Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » W-11

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
W-11, Oglądasz
Jedrekziom

Jedrekziom

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jedrekziom zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądacie w-11.Co sądzicie o tym serialu.Bo ja myśle,że jest fajny.Niebyło takiego tematu bo szukałem:evil:A jeśli jest to srry

Napisane Feb 21, 2007, 7:58 pm
bydlak

bydlak

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bydlak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aktorzy są podstawiani.wiele razy widziałem tych samych w innych rolach.

Napisane Feb 21, 2007, 8:03 pm
Piotrel

Piotrel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niektóre akcje w tym serialu są z lekka sztuczne, a pozatym fajny jest i zdarzy mi się oglądnąć  B) ^^) :P

Napisane Feb 21, 2007, 8:04 pm
lucjusz

lucjusz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lucjusz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Piotrel powiedział(a):
niektóre akcje w tym serialu są z lekka sztuczne, a pozatym fajny jest i zdarzy mi się oglądnąć  B) ^^) :P

Dokładnie. czasami aż żal oglądać.

Napisane Feb 21, 2007, 8:07 pm
murzin

murzin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to murzin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie anwidze tego "serialu", kolejny polski kicz :/ Jak leci w TV odrazu przełączam

Napisane Feb 21, 2007, 8:16 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W11, Detektywi oglądam to niekiedy. Zgadzam sie z powyższymi, że niektóre akcje są sztuczne. A niektórę są bardzo emocjonujące  :P Ogólnie lubię te seriale...

Napisane Feb 21, 2007, 8:19 pm
rychu911

rychu911

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rychu911 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gowno maksymalne ci detektywi sie takei gwiazdy robia ze smiac sie chce gniot o niczym kiepska gra aktorow malo interesuajce

Napisane Feb 21, 2007, 8:27 pm
sidwilson

sidwilson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sidwilson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądam ten serial ale bardziej podobają mi sie detektywi

Napisane Feb 21, 2007, 8:35 pm
gigongo

gigongo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gigongo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aktorz to jacyś amatorzy, ale i tak najlepszy jest ten paker z tą starszą klientką:POni wymiatają

Napisane Feb 21, 2007, 9:01 pm
Piotrel

Piotrel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Piotrel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gigongo powiedział(a):
Aktorz to jacyś amatorzy, ale i tak najlepszy jest ten paker z tą starszą klientką:POni wymiatają

hahaah racja ten "byczek" jest dobry nieraz fajne teksty daje i udaje takiego cwaniaka..śmieszne  :P

Napisane Feb 21, 2007, 9:11 pm
Erat0

Erat0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Erat0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

rychu911 powiedział(a):
gowno maksymalne ci detektywi sie takei gwiazdy robia ze smiac sie chce gniot o niczym kiepska gra aktorow malo interesuajce

DETEKTYWI ale nie W11 :P
nie mylmy pojęććć...
wujedynascie jest spoko czasem sa jakies makabry ale to nie kryminalni ;]

Napisane Feb 21, 2007, 9:16 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aktorzy bardzo sztucznie Grają tylko tyle mam do powiedzenia

Napisane Feb 21, 2007, 9:52 pm
matihood

matihood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to matihood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No podstawiani aktorzy są jak to już napisał KTOŚ... a grać to oni wogóle nie potrafią, sztywno...

Napisane Feb 21, 2007, 9:55 pm
dex1492

dex1492

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dex1492 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasami zdarzy mi sie oglądać ale to jest GÓWNO

Napisane Feb 22, 2007, 8:50 am
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gówno :P. Nie lubie te serialu. Wogle prawie nie oglądam seriali żadnych oprócz kryminalnych chociaż teraz i ich przestałem. Ogólnie aktorzy to cieniasy i tyle  ;).

Napisane Feb 22, 2007, 9:31 am
akal93

akal93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akal93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zajebisty serial, lubie go oglądać.
P.S zaraz będę oglądał Detektywów (11:10)

Napisane Feb 22, 2007, 10:28 am
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak powiadamiają rodzine o smierci córki np. to śmieszna jest odpowiedź rodziców :D cyt. Naprawde? to nie mozliwe! :D
Zadnego placzu, wzrusznia ani zdenerwowania tylko czytaja tekst, serial do niczego.

Napisane Feb 22, 2007, 12:57 pm
shadow14

shadow14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadow14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zdarza mi się to oglądać , ale nie podobają mi się :/:/ Ci aktorzy , chociaż bardzo się starają , nie są wiarygodni :/:/ Po prostu niektóre postacie to taka amotorka , że patrzeć nawet nie można ...

Napisane Feb 22, 2007, 2:05 pm
Mikolaj92

Mikolaj92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mikolaj92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie bardzo podoba zawsze ogladam no prawie :P

Napisane Feb 22, 2007, 2:27 pm
skejp

skejp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skejp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gigongo powiedział(a):

oni sa kozaki lubie tylko ogladac jak oni prowadza bo taki cwaniak jest i napisali mu fajne teksty

Napisane Feb 22, 2007, 4:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja