Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Sprzęt » brudny riptape

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
brudny riptape, jak wyczyścić???
sidwilson

sidwilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sidwilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hej czy czasem jak nosicie często fb w kieszeni to brudzi sie wam rip tape??? zastanawialiście sie jak go wyczyścić ???woda nie pomagała???to spróbujcie taśmą klejącą. Przyklejcie kilka razy i zauważcie różnice potem można zwilżyć wodą żeby rip lepiej ciągnoł. Co myślicie o moim pomyśle i jakie są wasze sposoby na wyczyszczenie zabrudzonego ripa???

Napisane Feb 13, 2007, 7:07 pm
HiTeck

HiTeck

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to HiTeck zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dobre, dobre bo mi czest fb za biurko wpada a tam od wyj*bania kurzu i sie zawsze brudzi ;]

Napisane Feb 13, 2007, 7:10 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny pomysł ale.... mi woda wystarcza

Napisane Feb 13, 2007, 7:20 pm
nEvErHoOd

nEvErHoOd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nEvErHoOd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ostatnio jak byłem w BC jezdzac na desce trzymalem fb w kieszeni.. gdy go wyjalem okazalo sie ze polowa rip'a sie odkleila a "wlasciwa" strona zabrudzila tym klejem..

Poszedlem do lazienki, umylem go wodą z mydłem i jest jak nowy he he

Napisane Feb 13, 2007, 7:24 pm
-Hakro-

-Hakro-

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to -Hakro- zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dawniej zwilżałem patyczek do uszu i przecierałem dokładnie riptape, ale teraz nie zwracam uwagi na takie bzdety.

Napisane Feb 13, 2007, 7:26 pm
siudek

siudek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siudek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wiem czy robi to różnice .. wow .. jak się wodą zmoczy ale ciągnie ... bajer :PP

Napisane Feb 13, 2007, 7:38 pm Ostatnio edytowane Feb 13, 2007, 7:41 pm przez siudek
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to róznie ale jak mi kiedys w ziemie wpadł i bród sie ostro wbił to najlepiej strą szczoteczka do kłów..serio!!:)<lol>

Napisane Feb 13, 2007, 8:01 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

-Hakro- powiedział(a):
dawniej zwilżałem patyczek do uszu i przecierałem dokładnie riptape, ale teraz nie zwracam uwagi na takie bzdety.
tak samo robilem, potem wodą, a teraz mam to w dupie. Ja myśle, że jak przyzwyczaicie się do ripa niebedziecie musieli go czyścić, strzepiecie brud i jest git:>

Napisane Feb 13, 2007, 8:04 pm
johny12

johny12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to johny12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moj patent to poprostu wziasc jeden palec pod kran i posmarowac ripa z zewnatrz i powinno wystarczyc :D

*Napisane Feb 14, 2007, 12:12 am
startrek

startrek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to startrek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

adamrapela powiedział(a):
palcem czyslilem :think:

ja tez:)

Napisane Feb 14, 2007, 7:11 am
qu4d

qu4d

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to qu4d zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

drobnym papierem sciernym, pozniej woda, albo wacikiem (tylko ze duzo roboty)

Napisane Feb 14, 2007, 8:35 am
Mikolaj92

Mikolaj92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikolaj92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

qu4d powiedział(a):
drobnym papierem sciernym, pozniej woda, albo wacikiem (tylko ze duzo roboty)
papierem po ripie  :Odziwne ja na to nigdy nie zwracałem uwagi

Napisane Feb 14, 2007, 8:46 am
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja to zawsze fbkowi robiłem minetke  :O i był czyściutki ripek ;)

Napisane Feb 14, 2007, 2:48 pm
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja czyszcze ripa tak : naklejam na niego taśme i zrywam. czyściutki sie robi w mig

Napisane Feb 14, 2007, 2:50 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam mam same stare riptejpy szmatławce i i tak ciągną jak marzenie, a jak się pobrudzi to woda na palec i ju :)

Napisane Feb 14, 2007, 6:53 pm
sidwilson

sidwilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sidwilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chmieluu powiedział(a):
ja czyszcze ripa tak : naklejam na niego taśme i zrywam. czyściutki sie robi w mig

wiesz ja też umiem przeczytać czyjś pomysł i to samo napisać niżej chyba poto coś tu napisałem abyś wcześniej to przeczytał a potem to skomentował a nie pisał to samo

Napisane Feb 14, 2007, 6:55 pm
ali1992

ali1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ali1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ej mam pytanko czy ten rip tame normalne sie klei??

Napisane Feb 14, 2007, 6:57 pm
patras_fb

patras_fb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to patras_fb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ali1992 powiedział(a):
ej mam pytanko czy ten rip tame normalne sie klei??

ocb? rip ma klej przez który można nakleić go do decka...

Napisane Feb 14, 2007, 7:01 pm
Lolunysa

Lolunysa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lolunysa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

chmieluu powiedział(a):

Ja sie tam nie przejmuje ale chmieluu ma dobry pomysł :)

Napisane Feb 16, 2007, 10:34 am
BlueGuard

BlueGuard

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlueGuard zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

troche zmoczylem palec woda i wycieralem ;)

Napisane Feb 16, 2007, 10:53 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja