Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Ah te oceny

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Ah te oceny
filut

filut

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filut zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od dłuższego czasu denerwuje mnie wasze ocenianie. Wiekszosc z was zna tylko dwie oceny: 1 i 10. Debile ktore maja wlasne triki na top 20 daja 1 kazdemu na kogo wejda zeby podwyzszyc sobie ocene i miejsca w rankingu. A reszta potrafi tylko : ,,oo ale kozak - 10" , ,,wymiatasz 10" itp. Oczywiście znajda sie normalni ludzie ktorzy ocenia ci foto sprawiedliwie ale to bardzo nieliczna grupa. Przepraszam jezeli taki temat juz istnieje ale nie chcialo mi sie szukac. Pozdro

*Napisane Feb 2, 2007, 2:55 pm
Deseczka

Deseczka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Deseczka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Święta prawda. A jak ktoś już coś mądrego napisze, to każda kolejna osoba powtarza słowa przedmówcy, dodając ewentualnie inne przywitanie lub pozdrowienie.

Napisane Feb 2, 2007, 3:08 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie też to troche wkurza że ktoś jak zazdrości jakiegoś tricku daje 1 i nawet o tym nie pisze a robi to tylko po to żeby popsuć średnią

fajnie by było gdyby była taka opcja że jak ktoś ocenia jakieś zdjęcie to automatycznie pojawia sie pod zdjęciem komunikat że dany użytkownik wystawił taką ocenę

Napisane Feb 2, 2007, 3:09 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm.. jak mi sie podoba to daje 10 jak nie to daje nizsza ocene.
jezeli widze ze ktos sie stara, chociaz mu to najlepiej nie wychodzi to nie jestem surowy, trzeba podbudwac ludzi ^^

jezeli poza, albo jakas lipna fota to oczywiscie ocena niska.

aha, czesciej oceniam samo zdj niz trick.
tyle elo

Napisane Feb 2, 2007, 3:11 pm
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ci nei pasuje ocenianie zawsze mozna je wylaczyc ;] ja w kazdym razie nie patrze na trudnosc tricku lecz na jego wykonanie, zreszta rzadko stawiam oceny, przewaznie jak cos zrobi na mnie duze wrazenie to daje 10

Napisane Feb 2, 2007, 3:14 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to jeszcze nie jest najgorsze...najgorsi są ludzie co piszą : "jestem pierwszy to masz 10" itd...jak dla mnie to kompletni debile

Napisane Feb 2, 2007, 3:14 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Był już kiedyś taki temat, bo chyba nawet Zyga, się pytał czy wykorzystujemy pełną skalę ocen. Dlatego też chyba powstała możliwość wyłączenia oceniania. Po za tym mogłeś ten temat dać na hydepark, bo nie tylko w SB tak oceniają:P Moderacja
PEACE

Napisane Feb 2, 2007, 3:17 pm
EDi

EDi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to EDi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem dzisiaj taki przypadek z userem 'FbSpArTa' oceniłem mu zdjecie tak jak na to zasługiwał, a za chwile dostalem wiadomośc na gg że zaraz dostane 1 za kazdy moj, gif i zdjecie. Niewiem co zamierzał tym osiągnąć ale nie robi to na mnie wrazenia, jeżeli kazdy bedzie sie tak mścił to ten portal zejdzie na psy.

Napisane Feb 2, 2007, 3:22 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

JA zawsze oceniam trudnosc,klimat... i sumuje. A jak cos mi sie bardzo podoba to odrazu wale 10. A jak nie to 1. CZasem jak mi sie podoba daje 10,a jak srednio to 1. Zalezy od pogody...

Napisane Feb 2, 2007, 3:34 pm
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja oceniam jak chce, jak mi siepoba daje 10 jak czegos brakuje to jakies niższe oceny, ale jak już jest wielkie (zaprzeproszeniem)gówno, to daje pałe....i tyle

Napisane Feb 2, 2007, 3:41 pm
startrek

startrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to startrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no znam ten bol...
kiedys moje foto bylo w top 3 i jeden debol dał mi taki komentaż:
"foto super, ale nie zasługóje na 3 miejsce, dlatego daje ci 1"

Napisane Feb 2, 2007, 3:59 pm
borek625

borek625

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borek625 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

EDi powiedział(a):
Miałem dzisiaj taki przypadek z userem 'FbSpArTa' oceniłem mu zdjecie tak jak na to zasługiwał, a za chwile dostalem wiadomośc na gg że zaraz dostane 1 za kazdy moj, gif i zdjecie. Niewiem co zamierzał tym osiągnąć ale nie robi to na mnie wrazenia, jeżeli kazdy bedzie sie tak mścił to ten portal zejdzie na psy.

jak dla mnie tacy ludzie nie powinni byc na a.pl
nie rozumiem ich ;/

Napisane Feb 2, 2007, 4:46 pm
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam taki kodeks. Nie oceniam gifów (jakości wielkości itp). Oceniam trik tylko na gifie (oczywiście sprawiedliwie :P). Jeżeli oceniam fotke to nie trik tylko jak to foto zostało zrobiony. Mam żal do ludzi ktorzy piszą naprzykład, fota fajna ale trik do dupy albo kiepski i piszę że dają 5, chociaż foto naprawde kozak. Co do 1 to dałem paru kolesiom, co mnie wkurzali (Edeq15, Szogar). No i muszę się przyznać że dałem też kolesiom w top 20 "1" ale dlatego że naprzykład trik nie zasługiwał na takie miejsce, czyli np 1. Kolesie sami spadali na 20 tylko

Napisane Feb 2, 2007, 5:22 pm
mikel1994

mikel1994

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikel1994 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no moze i  popieram ale co z tego?? chciales nam o tym poinformowac to mogles na komunikatorze, forum jest do wymieniania pogladow, i dowiadywania sie roznych zeczy

a ty napisales co ciebie wkurwia i co?

Napisane Feb 2, 2007, 6:03 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja oceniam jak mi sie podoba, nieraz nie chce mi sie pisac to napisze ze kozak i daje ocene. Wali mnie czy ktoś czyta moją ocene i czy mu sie podoba jak jest napisana!!!
I nigdy nie zazdroszcze nikomu tricku!!! Ja zawsze jak widze trick który jest konkretny to daje 10, a jak widze jakieś gówno które na dodatek jest pozą albo cudze to daje 1!!!
To tyle co mam do powiedzenia.

Właśnie... co z tego że cie to wkurza?? Mamy Pisać "jestes moim ziomkiem bo mnie też, szaleje za toba"?? Jak już napisałem wczesniej mi to nie przeszkadza, bo większość takich komentarzy widnieje na a.pl  :) :) :)

Napisane Feb 2, 2007, 6:21 pm
avensis14

avensis14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to avensis14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja takze oceniam jak mi sie podoba to daje 9-10 a jak nie to 1-6 ;]

Napisane Feb 3, 2007, 9:45 am
ziomal501

ziomal501

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomal501 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie też to bardzo w**** bo ja staram sie być obiektywny i rzadko zdarza mi się dać dychę w związku z czym często spotykam się z wpisami na mojej stronce typu " K**** ale z ciebie p**** !!! dajesz 8 za kickflip nosemanual ? lecz się " Ludzie nie oceniajcie ludzi których nie znacie :/

Napisane Feb 3, 2007, 12:33 pm
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

krzynowek powiedział(a):
hmm.. jak mi sie podoba to daje 10 jak nie to daje nizsza ocene.
jezeli widze ze ktos sie stara, chociaz mu to najlepiej nie wychodzi to nie jestem surowy, trzeba podbudwac ludzi ^^

jezeli poza, albo jakas lipna fota to oczywiscie ocena niska.

aha, czesciej oceniam samo zdj niz trick.
tyle elo

u mnie tak samo ale w gifach oceniam tylko trick(przecież po to sa aby pokazac najlepszy trick).Jak zdjęcie ollie z 3 schodów jest wypas to głównie oceniam zdjęcie(wykonanie,jakośc).Ale czasem trick też ocenię.

P.s średnia wieku użytkowników na andegrand.pl to 12 lat(oby aż tyle)

Napisane Feb 3, 2007, 1:06 pm
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MNIE TEŻ TO WKURZA  BO JA OCENIAM SPRAWIEDLIWIE (PRZYSIĘGAM NA 100%) I NAWET JAK WYŚLE MOJE WŁASNE, ZARĄBISTE FOTKI TO I TAK MI NIE PRZYJMĄ. ALE NIE WIEM CZEGO

Napisane Feb 3, 2007, 2:00 pm
chlastek13

chlastek13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chlastek13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mnie denerwowało takie ocenianie bo jeżeli pierwsze 4 osoby dadzą ci po niskich ocenach to późnej inni wchodzą i wystawiają taką ocene jaka jest w średniej żeby miec takie zadane jak większość. Mędzy innymi dlatego wyłączyłem sobie ocenianie

Napisane Feb 3, 2007, 2:07 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja