Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » decki 9-warstwowe

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
decki 9-warstwowe
charset

charset

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to charset zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niekupuj 9 wartwowych. Za ciężkie. pozdro=)

Napisane Feb 6, 2007, 3:59 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie bierz 9 warstwowych weź sobie najlepiej 7 warstw

Napisane Feb 6, 2007, 4:11 pm
ozzyrys

ozzyrys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ozzyrys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co wy kurwa nie powiecie. "Wez sobie 7 warstwowy". Ale z tych tanszych nie ma 7 warstwowych a o ile dobrze myśle to na lepszy nie masz kasy. Więc biez ten 9 na początek dobry. :mad:

Napisane Feb 6, 2007, 4:13 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak nie masz zabardzo kasy to kup minilogo bardzo dobry deck i niedrogi. A co do 9 warstwowych to nie jezdzilem ale wydaje mi sie ze nie sprawdzaja sie dlatego znane firmy produkuja 7 warstwowe

Napisane Feb 6, 2007, 4:31 pm
Mentos999

Mentos999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mentos999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sam zaczynałem na 9 warstwowym był ok ale troche ciężki. Ogólnie nie był zły  ^^) .

Napisane Feb 6, 2007, 5:02 pm
BruchinSK8

BruchinSK8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BruchinSK8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Miałem deck 9 warstwowy nie byl az tak ciezki ale byl ciezszy od 7 warstwowego to wiadome:PKup sobie lepiej 7 warstwowego

Napisane Feb 6, 2007, 5:05 pm
ZZGRED

ZZGRED

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ZZGRED zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lepiej weź 7 warstwowy 9 sa ciężkie

Napisane Feb 6, 2007, 5:15 pm
lookas

lookas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lookas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dla początkującego 9 warstw to za dużo!

Napisane Feb 6, 2007, 5:15 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem jako swoj pierwszy deck 9 warstwowy i nie ma co ukrywac ze ciezki był ale mocny ze ciezko go złamac było

Napisane Feb 6, 2007, 5:38 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak sie nauczy na 9 dobrze jezdzic to na 7 bedzie wyzsze tricki robil (wiadomo - 9 ciezka, 7 lzejsza) i fakt faktem 9 troche wytrzymalsza.
skoro zaczynasz to chyba bez roznicy.

Napisane Feb 6, 2007, 5:41 pm
Jumping

Jumping

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jumping zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

proponuje 8 warstwowy ( żart )

Napisane Feb 6, 2007, 5:51 pm
jarekb7

jarekb7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jarekb7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdze na 9 - warstwowym i wcale nie uważam że jest za ciężki, czy za gruby.

Jest wytrzymalszy, a ciężar i grubość głównie zależy od wykonani.

Jestem ZA 9 - warstwowymi deckami.

Napisane Feb 6, 2007, 6:25 pm
gumen7

gumen7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gumen7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ee 9 warstw to przesada nienauczysz sie na takim trudniej ci sie bedzie uczyc

Napisane Feb 6, 2007, 6:34 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zaczynalem na 11 warstwowym blacie wiec dlaczego Ty nie na 9-cio ;) Pozatym dlugo jezdzilem na 9 warstwowych Candlach i bylo bardzo dobrze... ;)

Napisane Feb 6, 2007, 6:36 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2007, 6:38 pm przez M4ly90
larrysk8

larrysk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to larrysk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

8 warstowy blind jak masz kase  a jak nie kupuj na co masz kase jak sie zajarasz na serio to kupisz se lepsze sprzęciwo

Napisane Feb 6, 2007, 6:38 pm
BHT

BHT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BHT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem 3 decki 9 warstwowe i były ok... nie były ciężke, ale wytrzymałe tez nie były, moze dlatego ze jakiejs firmy z dupy. Ja bym kupił 9

Napisane Feb 6, 2007, 6:47 pm
TIGER0

TIGER0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TIGER0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja zaczynałem na 16 warstwowej i nie była taka ciężka choc am tylko 12 lat  :P

Napisane Feb 6, 2007, 10:00 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jumping powiedział(a):
proponuje 8 warstwowy ( żart )

a żebyś wiedział że ja miałem kiedyś almosta resin 8 (8 warstw)

Napisane Feb 7, 2007, 10:42 am
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

9 są cieżkie ale wytrzymałe. Jeśli jestes początkujący to nie potrzebny ci wytrzymały blacik. Weź 7 warstw

Napisane Feb 7, 2007, 10:54 am
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

9 wartwowe  deski sa bardzo wytrzymale ale strasznie ciezkie na takiej desce trzeba umiec jeździc jak juz to polecal bym 8 warstw ale 9 raczej nie

Napisane Feb 7, 2007, 11:23 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja