Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » jazda w szkole

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jazda w szkole, czy jezdzicie w szkole???
joni91

joni91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to joni91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czy jezdzicie w szkole jaktak to jakie sa wasze ulubione miejscowki bo moje to lawki pelne zeszytow i piornikow oraz umywalki

*Napisane Feb 15, 2007, 6:04 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zawsze biore fb do szkoły i poszukuje mijesów z kumplami ;] pare ciekawych sie znalazło ; pare marmurowych parapetow oraz gapy ;D

Napisane Feb 15, 2007, 6:10 pm
sfbFILIP

sfbFILIP

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sfbFILIP zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedyś brałem fingerboarda do szkoły, ale już nie biorę. Teraz to nie mam zbyt dużej zajawki, a w ogóle to kiedyś nauczycielka zabrała kumplowi TD i nie chciała oddać. Co do miejscówek to są bardzo fajne schody i parapety.

Napisane Feb 15, 2007, 6:20 pm Ostatnio edytowane Oct 27, 2007, 5:04 pm przez sfbFILIP
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PRAWIE nigdy nie biore fb do szkoły... bo poco...

Napisane Feb 15, 2007, 6:24 pm
Ivor

Ivor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ivor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

u mnie w szkole sa parapeciki marmurowe(albo jakies inne niezle gowno) i tam czasmi jezdze a jak nie to na informatyce na klawiaturce slide trzaskam a jak w czasie normalnych lekcji to na zesztyach albo ksaizkach bo nie slychac tak strasznie odglosow jazdy  :P

Napisane Feb 15, 2007, 6:26 pm
luki0123

luki0123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to luki0123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze bralem Fb do budy dopuki mi sie w kieszeni tail nie zlamal,a miejscowki sa fajne tak jak wspomnieliscie to lawki i ksiazki,zeszyty umnie scena na auli i schodzy marmurowe :P

*Napisane Feb 15, 2007, 6:27 pm
pizzojad

pizzojad

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pizzojad zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jeżdże prawie codziennie bo mi się nudzi na lekcjach niektórych. W szkole się nauczyłem sw flip noseblunt :D (przy okazji nie jeżdze super więc proszę nie komentować że "aaaaale super! sw flip noseblunt...phh " itp.)

Napisane Feb 15, 2007, 6:28 pm
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawie wogole nie biore fb, teraz pełno dzieciaków co pocinają na jakichs linijkach etc. i poprostu zrobilo to sie powszechne w mojej szkole...niestety bo teraz nawet na przerwach zaczepiają kogos kto smiga na fb a tak mogle sobie spokojnie jezdzic.  :mad: :mad: :mad:

Napisane Feb 15, 2007, 6:32 pm
FokuuS

FokuuS

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FokuuS zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackGang powiedział(a):

to widac pilnie sie uczysz xD

Napisane Feb 15, 2007, 6:39 pm
bartekmann

bartekmann

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bartekmann zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wyobrażam sobie dnia w szkole bez FB, ale mam dobre oceny, bo robie tak: słucham co mówi nauczycielka i kilka razy skaczę i tak przez cały czas.

Napisane Feb 15, 2007, 6:54 pm
ramzes1

ramzes1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ramzes1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BlackGang powiedział(a):

po to żeby jeździć 
a co do tematu ja biore zawsze no chyba że zapomne ale żadko sie to zdaża a miejscówy to wszystko co fajne
pozdro

Napisane Feb 15, 2007, 7:16 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ostatnio Mialem przygode w szkole smigałem sobie na przerwie przy otwartym oknie i fb mi wyleciał ;/ a był a to godzina ok 11 a w ten dzien mialem do 14;30 lekcje i zdajecie sobie sprawe ze fb przelzał w wodzie ok 4 godzin ;] i chciałem dodac ze fb był zrobiony przez PtaSzka Bird's Fingerboard ale ze ów decki sa klejone Epoxy nic sie nie stało ;]

Napisane Feb 15, 2007, 7:30 pm
Mikolaj92

Mikolaj92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikolaj92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam teraz ferie to nie bire ale zawsze biore do szkoly jak nie mam to sie dziwnie czuje :P

Napisane Feb 15, 2007, 7:52 pm
kamilek14

kamilek14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilek14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja swojego fingerka biorę codziennie do szkoły

mało jest jakiś fajnych miejscówek ale można sobie pojeździć na nudniejszych lekcjach :P

Napisane Feb 15, 2007, 7:57 pm
eurollt

eurollt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to eurollt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też niewyobrażam sobie iść do szkoły bez fingera kiedyś gdy jeździłem na parapecie nauczyciel podszedł myślałem że mi zabierze a chciał sprawdzić co mam naklejone niewiedział że grip myślał że mam jakąś gume wtedy jeszcze jeździłem na tech decku to były początki :)

Napisane Feb 15, 2007, 7:59 pm
mikendy

mikendy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikendy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jeżdze... Ulubiona miejscówka? mój box który mam zawsze przy sobie o.O

Napisane Feb 15, 2007, 10:06 pm
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasami smigam na lekcjach ;] na przerwach nie ma za bardzo gdzie :p

Napisane Feb 15, 2007, 10:45 pm
delon

delon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to delon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja prawie zawsze biore  FB do szkoły ale jażdże raczej tylko na przerwach...(noo...jedynie na muzyce i wychowawczej są wyjątki)  a co do miejscówek
to parapet w starszej części budynku (dla klas 1-3 :P ) jest tam fajny parapet....no i jeszcze w nowym budynku kibel (też jest tam fajny parapet) i schody do hali (ostatnio chyba najczęściej) tyle że teraz jestem chory i nie chodze do szkoły.......to byłoby na tyle narQa  :rolleyes:

Napisane Feb 16, 2007, 8:05 am
plamek31

plamek31

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to plamek31 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KUPIłEM FINGERA OD KOLEGI I BRAłEM GO DO SZKOłY
tydzień póżniej 75% męskich osobników miało już fingera

Napisane Feb 16, 2007, 3:59 pm
DieWorld

DieWorld

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DieWorld zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mikolaj92 powiedział(a):
ja mam teraz ferie to nie bire ale zawsze biore do szkoly jak nie mam to sie dziwnie czuje :P

hehehehee!!:)to kiedys jak na lekcji poszłem do klopa miałem tak samo tylko ze mój zaje** w beton a po odbiciu wbił się w ziemie zrobiłem ze dwie rundki z góry na dół i se go wkoncu znalazłem i odziwo TD'owi sie nic nie stało

KUR**A zawsze jak biore cytuj to mi sie cytuje nie to co trzeba:/chodziło mi o t o ze fredzio'wi wyleciał FB z okna

Napisane Feb 16, 2007, 4:37 pm Ostatnio edytowane Feb 16, 2007, 4:39 pm przez DieWorld
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja