Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Kto pyta nie bladzi ,,, podob...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kto pyta nie bladzi ,,, podobno :)
greku

greku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak ty jezdzisz na rolkach do sklepu i na poczta to ja się nie dziwie ze sie na ciebie gapia ...na bazar jeszcze jedz... nic dziwnego ze jezdzisz w lutym ja jezdze wtedy kiedy tylko jest sucho.... łożyska to ja Ci radze abec 5 ponoc najwytrzymalsze a koła to undercover za 90 zl albo jakies inne tylko ze musisz znac rozmiar mm ale to nie ma duzego znaczenia...

KEEP ROLLIN'

Napisane Feb 7, 2007, 8:04 pm
braciak

braciak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to braciak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemka. koleczka sa naprawde kulawe :P polecam ci lozyska abec 5, sa dobre i wytrzymale, a co do kolek to masz wybor naprawde duzy. na    w.w.w.h.e.d.o.n.s.k.a.t.e.com (musialem wykropkowac, ale ty tego nie rob)  jest spory wybor kolek, a ja osobiscie polecam ci jakies o twardosci 88a. Jak dla mnie to jest twardosc uniwersalna, dobrze sie spisuje na rampach jak i na stricie...
pokoj...

Edit: ile zaplaciles za te usd ?

Napisane Feb 7, 2007, 8:13 pm Ostatnio edytowane Feb 7, 2007, 8:42 pm przez braciak
zetoniasty

zetoniasty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zetoniasty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

greku powiedział(a):
Jak ty jezdzisz na rolkach do sklepu i na poczta to ja się nie dziwie ze sie na ciebie gapia ...na bazar jeszcze jedz... nic dziwnego ze jezdzisz w lutym ja jezdze wtedy kiedy tylko jest sucho.... łożyska to ja Ci radze abec 5 ponoc najwytrzymalsze a koła to undercover za 90 zl albo jakies inne tylko ze musisz znac rozmiar mm ale to nie ma duzego znaczenia...

KEEP ROLLIN'

jechalem na poczte bo wrocilem z pracy o 18.30 a do 19 mam poczte ogolnie nie smigam do sklepu itd ;) ale sila wyzsza ; ) a bazaru u mnie nie ma :( musialbym gdzies na centrum katowic albo gdzies tam jechac :D:D

dziekuje jednak za odpowiedz i za linki ;)

Napisane Feb 7, 2007, 8:31 pm Ostatnio edytowane Feb 7, 2007, 8:33 pm przez zetoniasty
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jakieś eugoly i ABEC 5 z Hedona

Napisane Feb 8, 2007, 9:36 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja