Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Prison Break

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Prison Break, oglądasz?? weejdź xD
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądacie może Prison Break?? Jest to przekozacki serial o bardzo rozbudowanej fabule, ze wszech miar polecam  B) Obejrzałem już całą pierwszą serię, większość drugiej i czekam teraz na brakujące odcinki do drugiej serii... ci co oglądają na pewno wiedzą o co chodzi... wypowiadajce się, na pewno  dużo osób to ogląda :P

Napisane Feb 20, 2007, 10:09 pm
Neron8

Neron8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Neron8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ogladam i sie  zgodze ze swietny serial serial! (powtarzam bo wiele przedstawicielek plci pieknej wieksza uwage zwraca na glownego bohatera a nie na fabule czy taki rzeczy :P) no i polecam :)

Napisane Feb 20, 2007, 10:29 pm
CheSter77

CheSter77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CheSter77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właściwie to był już taki temat ;) założony przeze mnie w lipcu bodajże ;) Click  Wtedy to tylko Zyga i Soulja mieli jakieś pojęcie o tym.Tak czy inaczej jak już mówiłem serial jest przekosmiczny.I to bedzie tyle.joł

Napisane Feb 20, 2007, 10:45 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta jaram się tym serial gdzieś tak od wakacji :P
Dzisiaj właśnie wyszedł przekozacki zresztą 39 odcinek (2 sezon 17 odcinek).
Jestem ciekaw czy "C-Note" wyda Scofielda tak jak obiecał ^^)
Ogólnie wątpie, aby się seria PB skończyła na 2 sezonie.Wkurzające są tylko te przerwy niekiedy nawet 2 tygodniowe.No ale Polska to nie Ameryka  ;)

Napisane Feb 20, 2007, 10:51 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja obejzalem przypadkiem 1 caly odcinek bo lecialo w TV... i niezly film. Juz dalej nie ogladam bo ni ma sensu... moze kiedys bedzie jeszcze iscx to sobie obejrze od poczatku wszystko...

Napisane Feb 20, 2007, 11:59 pm Ostatnio edytowane Feb 20, 2007, 11:59 pm przez danlancher
Managga

Managga

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Managga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Neron8 powiedział(a):
wiele przedstawicielek plci pieknej wieksza uwage zwraca na glownego bohatera a nie na fabule czy taki rzeczy :P

Co prawda to prawda ;D On jest śliczny, wiec w połowie oglądam to zeby na niego się pogapić ;D ale tak ogólnie serial jest faajny, nawet bardzo tylko ze za któtkie te odcinki, a reklamy między nimi mnie wkur.wiają na maxa ;////

Napisane Feb 21, 2007, 9:18 am
przemsk8

przemsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to przemsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Managga powiedział(a):
Neron8 powiedział(a):
wiele przedstawicielek plci pieknej wieksza uwage zwraca na glownego bohatera a nie na fabule czy taki rzeczy :P

Co prawda to prawda ;D On jest śliczny, wiec w połowie oglądam to zeby na niego się pogapić ;D ale tak ogólnie serial jest faajny, nawet bardzo tylko ze za któtkie te odcinki, a reklamy między nimi mnie wkur.wiają na maxa ;////

to ściągaj... ja bym nie wytrzymał 1 odcinek na tydzień... poza tym wydaję mi się że c note wyda mahonowi tą stronę eurofinch.com czy jakoś tak  :P

Napisane Feb 21, 2007, 2:34 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo kozak serial, fabuła kozak, aktorzy kozak, wszystko kozak

szkoda ze patoshik aka haywire ginie w 2x17 :(

Napisane Feb 21, 2007, 2:59 pm
Gutek101

Gutek101

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutek101 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest taki temat, moderacja

Napisane Feb 21, 2007, 3:05 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FilipPzn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):

Ee koleś wczoraj wyszedł odcinek 2x17 i nie zginął w nim Patoshik,tak więc jak nie wiesz to nie pisz i nie wprowadzaj wiary w błąd  :rolleyes:

Napisane Feb 21, 2007, 3:37 pm
nexpo

nexpo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nexpo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FilipPzn powiedział(a):
michal92 powiedział(a):

Ee koleś wczoraj wyszedł odcinek 2x17 i nie zginął w nim Patoshik,tak więc jak nie wiesz to nie pisz i nie wprowadzaj wiary w błąd  :rolleyes:

Z tego co wiem Patoshik zginoł już w 2x16!!
Poza tym to serial faktycznie kozacki na maxa, ale nie wiem czy nie było juz czasem tematu o nim!!

Napisane Feb 21, 2007, 4:03 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wierzbik powiedział(a):
TEN SRRJAL JEST ZAJEFAJNY...
wczoraj obejżałem 2x17 :]

masz gdzieś link do jakiegos torrenta?

KTO MA LINKI DO TORRENTÓW Z 17 odcinkiem 2 sezonu?

i tak w ogóle to nie powinniście pisać co się dzieje w jakim odcinku. psujecie efekt innym, którzy oglądają np. po jednym odcinku na polsacie.

Napisane Feb 21, 2007, 4:20 pm Ostatnio edytowane Feb 21, 2007, 4:21 pm przez Kroolik182
brodi

brodi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brodi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://thepiratebay.org/search.php?q=Prison.Break.S02E17
za tydzien/dwa wpisz po prostu 18 a nie 17

Napisane Feb 21, 2007, 4:27 pm
Kroolik182

Kroolik182

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kroolik182 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brodi powiedział(a):
http://thepiratebay.org/search.php?q=Prison.Break.S02E17
za tydzien/dwa wpisz po prostu 18 a nie 17

masz u mnie piwo

Napisane Feb 21, 2007, 4:40 pm
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oco chodzi wam z tym 2x16.Ja to oglądam co niedziela i teraz będzie 5 odcinek.
Wypas serial!!!!

Napisane Feb 21, 2007, 5:04 pm
FilipPzn

FilipPzn

Member
Wyświetl posty

Jak chcesz być do przodu i na topie to ściągaj z neta i wtedy będziesz trochę do przodu z serialem i nie będziesz musiał czekać co niedzielę na PB ;)

Napisane Feb 21, 2007, 5:11 pm
kgabsncru

kgabsncru

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kgabsncru zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja wlasnie zaczalem ogladac;) wypas film!! wciaga jak bagno:) na szczescie mam to na plycie i nie musze czekac az na polsacie co tydzien 1 poleci;) pozdro

Napisane Feb 21, 2007, 5:18 pm
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Serial wciaga naprawde. Na początku jarałem sie lost ale gdy zobaczyłem 2 pierwsze odcinki pb wszystko sie zmieniło haha 3 sezon zagubionych jest kretynski i na siłe wiec prison break to jedyny serial jaki ogladam. Zajebisci aktorzy, lubie mostac Mahone'a T-Baga oraz oczywiscie Scofielda ktory zabija ludzi spojrzeniem ;u

Napisane Feb 21, 2007, 5:59 pm
Agii

Agii

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Agii zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kocham ten serial...:P No i Michael jest taki sliczny... ^^)

Napisane Feb 21, 2007, 8:15 pm
sidwilson

sidwilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sidwilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajny serial oglądam na polsacie w niedziele o 20 ale czasem troche przynudza

Napisane Feb 21, 2007, 8:37 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja