Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Buty » Buty Osiris co sadzicie ?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Buty Osiris co sadzicie ?, wypas czy shit ?
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sadzicie o butach marki Osiris ? ja osobiscie mam 2 pary Osiris Daze(niezniszczalny i TANI model mozna kupic do 150 zl mam je rok !!) i Osiris Spirit(troche podeszwa sie zdziera za szybko). A jakie jest wasze zdanie o tej marce ??

Dodany

Napisane Feb 2, 2007, 5:03 pm Ostatnio edytowane Apr 26, 2008, 10:26 am przez bydlak
kubahcino

kubahcino

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubahcino zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam zamiar kupić osirisy (chino) i chciałbym się dowiedzieć co o nich sądzicie

Napisane Feb 2, 2007, 5:35 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

idzie luty podkój buty

osirisy dobre są ale ja osobiście polecam etniesy-zajebis.te buty

Napisane Feb 2, 2007, 5:36 pm
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja teraz gdy zamawiam buty to niezakladam durnych tematow kupuje te co mi sie podobaja!

Napisane Feb 2, 2007, 5:42 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no i potem okaze sie ze po miesiacu masz po butach ;/ ja wole znac opinie innych

Napisane Feb 2, 2007, 5:44 pm
Karpiorfb

Karpiorfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karpiorfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dziadowe. Jak dla mnie to tylko DC , Adio , etnies sa godne polecenia ,chociaz w DC strasznie podeszfa sie niszczy.

Napisane Feb 2, 2007, 5:49 pm Ostatnio edytowane Feb 2, 2007, 5:50 pm przez Karpiorfb
cliche001

cliche001

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cliche001 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup ale tylko taki model ktory ma podeszwe szyto-klejoną (to widać)

Napisane Feb 2, 2007, 6:11 pm
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackFox powiedział(a):
no i potem okaze sie ze po miesiacu masz po butach ;/ ja wole znac opinie innych

Tak tylko,ze jedni pisza,ze to shit a drudzy te so super buty.I co bys w takiej sutuacji zrobil??

Napisane Feb 2, 2007, 8:45 pm
Alex_HuStLa

Alex_HuStLa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Alex_HuStLa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja miałem osiry trzymały 2lata dopóki mi noga nie urosła tak ze nie mogłem w nich jeździć :/ Kozak buty. ale są też modele które nie wytrzymają długo :
moj kolega miał i po półroku ma dziure w podeszwie

Napisane Feb 2, 2007, 8:48 pm
kraken

kraken

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kraken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam osirisy i nie narzekam....fajnie się jezdzi na desce... B)

Napisane Feb 2, 2007, 9:13 pm
martex

martex

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to martex zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja niedawno kupilem model jerry hsu i sie zajebiscie prezentuja na nodze :D i sa wygodne ogolnie to dobre buty z tego co slyszalem :]

Napisane Feb 2, 2007, 9:14 pm
Brunon

Brunon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Brunon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla mnie buty wypas. Kupiłem se takie za 170 zł i długo mi trzymały. Jak na taką cenę są zajebiste. Pozdrawiam

Napisane Feb 2, 2007, 9:15 pm
jaelement

jaelement

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jaelement zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

od 2 dni mam osirisy (altery) i sa zaje,biste fajnie wyglądaja dobrze zbudowane podeszwa mocna i wogule git. polecam !!

*Napisane Feb 2, 2007, 11:57 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

osirisy rzadz akupilem pare wytrzymuja juz rok jezdzilem i chodzilem w nich jak trzeba bylo bardzo polecam predzej sie rozetra od deski niz rozkleja osirisom mowie  TAK

Napisane Feb 3, 2007, 12:59 am
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Jedrekziom powiedział(a):
BlackFox powiedział(a):

Tak tylko,ze jedni pisza,ze to shit a drudzy te so super buty.I co bys w takiej sutuacji zrobil??

to wtedy bym sie zastanowil bo musi byc jakos minus skoro niektorym sie nie podobaja

Napisane Feb 3, 2007, 7:07 am
Mazi_

Mazi_

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mazi_ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczepan13 powiedział(a):
ja mam osiris 1 rok, ale gdy kupiłem se nowy deck z nowiutkim gripem to zaczeły się niszczyc :(a dokładnie ścierać i to po 3 dniach...

a jaki but sie nie sciera.. ?

Napisane Feb 5, 2007, 3:46 pm
tomekholla

tomekholla

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomekholla zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam osiris pro jerry hsu i sa na maxa wygodne ;]
foto:
http://www.skateparkoftampa.com/spot/productimages/12307large.jpg
http://z.about.com/d/skateboard/1/0/i/E/OsirisChinoCOVER.gif
http://4imgs.com/227/x/OSS135_FULL.jpg
polecam ten model butów bo sa na maxa mistrzowskie! yo

Napisane Feb 5, 2007, 3:49 pm
NyggaSs

NyggaSs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NyggaSs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam na skejta Osiris ALTER, jeżdze w nich jakiś miesiąc i juz są raczej w chujowym stanie. Podeszwa może i nie wytarta ale 'czuby' poździerane i poprzecierane :/. Jednym słowem 'Nie Polecam'

Napisane Feb 5, 2007, 8:23 pm
kubiszon

kubiszon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubiszon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Osiris dobry bucik :rolleyes:

Napisane Feb 7, 2007, 9:13 pm
Serv

Serv

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Serv zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam Osirisy, nawet nie wiem jaki model ale sa syfiaste :/ czekam aż przyjdą Vansy :)

Napisane Feb 8, 2007, 12:47 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja