Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Gry, konsole, pc, internet... » POstal

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
POstal
budyn12

budyn12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to budyn12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

CZy dla was gra postal jest fajna i czy powinni grać w nia małe dzieci?

Napisane Feb 22, 2007, 4:38 pm
panadam

panadam

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to panadam zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie podoba mi sie i dzieci w nia nie mogo grax xDD wole CoD2 online ofkoz

Napisane Feb 22, 2007, 4:39 pm
Sitara11

Sitara11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sitara11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie no spoko gierka ja mam postala 2 share the pain tylkp ta gierka jest ostra alew wole innne moh

Napisane Feb 22, 2007, 4:49 pm
JackassNT

JackassNT

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to JackassNT zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gierka spoko :D tylko dzieci takie co mają 8-13 lat to niebardzo bo wtedy łeb bedzie sie miało zryty :D  :rolleyes:

Napisane Feb 22, 2007, 5:02 pm Ostatnio edytowane Feb 22, 2007, 5:03 pm przez JackassNT
soad534

soad534

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soad534 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ta gra jest od 21 lat,więc to cóś mówi prawda
a co do samej gry przeszedłem 2 i apocalipse weekend ^^) :rolleyes:

*Napisane Feb 22, 2007, 5:13 pm
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
czy powinni grać w nia małe dzieci?

Głupszego pytania nie mozna bylo zadać -.-
Akurat IMO Postal jest taka gra gdzie ograniczenia wiekowego powinno sie przestegać  całkowicie. Chociaz w takim wypadku cienko by sie gra sprzedala bo przynajmniej ja w wieku 20 lat (akurat wtedy mial premiere Postal :) - 97 rok) szukalem czegos ambitniejszego do pogrania.

Napisane Feb 22, 2007, 5:31 pm
Kleo13

Kleo13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kleo13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się wydaje że małe dzieci nie powinny w nią grać!!!A tak to jest spox.Dopiero 13 moga w nią grać Łukasz PzDrO!!!!!

Napisane Feb 22, 2007, 5:53 pm
maka12

maka12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maka12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

postal dobra gra mega rozwałka ,,impreza u wujka dejwa '' grałem z kolegami  B) pozdro dla postala i jego rodziny  :mad:

*Napisane Feb 23, 2007, 3:20 pm
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja grałem w 2 według mnie to zawalista gierka ale małe dzieci nie powinny w nią grać...  :)

Napisane Feb 23, 2007, 3:23 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli chodzi o Postal 2 to jest zaje**sta. Ona jest inna od pozostałych gier. Ta gra ma coś w sobie ;)
Fakt, że jest bardzo dużo krwi, ale to najbardziej lubimy :P
Pozdro dla tej gry.

Napisane Feb 23, 2007, 5:09 pm
Sergij

Sergij

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sergij zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taka sobie.

COD2 RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!

Napisane Feb 23, 2007, 5:18 pm
Geemini

Geemini

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Geemini zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cytuj:
wole CoD2 online

Cytuj:
COD2 RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!

Aż się tak brzydko zapytam - co do k*rwy nedzy ma Call of Duty 2 do Postala?
Chyba tylko widok kamery. (Co jesli dla was jest powodem do takich porownan to [*])

Napisane Feb 23, 2007, 6:02 pm Ostatnio edytowane Feb 23, 2007, 6:03 pm przez Geemini
pawelflip

pawelflip

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pawelflip zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ze tak powiem Postal to Psychopatyczna gra.Grałem przeszłem wszystkie części i nie powaliła mnie ta gra na kolana.Nie ma ładnej grafy,fabuła też bez sensu.Ogólnie w tej grze chodzi o zabijanie,zabijanie......
Dla dzieci nie polecam bo coś im na psychikę wpłynię i będą tak jak główny bochater gry szczać na mieście hahahahah(to niezłe było)

Napisane Feb 23, 2007, 6:32 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wiktor666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pawelflip powiedział(a):
...będą tak jak główny bochater gry szczać na mieście hahahahah(to niezłe było)...

Pamiętam jak podszedłem do jakiejś babki ,rozpinam rozporek, a ona z tekstem:
"Widziałam większe" Myślałem, że pęknę ze śmiechu ^^)

Napisane Feb 23, 2007, 6:49 pm
Matek91

Matek91

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Matek91 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Śmieszna giereczka ;). Najlepsze jak się sika na jakiegoś typka / typke i potem rzygac zaczyna.

Napisane Feb 23, 2007, 7:36 pm
danlancher

danlancher

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to danlancher zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gra fajna... ale tak szczerze to nie jest brutalna az tak bardzo... bardziej smiechowa :D

Napisane Feb 23, 2007, 8:22 pm
Wiktor666

Wiktor666

Member
Wyświetl posty

Matek91 powiedział(a):
Śmieszna giereczka ;). Najlepsze jak się sika na jakiegoś typka / typke i potem rzygac zaczyna.

Albo jeszcze takie 'karzełki' tam chodziły to ja celuje do babki 'karzełka' na oko z 40 lat a ona tekst:
"nie zabijaj mnie jestem jeszcze dziewicą"
gra jest lajtowa ^^)

Napisane Feb 23, 2007, 8:34 pm
budyn12

budyn12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to budyn12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tez ją przeszedłem banalna gierka

Napisane Feb 25, 2007, 12:31 pm
Neron8

Neron8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Neron8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

gralem w postala2 przeszewdlem bez wiekszego problemu no i w sumie po pewnym czasie sie nudzila ile mozna robic krwawa jatke? ale tak czy siak troche od niej odpoczalem i bym sobiei teraz w nia pogral :devil: haha :P

Napisane Feb 25, 2007, 1:08 pm
Melor

Melor

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Melor zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chora gra... Ale można się wyrzyć ^^ Ogólnie śmieszna nieco jest, niezłe bronie i grywalność bardzo dobra.

Ja często robiłem tak: Zabijałem stadko ludzi, układałem ich kopami na stos, polewałem benzyną, podpalałem uciętą głowę i kopałem nią na stos pełen ciał. Ładnie się paliło :)

Napisane Feb 25, 2007, 1:52 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja