Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » DESKA dla początkującego...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
DESKA dla początkującego..., co i jak ??
Karpiorfb

Karpiorfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karpiorfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chce kupic sobie snowbaord , ale nie znam sie natym... zawsze jak jezdzilem to wypozyczalem... prosze o rady typu jaka deska jakie wiazania itp. (do 1000 zł) jakie konty wiazan podobno 15* najlepsze....moze macie jakies rady ?? do jakiego stylu jazdy na początek wybrac deche ??  All-mountain? Freeride?Freestyle ??
pozdro
^^)

*Napisane Feb 13, 2007, 3:52 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też jestem początkującym i mam zestaw(decha,wiązania,buty) firmy limited4you i zestaw kupiłem za 850 w promocji

Napisane Feb 13, 2007, 5:56 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli zaczynasz jeździć to kup używaną deskę (wyjdzie taniej). Zależy jak chcesz jeździć ale podejrzewam ze chcesz skakac wiec kupuj freestyle i miekkie wiazania. buty oczywiscie tez miekkie do wiazan.

Napisane Feb 13, 2007, 7:15 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm... zagadaj na pm do wojtassa on się na tym zna.

Napisane Feb 13, 2007, 8:01 pm
Drakx

Drakx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Drakx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deska: santa cruz, burton albo forum
wiązania: burton, ride albo flow
buty: northwave

radze kupować z zeszłego sezonu wyjdzie duzo tanieuj a sprzet nowy. pozdrawiam.

Napisane Feb 13, 2007, 8:41 pm
Karpiorfb

Karpiorfb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karpiorfb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drakx bardzo dziekuje za pomoc...wiekrzosc tego co chcialem wiedziec juz wiem...mysle ze temat moze zostac poniewaz moze sie komus jeszcze przydac.
pozdrawiam

Napisane Feb 13, 2007, 9:32 pm
szwagier13

szwagier13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szwagier13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jak stoją deski firmy     
VOELKL albo deki firmy flow ale raczej chodzi mi o firme voelkl a najbardziej chodzi mi o ten deck bo chce go kupić i niewiem jak sie na nim jeżdzi http://bosport.pl/nw/sklep_produkt.php?id=239 to link żeby ja zobaczyć

Napisane Feb 15, 2007, 7:04 pm
Siasiek

Siasiek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Siasiek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

przede wszystkim kup deske allroundową. dla poczatkujacego najlepsza. do nowozenscow z deskami najelsze sa quechua (firma tania, a jak na woja cene nawet dobra) albo division 23.

Napisane Feb 23, 2007, 2:30 pm
BlackFox

BlackFox

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackFox zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Drakx powiedział(a):
deska: santa cruz, burton albo forum
wiązania: burton, ride albo flow
buty: northwave

radze kupować z zeszłego sezonu wyjdzie duzo tanieuj a sprzet nowy. pozdrawiam.

do 1000zl nie bedzie tak latwo

Napisane Feb 23, 2007, 3:11 pm
szwagier13

szwagier13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szwagier13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niechce kupować deski quechua bo moja znajoma ją miała i sie rozwaliła jeżdze na desce już 2 sezony i chcę coś raczej dla średnio zaawansowanych bardziej ale nie drogie znalazłem też firmy voelkl wall am jaka jest wasza ocena tej deski moze ktoś nią jeżdził  a wiazania drake cobra albo fifty czy drake to dobra firma bo sie w tym nie orientuje

Napisane Feb 24, 2007, 3:12 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam pytanie: Jaką deskę byście polecili na początek?
Najlepiej taka w rozsądnej cenie :P

Napisane Feb 24, 2007, 9:48 pm
athugnigga

athugnigga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to athugnigga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej od razu mówcie, czy chcecie skakać itp.

Napisane Feb 25, 2007, 10:26 am
pablo223

pablo223

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pablo223 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja na początek kupiłem sobie SIGME cały set-up. Ale teraz sie z tego śmieje.

Napisane May 20, 2007, 9:12 am
justunia1

justunia1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to justunia1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja proponuję na początek miekką i dość krótką. Firma nie ma większego znaczenia po co przepłacać skoro i tak ta deska ma służyc tylko do nauki

Napisane Jun 11, 2007, 8:30 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszytsko juz wiem, ale co z długością deski?
mam 170 cm wzrostu więc ile cm powinna miec deska?
oczywiście do Freestylu (:

Napisane Aug 4, 2007, 7:48 pm
bikerthc

bikerthc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bikerthc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam deske limited4you od moich początków jazdy do teraz
dałem za nią około 1000, kup do freestylu, deska powinna ci dostawać do brody, jak stoisz prosto oczywiście.

Napisane Oct 24, 2007, 7:30 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2007, 7:31 pm przez bikerthc
kamater

kamater

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamater zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Karpiorfb powiedział(a):
chce kupic sobie snowbaord , ale nie znam sie natym... zawsze jak jezdzilem to wypozyczalem... prosze o rady typu jaka deska jakie wiazania itp. (do 1000 zł) jakie konty wiazan podobno 15* najlepsze....moze macie jakies rady ?? do jakiego stylu jazdy na początek wybrac deche ??  All-mountain? Freeride?Freestyle ??
pozdro
^^)

deska musi byc mieciutka zebys sie mogl nauczyc balansowac i w ogole panowac nad decha. jak decha jest miekka to nie jezdzisz za szybko wiec nie grozi ci jazda na zlamanie karu. oczywiscie na miekkich tez mozna szybko jezdzic. kup uzywana, krotka deske z miekkimi wiazaniami. a kąt zawsze możesz zmienic. chyba ze jestes bogaty i nie rosniesz to mozesz nowke ale to bez sensu bo i tak bedziesz nowsze kupowal.

Napisane Oct 27, 2007, 9:18 pm
szum27

szum27

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szum27 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

witam was!!
mam pytanie, istnieje wzór do ustawienia wiązań na desce, chodzi mi głównie o ustawienie ich szerokości względem wzrostu.
proszę o pomoc, pozdrawiam.

Napisane Nov 17, 2007, 9:38 pm
Julekk6

Julekk6

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Julekk6 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ma zadnego wzoru, ustawiasz tak jak Ci wygodnie, najlepiej jak wezmiesz ze soba srubokret jak 1 raz idziesz na stok. ustawisz sobie jak chcesz, to zalezy tez od tego jak chcesz jezdzic. jak slalom itp to najlepiej bedzie kąt w tą samą stronę, jak najbardziej zbliżony do deski, jak freestyle to kąty w dwie strony aby wygodnie było lądować normalnie jak i na switchu. 

Napisane Nov 17, 2007, 10:29 pm
cartoon

cartoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cartoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a ja mam jakiś szit, który kupili mi jak byłam młodsza i wiązania mam tak ustawione, jak mi ustawili i decha daje rade ;d

Napisane Nov 17, 2007, 10:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja