Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Blaty Alien Workshop

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Blaty Alien Workshop, tak czy nie..?
BeatBox

BeatBox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BeatBox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie niedługo zamierzam zakupić nowy blat i tak myślałem nad blatami Alien Workshop, szukałem po forum takiego tematu ale nie znalazłem, wiec zakładam. Co o nich sadzicie? ^^)

Dodany

Napisane Feb 10, 2007, 10:06 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:05 pm przez bydlak
prince

prince

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to prince zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ema..

jestem posiadaczem blatu tejze firmy
co moge powiedziec?? moge powiedziec tylko to :

kupujcie te blaty...wytrzymałe nie sypia sie(nie kruszą . nie rozwarstwiaja) mam go juz pół roku i zdarł sie tlko tail od manuali...jednym słowem zaje*** drewno!!!!!!!!

Napisane Feb 10, 2007, 10:27 pm
johnny1

johnny1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johnny1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w miedzy narodowych testach blatow(www.boardtesting.com)alien workshop w 2002 roku otrzymal 1 miejsce na swiecie ;)

*Napisane Feb 10, 2007, 11:05 pm
Krysiu

Krysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Krysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mialem - polecam !!  szkoa tylko ze miekkie drewno - ale jezdzi sie fantastycznie :) zalezy na jaki model trafisz

Napisane Mar 29, 2007, 5:01 pm
FLOREKsk8

FLOREKsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FLOREKsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rob Dyrdek jezdzi na AW-(Alien Workshop) czyli co sie zastanawiac jak bede mial okazje to kupie ;D Zwroccie tez uwage że Rob dostal ostatnio pro-model w DC wiec na pewno nie jest on lewy ;P

Napisane Mar 29, 2007, 9:22 pm
mati_tychy

mati_tychy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mati_tychy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Blaty Alien Workshop są zajebiste. tylko jak mi ją samochód przejechał i ciągnął pod kołami z 5 metrów to sie starła troche i wykrzywiła;/ ale jest dobra, pozdro

Napisane Mar 31, 2007, 2:44 pm
lozek202

lozek202

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lozek202 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skateblade powiedział(a):
Kupcie nowe info mag. to dostaniecie katalog skate wiosna 2007, przełóżcie strony na dział AWS w którym będą prawie same promodele desek pro. Bob Dyrdek  ^^)
Deki zajebioza ! Kolega miał przez 3 miechy i jedyne co sie stało to odpadł kawałek warstwy ! potem sprzedał ten blat jakiemuś 10 letniemu ziomkowi za 60zł, nie do opisania co ten ziomek robi z tym blatem, a on dalej trzyma !

Co do Boba D. to ma zaje....sty styl, jeździ na wysokich poręczach a blaty trzymają mu sie miodzio ! (tak samo jak ubrania DC w które został odziany)!

Kto nie wierzy niech obejrzy choć raz program "Bob & Big" na MTV  ^^)

GrzesiekC powiedział(a):
Zajewbiste

Zgadzam się, ale mogłeś powiedzieć coś więcej, bo z twojej odpowiedzi nic nie wynika.
Tyle

ROB Dyrdek a nie BOB. poza tym on ma miliony desek, w kazdym odcinku pewnie na innej jezdzi. Nie da sie okreslic wytrzymalosci desek ogladajac ten program no pomysl troche zanim cos napiszesz.

Napisane Apr 22, 2007, 10:26 am
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w sumie to katuje go trzeci dzien dopiero ale musze powiedziec ze wydaje sie solidny, choc troche za miękki w moim odczuciu... ale da sie przyzwyczaic szybko :rolleyes:

Napisane Apr 28, 2007, 8:08 pm
B15Margera

B15Margera

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to B15Margera zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam dyrdka, poprostu miodzio. przerobiłem juz z 25 desek a;e i tak najlepsze sas deski enjoi :) :mad:

Napisane Jun 14, 2007, 9:12 pm
borek625

borek625

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borek625 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prince powiedział(a):
ema..

jestem posiadaczem blatu tejze firmy
co moge powiedziec?? moge powiedziec tylko to :

kupujcie te blaty...wytrzymałe nie sypia sie(nie kruszą . nie rozwarstwiaja) mam go juz pół roku i zdarł sie tlko tail od manuali...jednym słowem zaje*** drewno!!!!!!!!

no to jak bylo tyle pochwal to ja musze powiedziec troche krytyki.
mialem AWS pro Heath Kirchart , jezdzilo sie zajebiscie , myslalem ze bedzie to super deska, lecz okazala sie malo wytrzymala zlamala mi sie po 2 tygodniach
nie polecam tej firmy

http://img342.imageshack.us/img342/2200/cashtest6cz.jpg
  nr. 2 to AWS

i widok od dołu

http://img408.imageshack.us/img408/9600/awsrn9.jpg

nie polecam

Napisane Jun 16, 2007, 4:12 pm
usei123

usei123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to usei123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Każdy trafia na lepszy lub gorszy deck.
Alien Workshop to średnie deski żadnych innowacji typu resin-7/8/9 itd.

Napisane Jun 16, 2007, 4:54 pm
Adik93

Adik93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Adik93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

usei123 powiedział(a):

A jakoś nie jestem przekonany do tych technologii. Element ma bardzo dobre decki nie potrzeba tej firmie żednych technologii.

A co do decków to koledze trzymał bardzo długo bo ponad 1 rok co prawda go nie katował za bardzo ale kolega nie był też lekki  ^^).

Napisane Jun 16, 2007, 5:03 pm
Kancio

Kancio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kancio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adik93 powiedział(a):
usei123 powiedział(a):

A jakoś nie jestem przekonany do tych technologii. Element ma bardzo dobre decki nie potrzeba tej firmie żednych technologii.

A co do decków to koledze trzymał bardzo długo bo ponad 1 rok co prawda go nie katował za bardzo ale kolega nie był też lekki  ^^).
element ma technologie tylko że swoje własne, zobacz na ich stronce. A co do AWS to blaty są jak każde inne z USA.....wszystko zalezy od egzemplarza.

Napisane Jun 16, 2007, 8:08 pm
Szymon8

Szymon8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szymon8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam juz takiego decka "1 ROK" i wymienialem w niej tylko grip POLECAM :) :) :) :) :)

Napisane Jun 16, 2007, 9:09 pm
borek625

borek625

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borek625 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Adik93 powiedział(a):
usei123 powiedział(a):

jak element ma dobre decki to ty nie wiesz gdzie sa produkowane...
elemant to chinskie gowno lamiace sie jak nowe amoki po 2 trikach . zal takie deski nazywac dobrymi
ale to juz jest moja opinia

Napisane Jun 16, 2007, 11:26 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy ja wiem czy takie dobre :thinking:?? niby najlepszze deski na swiecie ale byłem świadkiem w warszawie jak koleś go połamał przy kicku na flacie... co prawda niewiem czy miał go 1 dzień cy 2 lata ale ze pekł na flacie to troszzke nie przemiawia za tymi deskami wiec ja jej nie kupie :(

Napisane Aug 22, 2007, 7:39 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kumpel ma i mówi, że póki co to najlepszy deck jaki miał

Napisane Aug 22, 2007, 7:49 pm
franczesko

franczesko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to franczesko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szymon8 powiedział(a):
mam juz takiego decka "1 ROK" i wymienialem w niej tylko grip POLECAM :) :) :) :) :)

A co innego można wymienić w desce? Blaty nawet dobre z tego co widziałem. Na pewno nie najgorsze.

Napisane Aug 22, 2007, 9:19 pm
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem habitat'a - a jak ktoś się orientuje, to wie, że to w zasadzie to samo...

otóż nie podobał mi się ten blat... masakrycznie ciężki był, nie lubię takich, ale ponoć niektórym się takie blaty podobają :P

Napisane Aug 22, 2007, 9:30 pm
Jankes4

Jankes4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jankes4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

borek625 powiedział(a):
Adik93 powiedział(a):
usei123 powiedział(a):

jak element ma dobre decki to ty nie wiesz gdzie sa produkowane...
elemant to chinskie gowno lamiace sie jak nowe amoki po 2 trikach . zal takie deski nazywac dobrymi
ale to juz jest moja opinia

Dobrze się czujesz???
Element to decki z USA ,ale produkowane w Chinach, ponieważ w Chinach jest ,,tania siła robocza". Miałem Elementa i uważam, że to super deska.

Napisane Jun 3, 2008, 10:15 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja