Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Rolki » Pozostałe » Muza przyjakiej jezdzicie

Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Muza przyjakiej jezdzicie
greku

greku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przy jakiej muzie jezdzicie ? Podawajcie tytuły bo już dawno nie sciągałem jakieś :)
Moja muza :

Sage Francis - Crack Pipes
Eminem - White America
The Sounds - Hit Me
Young Gunz - Tough Luv - 07 - Tough Luv
Audio Bullys - We Don't Care
Prodigy - No Good ( Start The Dance )
we are your friends - never be alone again (exclusive track)
Prodigy - Voodoo People (Pendulum Remix)
Guano Apes - Open Your Eyes
Wsz i Cne - Jeszcze Raz

Dawajcie swoje kawałki

Napisane Feb 11, 2007, 9:36 am
ziebek

ziebek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziebek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja wszystko co ma związek z reggae i kilka kawałków eminema wpadnie B)

Napisane Oct 28, 2007, 8:36 pm
GrubyAdam

GrubyAdam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GrubyAdam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Homo twist - twist again :cyclops: :cyclops: :cyclops:

*Napisane Nov 2, 2007, 3:13 pm
rama

rama

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rama zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc moja muza:
Natasja - Spring 2 Fall
Natasja - Summercute
Natasja - Bonfire
Natasja - 1 Spliff a Day
Natasja - The Real Sponsor
Natasja - Ildebrand i Byen
Natasja - Mon De Reggae
Natasja - Op Med Hovedet
Natasja - Puppet
Natasja - Real Sponsor
Natasja - My Dogg
Natasja - War Anthem
Natasja - Bonfire
Blaes Bukki feat. Natasja - Papirmagt
Enur feat. Natasja - Calabria 2007
Natasja feat. Phafar Food Palace Music - Hot remix
Natasja feat. Karen Mukupa - Mysterious
Natasja feat. Papa Dee - Lately
Natasja feat. Alex - Loaded
Chine Man - Goldigga
Chine Man - Keep It Burning
I dużo piosenek Karen Mukupy, Phafara itp.  ^^)

Napisane Nov 4, 2007, 11:32 pm
MiKiDeMiX

MiKiDeMiX

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiKiDeMiX zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rise Against - Give it all
POD - Boom
LP - Faint
LP - No Way
ogólnie dużo LP
Guano Apes - Open your eyes i Lords of the Boards
Zebrahead - Falling Apar
Alien Ant farm - Smooth Criminal
Dissy Tedego i Onara ;D
Eminem - Go to sleep, Doe ray me, Lose yourself, Without me, Sing for the moment
O.S.T.R - komix
Slipknot - Wait and Bleed. Spit it out, Blackheart, Duality,
Nas - get down, the message
Mobb Depp - Shook Ones pt 2
Muskabeatz - I'm a star, Bodyrock
SOAD - BYOB, Chop Suey, Question
Hed Pe - Raise hell
Avenged Sevenfold - Unholy confessions
A- nothing
Drowning Pool - Let the bodies hit the floor
Limp Bizkit - Rollin, Mission Impossible,
Korn - Make me bad

Napisane Nov 5, 2007, 7:58 pm Ostatnio edytowane Nov 5, 2007, 8:03 pm przez MiKiDeMiX
Bloomi

Bloomi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bloomi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nirvana, System of a down, lil jon  B) , itp itd troche "imprezowego rapu:D" i fajnego rocka

Napisane Nov 5, 2007, 8:02 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raczej jeżdże bez muzyki bo miałam 2 razy wypadek z powodu muzyki heh bo po ulicy jechałam i nie słyszałam samochodu jak jedzie i wpadłam pod samochów, ale jeżeli np skupiam sie na czymś żeby sie czegoś nauczyć to raczej jest to są Dramy (D'N'B) albo ogólnie jakiegoś Rapu :))

Napisane Nov 9, 2007, 10:58 am
Timonek

Timonek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Timonek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rock, reggae... Na rolki to głównie to. No i czasami utwory od Chamillionaire czy  Hilltop Hoods. ;)

Napisane Nov 16, 2007, 8:31 am Ostatnio edytowane Dec 8, 2008, 12:19 am przez Timonek
glosnik

glosnik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to glosnik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kolesina powiedział(a):
ja raczej jeżdże bez muzyki bo miałam 2 razy wypadek z powodu muzyki heh bo po ulicy jechałam i nie słyszałam samochodu jak jedzie i wpadłam pod samochów, ale jeżeli np skupiam sie na czymś żeby sie czegoś nauczyć to raczej jest to są Dramy (D'N'B) albo ogólnie jakiegoś Rapu :))

2 razy? ten pierwszy wypadek nie nauczył cię, żeby nie robić podobnych rzeczy?

Napisane Nov 17, 2007, 3:59 pm
DawidMWO

DawidMWO

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DawidMWO zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

System of a down , hunter , zielone żabki , blade loki , zabili mi żółwia , Farben Lehre , Slip knot , korn , Outcast - hey ya , pro-pain , Rage Against The Machine i wiele innych...  :P

Napisane Nov 24, 2007, 9:01 pm
kolesina

kolesina

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kolesina zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobry Rap lub D'n'b ;] Pozdrawiam :) taką muze lubie słuchać przy jeżdżeniu

Napisane Nov 25, 2007, 10:59 pm
arash799

arash799

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arash799 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

K*rwa słyszałam ostatnio taki zajebi*ty kawalek jibbs - smile, rozpier*ala leb na maxaaa B)

Napisane Dec 2, 2007, 11:56 am
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to jezdze przy czarnym rapie oraz rocku B) B)

Napisane Dec 6, 2007, 10:17 pm
Eudezeciak

Eudezeciak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Eudezeciak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A Ja to sobie słucham głównie Rapu i Rocka np:

[-RAP-]
* Mobb Deep - Get Away, ...
*Big L - (8 Iz Enuff, Put it On, Playboyant, One The Mic, Size Em Up, Furious Anger,...)
*Nas - Get Down, Shoot 'Em Up, Poison,
*Onyx - (Thangz Changed, Live Niguz, Slam Harder, Gangsta, Raze it Up, Gun Clap,)
*MethodMan & RedMan - How High and part II, Thang Thang,
*inne... (GZA,Wu-Tang, IAM, NTM, Ja Rule, Snoop Dogg, The Game, Andre Nickatina
UGK, Braille - Keep On, Lil John, Outkast, Geto Boys, Ludacris)
            [-Rock-]
Franz Ferdinand - (Take Me Out, The Fallen, Do you Want To ...)
Modest Mous - (A different city, Dramamine, Float On, Dashbroad...)
Motorhead - (Love For Sale, Don't Lie To Me, Ace of Spades, Iron Firs, ...)
AC/DC - TNT, AFI , Black Sabbath, Arctic Monkey, Blodhound Gang, HIM, CKY, The White Strpies, Fall Out Boy, The Clash, The Cloud Room)

No myśle, że w skrócie streściłem czego sucham!

:rolleyes:

Napisane Dec 10, 2007, 9:10 pm
kosztinia

kosztinia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kosztinia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi najlepiej sie jezdzi przy k44 - baku baku XD
A tak to  HG, WWO, Molesta, Kaliber 44, Paktofonika,czasami Peja, Snoop, 2Pac, 50cent, czasem The Game i roznego rodzaju rock i punk rock tzn. The Strokes, Bloodhound gang, Rozolight, Bohema, Gorillaz, Red Hot Chili Peppers, The White stripes itd. ^^)

Napisane Jan 30, 2008, 3:00 pm
souris

souris

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to souris zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

głownie Nirana a zwłaszcza Smells Like Teen Spirit ;D
tak to piosenki które podrzucają mi koledzy z którymi jeżdże  ^^)

Napisane Jan 30, 2008, 5:02 pm
LSPsarna

LSPsarna

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to LSPsarna zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy co robie:d    jak street to slucham czesto hip-hopu    a na sk8parku czesto slucham rocku :D ;)

*Napisane Feb 18, 2008, 9:37 am
2jack

2jack

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 2jack zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KwasnyGT powiedział(a):
Ja słucham tylko techno ( no może czasami hip hop ) bardzo fajnie się przy takiej muzie jeździ. B) B) B)

chodzi o jazde na desce...  :/
sry za ten pusty post nie wiem jak usunac

Napisane Feb 18, 2008, 8:45 pm Ostatnio edytowane Feb 18, 2008, 8:47 pm przez 2jack
Kasper69

Kasper69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasper69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2jack powiedział(a):
o czym ty wogole gadasz... jaki spam?! ...poza tym nie byloby tego calego zajscia gdybys nie uwazal sie za kolesia ktory moze sobie bezkarnie atakowac innych i przy.*****ac sie do kwestii w ogole nie istotnych. nie odpisuj juz bo to jest irytujace, zakonczmy to majac o sobie takie zdanie jakie mamy do tej pory :) pozdrawiam

Odpowiem dla wyjaśnienia pewnych spraw. Pytasz jaki spam. Ano taki, że piszesz bez sensu i zaśmiecasz portal. Można to też nazwać nabijaniem postów, jak wolisz. Aha, nie uważam sie za osobę, jaką mnie określiłeś. Po prostu jak ktoś nabija posty i przy okazji nie pisze nic sensownego, to ja to tępie i sie z tym nie kryje. Ale masz racje, zakończmy to

Napisane Feb 20, 2008, 7:16 pm
Servei

Servei

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Servei zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ko®n - Thoughtless
Ko®n - Did My time
P.O.D. - Booyaka 619
Damage Plan - Pride
The Verve - BitterSweat Symphony
Limp Bizkit - Nookie
Limp Bizkit - Lonely World

itd. itd.  (wszystko co dobre)

*Napisane Feb 22, 2008, 10:18 am
kamos

kamos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Punk inaczej się nie da

Napisane Apr 11, 2008, 9:47 pm
Strony: << poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja