Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozosta貫 » Snowboard » Paski do wi您an!!!!

Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Paski do wi您an!!!!
zlotyLks

zlotyLks

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zlotyLks zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Witam

Tak czyta貫m wasze posty ze nie ma mozliwosci zdobycia pask闚 do wi您a wi璚 sie odezwa貫m;)
Komu wogole pekaj paski?i czy kto kolwiek jest zainteresowany kupnem takiego?
Bo  ja tez jezdze na desce i  stwierdzi貫m ze cos trzeba zrobic z brakiem na rynku tego produktu a ze mia貫m mozliwosc;) wiec to zrobi貫m hehehe;)
Pozdrawiam i jestem ciekaw waszych komentarzy

Napisane Feb 2, 2007, 2:38 am
wabahaba

wabahaba

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to wabahaba zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Paski s bo mi jak pop瘯a to kupi貫m po 5 z w skateshopie. Faktycznie jest trudno dosta ale mieli jakie akurat wolne. Tak wi璚 albo trzeba napisa 瞠by przys豉 producent albo szukac po skateshopach

Napisane Feb 14, 2007, 5:44 pm
zlotyLks

zlotyLks

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to zlotyLks zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

zdi璚ia wysle na maila jesli ktos chce !!! moj numer gg 3096896 lub kom 514200903 a takze poczta zloty.bartek@interia.pl

Czekam na wasze odpowiedzi

Pozdrawiam

Napisane Feb 15, 2007, 10:15 am
Strony: << poprzednia 1 nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja