Za堯 konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejsc闚ki » Sto造 do FB.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja
Sto造 do FB.
malarz

malarz

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to malarz zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kto z was posiada st馧 do FB??? Ja musze tylko pomalowac i oszlifowa i b璠 mia.Zrobi貫m go z 4 p造t meblowych i n騜ek od wanny. Jak b璠 mia zdj璚ia napewno dodam. Mo磧iwe 瞠 b璠 mia film z nagranymi zawodami na tym stole ale trzeba si najpierw postara o organizacj zawod闚.

Napisane Jul 19, 2005, 3:22 pm Ostatnio edytowane Jul 19, 2005, 3:23 pm przez malarz
siara200

siara200

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to siara200 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Kto posiada...?
A no ja posiadam w swojej piwnicy w bloku a wyglada on nastepuj帷o:
2.07.2005 - sk8park - piwnica
Wystarczylo dobudowac 3 spoty aby da這 si je寮zi w ko這.
Wykonany na potrzeby treningu przed MFS - mialem na celu oduczyc si jazdy na siedz帷o i przyzwyczai do skos闚 oraz wybi z nich.

f i n g e r b o a r d . p r v . p l

Napisane Jul 20, 2005, 1:54 pm
Ziooom007

Ziooom007

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Ziooom007 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

gorgol i siara 200 zajebiste :D

Napisane Jul 20, 2005, 6:39 pm
pawik34

pawik34

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to pawik34 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Spoko moec taki stolik !! Pewnie tez bym taki mia gdybym interesowa sie FINGERBOARDEM :)  B)

Napisane Jul 20, 2005, 6:42 pm
cyprianb

cyprianb

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to cyprianb zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja nie posiadam sto逝, niestety, swoje miejsc闚ki mam oddzielnie

na zawodach, bedzie tak jak na MFS, czyli miejsc闚ki naklejone na sklejke, a sklejka po這zona na sto豉ch, lub stole

Napisane Jul 20, 2005, 6:45 pm
benben

benben

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to benben zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

E ja nie mam ale kto wie czy se nie zrobie !! :cyclops: :mad:

Napisane Jul 26, 2005, 9:10 am
mamafx

mamafx

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to mamafx zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

nie mam nawet gdzie go trzymac :( czesci z fbparku trzymam na polkach a jak chce se pojezdzic to mam duzo miejsca w kuchni xD <lol>

*Napisane Aug 2, 2005, 10:53 pm
oguras

oguras

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to oguras zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam przeno郾e p造ty i git. moge se na balkon wzi望, na dw鏎 (uuuuu.... cie磬ie)do kumpla, na dzia趾

Napisane Aug 10, 2005, 9:31 pm
rabit-ZK

rabit-ZK

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to rabit-ZK zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

gorgol powiedzia(a):
...no ja tez mam tyle ze na balkonie i wysokosci jednego metra tak jak maja niemcy ze nie trzeba sie garbic:]

miazdzy ja niemam stolu a poco mi mam od tego parapety bioirka stolu  kuchni umywalka wlaziece:) mialem kieyds z kumpla,mi ale to w piwnicy [my sie niemusielismy garbic bo mielismy stolki:p]

edit nEvErHoOd: nie cytuj zdj耩!

Napisane Aug 10, 2005, 10:53 pm Ostatnio edytowane Oct 28, 2005, 1:44 pm przez nEvErHoOd
Pawlik03

Pawlik03

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Pawlik03 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja nie mam nawet gdzie ten stolu trzymac, a przeszkody sobie za kazdym razem na lozku ukladam :-)

gorgol powiedzia(a):
...no ja tez mam tyle ze na balkonie i wysokosci jednego metra tak jak maja niemcy ze nie trzeba sie garbic:]

Gorgol tobie nigdy nie wypada finger przez balkon??  :O

edit nEvErHoOd: nie cytuj zdj耩!

Napisane Aug 25, 2005, 1:45 pm Ostatnio edytowane Oct 28, 2005, 1:44 pm przez nEvErHoOd
kubawasko

kubawasko

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kubawasko zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja mam st馧 w piwnicy... jak tylko za豉twie aparat to dodam foteczki :) ( st馧 ma wysyko軼 jakiej 1m a dlugosc okolo 2m )

Pozdro

WWW.FBRULEZ.PRV.PL

Napisane Aug 25, 2005, 5:35 pm
gorgol

gorgol

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to gorgol zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

mi jeszcze nigdy ale kumplom juz pare razy:]

Napisane Aug 25, 2005, 6:22 pm
clud

clud

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to clud zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

gorgol wypasiony finger park :D
Zrob mi takiego :)

Napisane Aug 25, 2005, 10:37 pm
kajtek5

kajtek5

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to kajtek5 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja zrobie tak:
1.do dw鏂h p造t przykr璚e zawiasy.
2.p造ty bede k豉d na stole a na to przeszkody...
3.bede sikieka przejazdy

Napisane Aug 31, 2005, 12:18 pm
nieudacznik

nieudacznik

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to nieudacznik zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

http://img163.imageshack.us/img163/286/pic001425db.jpg

KACZY I FINGERBOY LANS WE WSI GODKA :D

http://img248.imageshack.us/img248/1453/pic000119ys.jpg

W PELNEJ OKAZALOSCI

Napisane Oct 5, 2005, 8:51 pm
DearD

DearD

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to DearD zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ST茛 ZAJMUJE ZA DUZO MIEJSCE :D

Napisane Oct 7, 2005, 12:51 pm
Sergij

Sergij

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Sergij zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Ja nie mam ale wasze zdj璚ia mnie zmobilizowa造 i zrobie sobie taki...

Tylko sklejke musze kupi :mad:

Napisane Oct 18, 2005, 8:08 pm
witek0504

witek0504

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to witek0504 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

kurcze w豉snie by sie taki stolik przyda. Bo tak jak np. ja to wszystko mam poustawiane na ma造m stoliku i jak chce poje寮zic na czym to musze przestawia. Ale tez jak bym chcia taki stolik to musia by byc bardzo wielki jak na m鎩 skate park i co sie z tym wi徘ze nie m鏬 by byc u mnie w pokoju, a 瞠by nieraz troche sobie poje寮zi nie chia這 by mi sie schodzi np. do piwnicy albo na dw鏎. dlatego pewnie zosdtanie tak jak mam :) ale super nikt鏎zy maja te skate parki po przykrecane do tych sto堯w

Napisane Oct 27, 2005, 11:13 pm
junior35

junior35

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to junior35 zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

ja mam narazie taki metr na 50 cm st馧 ale robie teraz przeszkody z drewna to wsadze na jeden wielki st馧 !!! :P

Napisane Oct 28, 2005, 8:47 pm
Macks

Macks

Member
Wy鈍ietl posty

Send a personal messsage to Macks zg這 post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejd do g鏎y strony

Zaje... miec taki st馧, ja to mam na ziemii deski oklejone korkiem, tez sie fajnie je寮zi i cicho przy okazji :P

Napisane Nov 6, 2005, 3:08 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... nast瘼na >> Odpowiedz w temacie Stw鏎z nowy temat CStw鏎z now sonde moderacja