Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » 540

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
540
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mialem deske 6 razy w zyciu na nogach :)  dzsiiaj jade do Szczyrku wiec moze cos wiecej nakrece :)

Napisane Feb 4, 2007, 3:43 pm
starter

starter

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to starter zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nawet fajne  :cyclops:szkoda że tylko jeden trick :stare:

*Napisane Feb 4, 2007, 3:48 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche bez sensu dawać na forum jeden trick
nawet fajna 540 jak na to że miałeś 6 razy deske na nogach

Napisane Feb 4, 2007, 3:56 pm
FisTacH

FisTacH

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FisTacH zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

spoko jak miałeś deske 6 razy w zyciu na nogach

Napisane Feb 4, 2007, 4:26 pm
emilkaa

emilkaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to emilkaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm jesli miales 6 raz deske na nogach to niby 540 zrobiles od razu??
cos mi sie to tak do konca nei widzi

Napisane Feb 9, 2007, 2:19 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Akurat.... :P Nieźle fajne warunki

Napisane Feb 9, 2007, 2:56 pm
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mialem 3 razy deske na nogach i zrobilem 40 cm chopke i zaliczylem bs indy :)

Napisane Feb 9, 2007, 3:04 pm
Pawlooo

Pawlooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pawlooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet fajne. Ale z tym ze miales deske 6 razy na nogach i odrazu 540?

Napisane Feb 9, 2007, 8:36 pm
marus_14

marus_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marus_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pawlooo powiedział(a):
Nawet fajne. Ale z tym ze miales deske 6 razy na nogach i odrazu 540?

jezdze na deskorolce jakies 3 lata, ale nie sadze zeby to za bardzo pomagalo. wedlug mnie snowboard jest banalny, spiny zalicza sie bardzo latwo bo deska przyczepiona jest do nog, z grabow problem mam tylko z melonem, zeby go wyciagnac, a nad backflipem popracuje w przyszlym roku :P

Napisane Feb 10, 2007, 11:06 am
KeRMaR

KeRMaR

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KeRMaR zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja tu widze 450, a nie 540... okularow nie potrzebuje. magia?

Napisane Dec 21, 2007, 6:58 pm
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

po 1 to nie 540
po 2 to nie ty tylko ja
po 3 nie jeżdze na snowboardzie
po 4 po co taki temat zakladasz? moze napisałbyś chociaż po co go zalozyłeś?

Napisane Dec 21, 2007, 9:02 pm
szaolin29

szaolin29

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szaolin29 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widac ze tylko 6 razy,ladnie...jak baletnica ;p

Napisane Dec 21, 2007, 11:30 pm
Malinaa

Malinaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Malinaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm....ja to widze tak:
Miales ogromnego fuksa. I popierajac kermara to 450 a nie 540. 540 to trudny trick jak na snowboard. Pozatym zeby zrobic przykladowe 360 na deskorolce trzeba sie mniej nameczyc niz przy 360 na snowboardzie. 360 z fakie na deskorolce nie jest takie trudne oczywiscie w porownaniu do fakie 360 na snowsie....

Czyste zywe szczesci xDD

Napisane Dec 22, 2007, 5:51 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja