Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » beri beri

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
beri beri
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3fy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a wiec... ktos wie cos o nich? graly ostatnio w bdg ale ja w ogole nie kojarze ich muzyki... tiaa... 100% girl punk hyhy

piszcie :P

Napisane Feb 10, 2007, 2:40 pm
novy92

novy92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to novy92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ich piosenka leciała w pogojutro tyle  o nich wiem

Napisane Feb 10, 2007, 2:44 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj kumpel gra towarzysko z ich basistką tez w sumie musze ja poznac ogolnie spoko babki

Napisane Feb 11, 2007, 2:10 am
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 3fy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moja kolezanka gadala po koncercie z wokalistka i stwierdzila ze one sa chyba z gimnazjum :P:P:P buhauah

Napisane Feb 11, 2007, 1:16 pm
RBmaniek

RBmaniek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RBmaniek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na basówie gra tam córka Piguły z Analoxów. Znam tylko jeden kawałek, ale muza dobra.

Napisane Feb 11, 2007, 4:08 pm Ostatnio edytowane Feb 17, 2007, 5:18 pm przez RBmaniek
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

otatnio odkrylem ze kawalek beri beri jest na skladance "Tribute To Partia" :D

Napisane Feb 17, 2007, 5:06 pm
RBmaniek

RBmaniek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RBmaniek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czekamy na płytke, bo jak na razie to zaj..... się zapowiada. Brzmienie super, mniejsza o teksty:P

Napisane Feb 17, 2007, 5:19 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

basistka ma bodajże 17 lat. Jak wszystko pojdzie dobrze to bede gral z nimi w kapeli (basistką i wokalistką:P)

Napisane Feb 17, 2007, 6:13 pm
mlost

mlost

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mlost zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie graja niestety tylko mam jeden kawalek;/ hahaha wszystkie avatary na razie czarno biale spoko to wyglada

Napisane Feb 17, 2007, 7:53 pm Ostatnio edytowane Feb 17, 2007, 7:54 pm przez mlost
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

a jaki masz kawalek? a co do av. to sie czepiasz :P

Napisane Feb 17, 2007, 9:36 pm
RBmaniek

RBmaniek

Member
Wyświetl posty

Wiadomo, że wszyscy mają "Landrynę":P

OT. Avatary są czarno białe, bo my jesteśmy idealiści;)

Napisane Feb 18, 2007, 11:22 am
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

a ma ktos link do innych piosenek?

Napisane Feb 18, 2007, 2:17 pm
RBmaniek

RBmaniek

Member
Wyświetl posty

Nie ma i mieć nie może, chyba że nagrane amatorsko z koncertu.

Napisane Feb 18, 2007, 7:46 pm
RBmaniek

RBmaniek

Member
Wyświetl posty

Sobie posłuchasz jak wydadzą płytkę, albo jak pójdziesz na koncertos:P Z tego co wiem to nie ma innych nagrań BB niż "Landryna" i wspomniany cover Partii, ale tego nie słyszałem o_O

Piguła coś niezbyt entuzjastycznie się zapatruje na używanie jego pieca:P

Napisane Feb 18, 2007, 8:12 pm
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

jak zassa mi sie do konca plytka z tym kawalkiem beri beri to zapodam.

Napisane Feb 18, 2007, 8:27 pm
partia

partia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to partia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

muzycznie - niestety, po przesłuchaniu jednego kawałka - dają radę, ale ten wokal... nie mogę przekonać się do dziewczyn na wokalu :P ogółem jakoś jestem na nie. może jak przesłucham coś więcej, to się do nich przekonam.

Napisane Feb 18, 2007, 9:44 pm
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

Beri Beri - Kim jestes

Napisane Feb 20, 2007, 4:25 pm
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

pogadam jeszcze z dziewczynami jak bede sie z nimi widzial i moze wiecej tych mp3 bedzie tu bo mi sie podoba

Napisane Feb 20, 2007, 5:15 pm
3fy

3fy

Member
Wyświetl posty

nie jest zle... ale super tez nie jest

Napisane Feb 20, 2007, 5:53 pm
partia

partia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to partia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3fy powiedział(a):
Beri Beri - Kim jestes

;(!
za bardzo kocham Partię - proszę, już nigdy więcej nie kaleczcie tak ich utworów
Beri Beri, tracicie w moich oczach...

Napisane Feb 20, 2007, 7:58 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja