane Feb 1, 2007, 7:46 pm
fujitsu

fujitsu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fujitsu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja sie wyroznie i powiem ++woodguest++ :)

Napisane Feb 1, 2007, 7:48 pm
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe, ja jestem staruchem w tej dziedzinie jak tak ptrzę na ten temat... na fb jeżdżę ponad 2 lata, moim pierwszym drewnianym deckiem była samoróbka z skrzynki po truskawkach, co było dość powszechne w tamtych czasach... fingerboarding wyglądał zupełnie inaczej, tech decki były najlepsze, tylko co niektórzy je posiadali wtedy... aż się łezka w oku kręci, trucki miałem w tej desce z klocków lego i kółka z resoraka... stare dobre czasy...

Napisane Feb 1, 2007, 7:54 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mitt generacja 0, wtedy to sie nawet mitt nei nazywalo :P Niektorzy widzieli ten deck na WIF#1

Napisane Feb 1, 2007, 8:47 pm
Rychuskater

Rychuskater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rychuskater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wiadomka.... samorobka 3 warstwy fornir!!

Napisane Feb 1, 2007, 8:50 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od Ptaszka Samorobka mam do niej sentyment ;D

Napisane Feb 1, 2007, 8:55 pm
klimosz13

klimosz13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to klimosz13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rachoolak powiedział(a):
mitt

Byłeś pierwszym klientem Grześka, to do ciebie należał pierwszy Mitt

Napisane Feb 2, 2007, 8:37 am
zimus1

zimus1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zimus1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mitt 5warstw mam go do dziś i jestem z niego dumny super tricki sie nim robi
B)

Napisane Feb 2, 2007, 4:08 pm
Biczhedd

Biczhedd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhedd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rusties 1 gen. Mam go do dzis w 3 czesciach hehe

Napisane Feb 2, 2007, 4:12 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Berlin wood. Nadal na nim jezdze a troche czasu juz ma;)

Napisane Feb 2, 2007, 6:01 pm
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rusties pro Ciucias. Potem go sprzedałem :D Aktualnie evolve.

Napisane Feb 2, 2007, 6:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja