Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Skate park w zabrzu

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skate park w zabrzu
sidwilson

sidwilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sidwilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hej co myślicie o nowym skate parku w zabrzu (ten koło koścoioła św Wojciecha) oto fotki:
http://img116.imageshack.us/img116/116/skateparkfx1.jpg

Napisane Feb 5, 2007, 2:38 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2007, 3:50 pm przez sidwilson
Miau

Miau

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miau zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jaka firma go zrobiła i ile to mnie wiecej kosztowało?

Napisane Feb 5, 2007, 3:11 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie jest taki zły ale i tak nasza kryta ZAJEZDNIA31 we wrocku jest lepsza:P

Napisane Feb 5, 2007, 3:17 pm
sidwilson

sidwilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sidwilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niwewiem jaka firma go wykonała ale obrucz skate parku jest boisko do koszykówki boisko do piłki nożnej i korty tenisowe a na wiosne jeszcze posadzą drzewa i będzie rodzinny park rozrywki imieniem Jana Pawła II

Napisane Feb 5, 2007, 3:58 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2007, 4:33 pm przez sidwilson
Macho92

Macho92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Macho92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ten skatepark jest świetny, wreszcie jakiś porządny, bo te dwa pozostałe to kiepściutko. No a nawierzchnia - najs ^^). Ogółem zajebisty.  :)

Napisane Feb 5, 2007, 4:20 pm
domifinger

domifinger

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domifinger zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo fajny skatepark :) Będę się musiał wybrać do Zabrza, jak już będę miał rolki :) Miło że postawili też korty i boiska, a najlepiej z tymi drzewami.  :) Przynajmniej będzie zielono i przyjemnie :D

Podejrzewam że skatepark postawił Beton-Bytom.

Napisane Feb 5, 2007, 4:37 pm Ostatnio edytowane Feb 5, 2007, 4:37 pm przez domifinger
CrashFB

CrashFB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CrashFB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak sie składa, że skatepark zasponsorował ksiądz z pobliskiego kościoła. Mówie poważnie :D Hardcorowy ksiądz. A jeździ sie tam maxymalnie zaje*iście!

Napisane Feb 6, 2007, 9:51 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

achh..ja jestem w niebo wzięęta :D

co prawda nie jezdze na deku ale bede miała gdzie chodzić dupy zarywać (:
więc widownie panowie beda mieli ostrą...muaa :*

Napisane Feb 6, 2007, 10:01 pm
Tunior91

Tunior91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Tunior91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a kiedy tam bedziesz bo ja bym popatrzal hahah

Napisane Feb 28, 2010, 8:44 pm
portfelik

portfelik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to portfelik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):
achh..ja jestem w niebo wzięęta :D

co prawda nie jezdze na deku ale bede miała gdzie chodzić dupy zarywać (:
więc widownie panowie beda mieli ostrą...muaa :*

Cytuj:
mysle ze jestes niezla dupa i chcesz mnie bardzo, przyznaj sie

xD a jaki by byl najszybszy dojazd z rudy slaskiej? (procz samochodu ; D)
edit: o jeb cosmy odkopali, przepraszam przepraszam

Napisane Feb 28, 2010, 8:48 pm Ostatnio edytowane Feb 28, 2010, 9:33 pm przez portfelik
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja